0
0
LEADERBOARD
Can you be the best FAST Hero in the world?

Move up in the leaderboard by earning points through the e-books and basecamp sections and by beating your personal best in the online games.
FILTER:
NO.SCHOOLCOUNTRYTOWNPOINTS
1
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
2
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 59418
3
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 49826
4
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 46192
5
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
6
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
7
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
8
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
9
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
10
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
11
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 36200
12
Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
13
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35000
14
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
15
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 30200
16
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
17
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
18
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
19
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
20
Vaalpark Primary Sasolburg 27530
21
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
22
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 25800
23
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25500
24
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
25
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
26
CEIP MIRAMAR San Fernando 25200
27
ICS Da Vinci Cornaredo 25100
28
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 25100
29
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25100
30
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
31
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
32
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
33
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
34
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
35
Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
36
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
37
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
38
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
39
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 25000
40
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
41
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
42
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
43
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
44
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
45
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
46
SP Wydminy Wydminy 25000
47
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
48
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25000
49
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
50
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
51
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
52
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
53
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
54
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25000
55
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
56
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
57
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
58
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
59
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
60
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
61
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
62
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
63
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
64
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
65
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
66
Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
67
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 25000
68
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
69
Colégio João Paulo II Braga 25000
70
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
71
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
72
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
73
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
74
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
75
Henkel škôlka Bratislava 25000
76
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
77
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
78
Colegio Almedina Córdoba 25000
79
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
80
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
81
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
82
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
83
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
84
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
85
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
86
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
87
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
88
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
89
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
90
ZŠ Obyce Obyce 25000
91
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
92
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
93
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
94
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
95
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
96
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
97
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
98
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
99
C.D Santa María Micaela Granada 25000
100
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
101
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
102
Rallim Prep Cape Town 25000
103
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
104
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 25000
105
Заставнівська гімназія Заставна 25000
106
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
107
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
108
Materská škola Štrba Štrba 25000
109
Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
110
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
111
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
112
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
113
NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 25000
114
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
115
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
116
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
117
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
118
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
119
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 25000
120
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
121
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
122
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
123
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
124
SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
125
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
126
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
127
Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 25000
128
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
129
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
130
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
131
Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
132
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25000
133
Орелецька гімназія Село Орелець 25000
134
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
135
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
136
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
137
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
138
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
139
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
140
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
141
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
142
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
143
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
144
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
145
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
146
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
147
Școala Gimnazială Nr. 22 Galați Galați 25000
148
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
149
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
150
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
151
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
152
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
153
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
154
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
155
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
156
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 25000
157
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
158
Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
159
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
160
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
161
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT BUZĂU Buzău 25000
162
Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
163
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
164
Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
165
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
166
Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 25000
167
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
168
Одеський НВК 13 Одеса 25000
169
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
170
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
171
Școala Gimnazială Nr.1, Curcani Comuna Curcani 25000
172
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
173
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE HARITON" SAHATENI BUZAU 25000
174
Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
175
Liceul Teoretic Lucian Blaga București București sector 2 25000
176
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
177
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
178
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
179
Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 25000
180
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
181
Colegiul Național,,Frații Buzesti"Craiova Craiova 25000
182
"Saulė" Joniškis 25000
183
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
184
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
185
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
186
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
187
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
188
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
189
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
190
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
191
Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 25000
192
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
193
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
194
Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
195
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
196
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
197
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
198
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
199
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
200
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
201
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
202
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
203
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
204
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
205
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
206
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
207
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
208
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
209
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
210
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
211
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
212
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
213
Гірський НВК с. Гірське 25000
214
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
215
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
216
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
217
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
218
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
219
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25000
220
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
221
Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
222
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
223
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
224
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
225
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
226
Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
227
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
228
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
229
Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
230
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
231
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
232
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
233
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
234
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
235
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
236
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
237
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
238
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
239
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
240
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
241
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
242
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
243
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
244
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
245
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
246
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 25000
247
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
248
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
249
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
250
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
251
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
252
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
253
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
254
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
255
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
256
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
257
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
258
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
259
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
260
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
261
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
262
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
263
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
264
Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 25000
265
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
266
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
267
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 25000
268
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
269
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
270
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
271
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
272
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
273
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
274
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
275
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
276
Midgard School Kyiv 25000
277
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
278
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
279
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
280
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
281
Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brașov Brasov 25000
282
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
283
64 школа Ташкент 25000
284
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
285
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
286
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
287
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
288
Escola Prova 2 Barcelona 25000
289
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 25000
290
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
291
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
292
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
293
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
294
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
295
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
296
СУ Васил Левски 25000
297
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
298
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
299
Woodcrest Public School 25000
300
Kingsway Park Public School 25000
301
25000
302
25000
303
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
304
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
305
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
306
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
307
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
308
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
309
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
310
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
311
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 25000
312
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
313
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
314
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25000
315
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
316
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
317
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
318
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
319
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
320
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
321
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
322
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
323
Základná škola Trebišov 25000
324
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
325
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
326
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
327
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
328
Duhova škôlka Bratislava 25000
329
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
330
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
331
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
332
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
333
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
334
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
335
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
336
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
337
Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
338
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
339
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
340
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
341
CEIP Puente Real Badajoz 25000
342
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
343
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
344
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
345
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
346
G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
347
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
348
Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 25000
349
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
350
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
351
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
352
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
353
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
354
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
355
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
356
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25000
357
Березинський НВК пгт Березине 25000
358
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
359
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
360
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
361
Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 25000
362
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
363
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
364
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
365
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
366
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
367
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
368
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
369
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
370
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
371
Materská škola Zohor Zohor 25000
372
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
373
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
374
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 25000
375
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
376
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
377
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
378
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
379
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
380
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
381
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25000
382
EB Mamodeiro Aveiro 25000
383
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
384
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
385
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
386
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
387
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
388
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
389
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
390
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 25000
391
Zssmš Margecany Margecany 25000
392
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
393
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
394
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
395
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
396
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
397
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
398
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
399
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
400
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
401
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
402
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 25000
403
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
404
Gimnaziala Cocoresti colt 25000
405
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
406
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
407
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 20500
408
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
409
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
410
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
411
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
412
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
413
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
414
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
415
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
416
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
417
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
418
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
419
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
420
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
421
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 20000
422
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
423
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
424
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
425
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 20000
426
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
427
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
428
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
429
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20000
430
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
431
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
432
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
433
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
434
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
435
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
436
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
437
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
438
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
439
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
440
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
441
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
442
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
443
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
444
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
445
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
446
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
447
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
448
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
449
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
450
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
451
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
452
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
453
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
454
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
455
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
456
гімназія симоненка львів 20000
457
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
458
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 20000
459
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
460
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
461
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
462
Základná škola Košice 20000
463
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 20000
464
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
465
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
466
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
467
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
468
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
469
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
470
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
471
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
472
Onelink Test School 20000
473
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
474
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
475
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
476
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
477
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
478
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
479
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
480
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
481
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
482
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
483
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
484
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
485
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
486
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
487
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
488
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
489
CDP: Santo Domingo Granada 20000
490
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
491
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
492
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
493
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
494
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
495
Materská škola Holčíkovce 20000
496
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
497
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
498
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
499
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
500
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
501
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
502
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
503
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
504
Základná škola Bratislava 20000
505
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
506
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
507
Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
508
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
509
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
510
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
511
Základná škola Blatné Blatné 20000
512
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
513
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
514
Cuciulata, Școala Gimnazială "Aron Pumnul" Cuciulata 20000
515
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
516
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
517
tmyschool test 20000
518
smyschool test 20000
519
Fountainhead School Surat 20000
520
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
521
dfg dsfg 20000
522
Scoala Gimnaziala MihaiViteazul Braila Braila 20000
523
DMD Ovi Debrecen 20000
524
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
525
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
526
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
527
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
528
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
529
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
530
Școala Gimnazială Horea, Cloșca și Crișann Turda 20000
531
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
532
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
533
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
534
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
535
SCOALA GIMNAZIALA NR. 133 BUCURESTI 20000
536
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
537
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
538
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
539
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
540
Școala Gimnazială Șăulia Șăulia 20000
541
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
542
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
543
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
544
Thinkglobal Lviv Львів 20000
545
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
546
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
547
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
548
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
549
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
550
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
551
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
552
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
553
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
554
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
555
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
556
Stone House Elliot 20000
557
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
558
ЗОШ№3 Рівне 20000
559
Stone House Elliot 20000
560
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
561
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
562
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
563
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
564
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
565
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
566
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
567
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
568
ЗОШ№3 Рівне 20000
569
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
570
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
571
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
572
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
573
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
574
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
575
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
576
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
577
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
578
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
579
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
580
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
581
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
582
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
583
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
584
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
585
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
586
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
587
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
588
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
589
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
590
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
591
Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
592
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
593
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
594
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
595
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
596
Scoala Gimnaziala ,,Horea, Closca si Crisan" Turda 20000
597
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
598
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
599
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
600
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
601
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
602
Základná škola Ilava 20000
603
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 20000
604
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
605
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
606
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
607
Amor de Dios CÁDIZ 20000
608
Colegio Argantonio Cádiz 20000
609
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
610
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
611
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 20000
612
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
613
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
614
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
615
test test 20000
616
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
617
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
618
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
619
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
620
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
621
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
622
Обтівський ліцей с Обтове 20000
623
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
624
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
625
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
626
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
627
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
628
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
629
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
630
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 20000
631
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
632
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 20000
633
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
634
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
635
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
636
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
637
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
638
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
639
La Salle San Rafael Madrid 20000
640
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
641
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
642
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
643
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
644
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
645
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
646
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
647
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
648
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 20000
649
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
650
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
651
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
652
Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 20000
653
Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 20000
654
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
655
CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
656
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
657
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
658
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
659
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
660
Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
661
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
662
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
663
Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
664
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 20000
665
Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 20000
666
Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 20000
667
Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 20000
668
Grădinița cu Program Normal Ideciu de Sus Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
669
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
670
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
671
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
672
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
673
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
674
Gradinita cu PP Mugurel Galați Galați 20000
675
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
676
Grădinița ”Licurici” București 20000
677
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
678
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
679
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
680
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 20000
681
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
682
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
683
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
684
Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
685
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
686
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
687
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
688
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
689
Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
690
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
691
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
692
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
693
Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
694
Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
695
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
696
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
697
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
698
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
699
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
700
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
701
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
702
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
703
Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
704
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
705
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
706
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
707
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
708
Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
709
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
710
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
711
Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
712
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
713
Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti Pitesti, Judetul Arges 20000
714
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
715
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
716
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 20000
717
SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 20000
718
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
719
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
720
test test 20000
721
Test School Test 20000
722
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
723
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
724
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
725
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
726
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
727
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
728
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
729
test test 20000
730
grape bajkalska 22 20000
731
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
732
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
733
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
734
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
735
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
736
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
737
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
738
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
739
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
740
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
741
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
742
20000
743
20000
744
20000
745
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
746
Best School Grosswinternheim 20000
747
20000
748
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
749
Algonquin Avenue Public School 20000
750
Ecole Gron Morgan Public School 20000
751
Lemland International School Lemland 20000
752
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
753
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
754
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
755
20000
756
школа №248 Tashkent 20000
757
20000
758
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20000
759
Scoala generala nr 1 București 20000
760
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
761
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
762
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
763
SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
764
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
765
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
766
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
767
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
768
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
769
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
770
Școala Tudor Arghezi București București 20000
771
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
772
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
773
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
774
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
775
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
776
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
777
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
778
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
779
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 20000
780
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
781
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 20000
782
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
783
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
784
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
785
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
786
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
787
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
788
Materská škola Žehra 10 20000
789
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
790
Lučenec 20000
791
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
792
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
793
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
794
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
795
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
796
the best hight shool Towt 20000
797
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
798
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
799
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
800
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
801
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
802
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
803
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
804
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
805
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
806
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
807
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 20000
808
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
809
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
810
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
811
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
812
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
813
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
814
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
815
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
816
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
817
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
818
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
819
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20000
820
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
821
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
822
SP6 Ustroń Ustroń 20000
823
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
824
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
825
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
826
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
827
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
828
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
829
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 20000
830
Școala Gimnazială Nr. 96 București 20000
831
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 20000
832
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
833
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
834
Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 20000
835
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
836
SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
837
Scoala Gimnaziala Nr 119 - Bucuresti București, sector 4 20000
838
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
839
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
840
Onelink Test School 20000
841
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
842
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
843
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
844
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
845
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
846
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
847
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
848
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
849
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
850
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
851
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
852
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20000
853
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
854
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
855
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
856
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
857
Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
858
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
859
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
860
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
861
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
862
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
863
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
864
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 20000
865
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
866
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
867
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
868
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
869
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
870
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
871
Colegiul National "Emil Racovita" Bucuresti 20000
872
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 20000
873
ТЕСТ за училище София 20000
874
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
875
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 20000
876
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
877
COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA BUCURESTI 20000
878
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
879
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
880
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
881
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
882
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
883
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
884
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
885
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
886
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
887
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
888
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
889
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
890
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
891
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
892
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
893
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
894
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 20000
895
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
896
Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
897
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
898
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
899
Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
900
Centrul Educational Salvați Copiii"Și eu vreau la școală!" derulat în Școala nr. 1 Timisoara 20000
901
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
902
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
903
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
904
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
905
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
906
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
907
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
908
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
909
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
910
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
911
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
912
Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
913
Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
914
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
915
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
916
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
917
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
918
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
919
Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca, Salaj Marca 20000
920
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
921
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
922
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
923
Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa Farcasa 20000
924
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
925
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
926
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
927
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
928
Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
929
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
930
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
931
GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
932
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
933
Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
934
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
935
Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
936
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
937
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
938
Griswold Youth Center Jewett City 20000
939
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
940
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
941
Clubul Copiilor Calafat Calafat 20000
942
Școala Gimnazială "Grigore Moisil" Galați Galați 20000
943
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
944
Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
945
Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
946
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
947
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
948
Gradinita "Floare albastra" bucuresti 20000
949
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
950
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
951
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
952
Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 20000
953
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
954
Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
955
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ”, CLUJ-NAPOCA CLUJ-NAPOCA 20000
956
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
957
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
958
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
959
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
960
Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
961
Grădinița cu Program Normal, Tg.Frumos Târgu Frumos 20000
962
GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
963
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
964
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
965
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
966
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
967
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
968
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU MOTRU 20000
969
Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
970
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
971
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
972
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
973
Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
974
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
975
Materská škola Žehra 10 20000
976
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
977
Școala Gimnazială "Regina Maria" Bucuresti Sector 6 20000
978
GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
979
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
980
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
981
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
982
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
983
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
984
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
NO.SCHOOLCOUNTRYTOWNPOINTS
1
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
2
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 59418
3
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 49826
4
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 46192
5
Ceip Francisco Valdés Don Benito 41536
6
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41438
7
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 39501
8
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 39280
9
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
10
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
11
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 36200
12
Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 36081
13
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 35000
14
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
15
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 30200
16
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
17
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
18
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
19
ZŠ Pugačevova Humenné 27960
20
Vaalpark Primary Sasolburg 27530
21
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 27476
22
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 25800
23
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25500
24
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
25
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
26
CEIP MIRAMAR San Fernando 25200
27
ICS Da Vinci Cornaredo 25100
28
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 25100
29
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25100
30
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
31
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
32
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25100
33
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
34
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
35
Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
36
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
37
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
38
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
39
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 25000
40
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
41
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
42
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
43
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
44
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
45
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
46
SP Wydminy Wydminy 25000
47
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
48
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 25000
49
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
50
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
51
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
52
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
53
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
54
I.C. Emanuela Loi MEDIGLIA 25000
55
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
56
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
57
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
58
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
59
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
60
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
61
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
62
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
63
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
64
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
65
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
66
Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
67
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 25000
68
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
69
Colégio João Paulo II Braga 25000
70
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
71
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
72
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
73
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
74
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
75
Henkel škôlka Bratislava 25000
76
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
77
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
78
Colegio Almedina Córdoba 25000
79
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
80
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
81
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
82
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
83
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
84
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
85
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
86
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
87
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
88
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
89
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
90
ZŠ Obyce Obyce 25000
91
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
92
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
93
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
94
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
95
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
96
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ-ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ 201 25000
97
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
98
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
99
C.D Santa María Micaela Granada 25000
100
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
101
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
102
Rallim Prep Cape Town 25000
103
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
104
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 25000
105
Заставнівська гімназія Заставна 25000
106
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
107
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
108
Materská škola Štrba Štrba 25000
109
Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
110
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
111
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
112
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
113
NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 25000
114
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
115
3ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 25000
116
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
117
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
118
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
119
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 25000
120
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
121
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
122
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 25000
123
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
124
SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
125
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
126
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
127
Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi Calarasi 25000
128
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
129
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
130
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
131
Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 25000
132
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25000
133
Орелецька гімназія Село Орелець 25000
134
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
135
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
136
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
137
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
138
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
139
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 25000
140
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
141
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
142
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
143
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
144
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
145
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
146
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
147
Școala Gimnazială Nr. 22 Galați Galați 25000
148
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
149
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
150
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
151
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
152
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
153
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
154
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
155
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
156
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 25000
157
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
158
Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
159
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
160
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
161
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT BUZĂU Buzău 25000
162
Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
163
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
164
Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
165
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
166
Scoala Gimnazială "Ep Dionisie Romano" Buzau Buzau 25000
167
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
168
Одеський НВК 13 Одеса 25000
169
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
170
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
171
Școala Gimnazială Nr.1, Curcani Comuna Curcani 25000
172
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
173
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE HARITON" SAHATENI BUZAU 25000
174
Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
175
Liceul Teoretic Lucian Blaga București București sector 2 25000
176
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
177
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
178
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
179
Școala Gimnazială "Prof. Constantin Dincă" Ulmeni Ulmeni, jud. Buzău 25000
180
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
181
Colegiul Național,,Frații Buzesti"Craiova Craiova 25000
182
"Saulė" Joniškis 25000
183
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
184
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
185
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
186
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
187
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
188
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
189
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
190
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
191
Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 25000
192
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
193
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
194
Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
195
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
196
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
197
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
198
LICEUL TEORETIC „JEAN MONNET” București 25000
199
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
200
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
201
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
202
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
203
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
204
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
205
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
206
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
207
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
208
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
209
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
210
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
211
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
212
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
213
Гірський НВК с. Гірське 25000
214
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
215
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
216
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
217
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
218
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
219
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 25000
220
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
221
Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 25000
222
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
223
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
224
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
225
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
226
Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
227
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
228
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
229
Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 25000
230
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
231
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
232
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
233
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
234
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
235
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
236
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
237
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
238
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
239
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
240
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
241
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
242
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
243
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
244
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
245
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
246
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului Vama Buzăului 25000
247
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
248
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
249
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
250
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
251
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
252
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
253
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
254
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
255
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
256
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
257
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
258
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
259
Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 25000
260
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
261
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 25000
262
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
263
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
264
Școala Gimnazială Răcoasa Com. Răcoasa 25000
265
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 25000
266
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
267
Gradinita cu program prelungit nr.33, Brasov Brasov 25000
268
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
269
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
270
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
271
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
272
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
273
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
274
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
275
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
276
Midgard School Kyiv 25000
277
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
278
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
279
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
280
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
281
Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brașov Brasov 25000
282
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
283
64 школа Ташкент 25000
284
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
285
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
286
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
287
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
288
Escola Prova 2 Barcelona 25000
289
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 25000
290
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
291
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
292
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
293
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
294
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
295
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
296
СУ Васил Левски 25000
297
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
298
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
299
Woodcrest Public School 25000
300
Kingsway Park Public School 25000
301
25000
302
25000
303
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
304
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
305
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
306
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
307
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
308
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
309
Scoala Gimnaziala Tutana, Baiculesti Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
310
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
311
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 25000
312
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
313
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
314
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25000
315
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
316
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
317
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
318
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
319
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
320
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
321
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
322
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
323
Základná škola Trebišov 25000
324
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
325
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
326
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
327
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
328
Duhova škôlka Bratislava 25000
329
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
330
Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 25000
331
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
332
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
333
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
334
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
335
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
336
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
337
Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 25000
338
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
339
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
340
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
341
CEIP Puente Real Badajoz 25000
342
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
343
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
344
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 25000
345
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
346
G.P.P. ,,Lumea Poveștilor” Constanta 25000
347
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
348
Școala Gimnazială, com. Cocorăștii Colț Cocorăștii Colț 25000
349
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
350
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
351
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
352
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
353
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
354
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
355
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
356
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25000
357
Березинський НВК пгт Березине 25000
358
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
359
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
360
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
361
Grădinița PP Nr.23 Botoșani Botoșani, Jud. Botoșani 25000
362
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
363
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
364
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
365
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
366
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
367
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
368
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
369
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
370
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
371
Materská škola Zohor Zohor 25000
372
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
373
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
374
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CÂMPULUNG Câmpulung 25000
375
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
376
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
377
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
378
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
379
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
380
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
381
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 25000
382
EB Mamodeiro Aveiro 25000
383
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
384
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
385
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
386
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
387
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
388
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
389
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
390
Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca 25000
391
Zssmš Margecany Margecany 25000
392
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
393
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
394
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
395
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
396
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
397
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
398
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
399
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
400
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
401
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
402
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 25000
403
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
404
Gimnaziala Cocoresti colt 25000
405
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
406
СУ Васил Левски-СЕВЛИЕВО Севлиево 25000
407
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 20500
408
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
409
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20100
410
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
411
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
412
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
413
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
414
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
415
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
416
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
417
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
418
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
419
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
420
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
421
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 20000
422
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
423
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
424
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
425
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 20000
426
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
427
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
428
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
429
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 20000
430
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
431
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
432
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
433
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
434
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
435
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
436
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
437
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
438
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
439
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
440
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
441
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
442
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
443
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
444
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
445
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
446
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
447
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
448
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
449
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
450
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
451
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
452
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
453
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
454
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
455
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
456
гімназія симоненка львів 20000
457
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
458
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 20000
459
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
460
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
461
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
462
Základná škola Košice 20000
463
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 20000
464
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
465
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
466
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
467
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
468
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
469
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
470
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
471
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
472
Onelink Test School 20000
473
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
474
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
475
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
476
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
477
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
478
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
479
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
480
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
481
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
482
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 20000
483
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
484
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
485
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
486
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
487
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
488
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
489
CDP: Santo Domingo Granada 20000
490
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
491
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
492
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
493
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 20000
494
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 20000
495
Materská škola Holčíkovce 20000
496
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
497
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
498
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
499
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
500
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
501
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
502
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 20000
503
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
504
Základná škola Bratislava 20000
505
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
506
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
507
Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
508
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
509
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
510
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
511
Základná škola Blatné Blatné 20000
512
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
513
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
514
Cuciulata, Școala Gimnazială "Aron Pumnul" Cuciulata 20000
515
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
516
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
517
tmyschool test 20000
518
smyschool test 20000
519
Fountainhead School Surat 20000
520
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
521
dfg dsfg 20000
522
Scoala Gimnaziala MihaiViteazul Braila Braila 20000
523
DMD Ovi Debrecen 20000
524
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
525
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
526
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
527
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
528
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
529
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
530
Școala Gimnazială Horea, Cloșca și Crișann Turda 20000
531
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
532
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
533
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
534
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
535
SCOALA GIMNAZIALA NR. 133 BUCURESTI 20000
536
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
537
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
538
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
539
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
540
Școala Gimnazială Șăulia Șăulia 20000
541
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
542
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
543
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
544
Thinkglobal Lviv Львів 20000
545
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
546
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
547
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
548
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
549
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
550
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
551
Лубенський НВК 9 Лубни 20000
552
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
553
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
554
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
555
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
556
Stone House Elliot 20000
557
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
558
ЗОШ№3 Рівне 20000
559
Stone House Elliot 20000
560
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
561
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
562
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
563
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
564
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
565
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
566
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
567
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
568
ЗОШ№3 Рівне 20000
569
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
570
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
571
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
572
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
573
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
574
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
575
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
576
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
577
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
578
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
579
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
580
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
581
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
582
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
583
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
584
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
585
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
586
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
587
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
588
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
589
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
590
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
591
Skukuza ECD Centre Skukuza 20000
592
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
593
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
594
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
595
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
596
Scoala Gimnaziala ,,Horea, Closca si Crisan" Turda 20000
597
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
598
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
599
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 20000
600
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
601
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
602
Základná škola Ilava 20000
603
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 20000
604
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
605
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
606
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
607
Amor de Dios CÁDIZ 20000
608
Colegio Argantonio Cádiz 20000
609
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
610
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 20000
611
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 20000
612
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
613
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 20000
614
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
615
test test 20000
616
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
617
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
618
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 20000
619
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
620
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
621
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
622
Обтівський ліцей с Обтове 20000
623
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
624
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
625
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
626
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
627
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 20000
628
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
629
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
630
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 20000
631
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
632
Liceul cu Program Sportiv "Nadia Comăneci" Onești 20000
633
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
634
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
635
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
636
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
637
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
638
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
639
La Salle San Rafael Madrid 20000
640
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
641
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
642
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
643
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
644
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
645
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
646
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
647
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
648
Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești Pitești 20000
649
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
650
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
651
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
652
Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda Turda 20000
653
Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 20000
654
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
655
CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 20000
656
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
657
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
658
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
659
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
660
Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
661
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
662
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
663
Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
664
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 20000
665
Colegiul Național "CD Loga" Caransebeș Caransebeș 20000
666
Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 20000
667
Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea Amzacea 20000
668
Grădinița cu Program Normal Ideciu de Sus Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
669
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
670
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
671
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
672
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
673
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
674
Gradinita cu PP Mugurel Galați Galați 20000
675
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
676
Grădinița ”Licurici” București 20000
677
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
678
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
679
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
680
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 20000
681
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
682
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
683
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
684
Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 20000
685
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
686
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
687
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 20000
688
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
689
Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 20000
690
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
691
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
692
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
693
Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
694
Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
695
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
696
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
697
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
698
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
699
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
700
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
701
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
702
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
703
Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
704
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
705
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
706
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
707
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
708
Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 20000
709
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
710
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
711
Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
712
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
713
Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti Pitesti, Judetul Arges 20000
714
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
715
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
716
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 20000
717
SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DIMĂCHENI Dimăcheni 20000
718
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 20000
719
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
720
test test 20000
721
Test School Test 20000
722
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
723
Lithuania Test School 1 Vilnius 20000
724
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
725
G.P.N.NR.3 POIANA LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
726
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 20000
727
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
728
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
729
test test 20000
730
grape bajkalska 22 20000
731
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
732
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
733
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
734
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
735
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
736
Kelmės Kražantės progimnazija Kelmė 20000
737
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
738
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
739
ORAS, NUME SCOALA COMPLET ORAS 20000
740
INTRODUCETI URMATORUL FORMAT:ORAS,NUME SCOALA COMPLET,NUMAR SCOALA.EX:BUCURESTI,SC. GEN. NR 1,PETRACHE POENARU INTRODUCETI ORASUL 20000
741
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
742
20000
743
20000
744
20000
745
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
746
Best School Grosswinternheim 20000
747
20000
748
21ο & 85o Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 20000
749
Algonquin Avenue Public School 20000
750
Ecole Gron Morgan Public School 20000
751
Lemland International School Lemland 20000
752
EXEMPLU NUME SCOALA COMPLET(SC. GEN. NR 1 PETRACHE POENARU EXEMPLU ORAS: BUCURESTI 20000
753
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 20000
754
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
755
20000
756
школа №248 Tashkent 20000
757
20000
758
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20000
759
Scoala generala nr 1 București 20000
760
ORAS, NUME SCOALA COMPLET(EX: BUCURESTI,SC. GEN. NR 1, ION TIRGOVISTE BUCURESTI 20000
761
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
762
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
763
SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
764
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
765
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
766
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
767
Grădinița cu p.p nr.30 Galați 20000
768
Przedszkole nr 62 Warszawa 20000
769
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
770
Școala Tudor Arghezi București București 20000
771
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
772
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
773
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
774
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
775
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
776
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
777
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
778
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
779
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 20000
780
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
781
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 20000
782
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
783
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
784
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
785
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
786
Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 20000
787
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
788
Materská škola Žehra 10 20000
789
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
790
Lučenec 20000
791
Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
792
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
793
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
794
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
795
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
796
the best hight shool Towt 20000
797
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
798
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
799
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
800
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
801
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
802
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
803
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
804
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
805
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
806
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
807
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 20000
808
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
809
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
810
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
811
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
812
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
813
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
814
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
815
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
816
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
817
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
818
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
819
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 20000
820
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
821
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
822
SP6 Ustroń Ustroń 20000
823
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
824
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
825
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
826
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
827
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
828
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
829
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 20000
830
Școala Gimnazială Nr. 96 București 20000
831
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 20000
832
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
833
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
834
Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 20000
835
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
836
SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
837
Scoala Gimnaziala Nr 119 - Bucuresti București, sector 4 20000
838
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
839
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
840
Onelink Test School 20000
841
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
842
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
843
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
844
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
845
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
846
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
847
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
848
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
849
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
850
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
851
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
852
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20000
853
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
854
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
855
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
856
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
857
Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
858
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
859
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
860
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
861
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
862
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
863
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
864
CEIP FRANCISCO VALDÉS Don Benito 20000
865
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
866
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
867
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
868
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
869
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
870
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
871
Colegiul National "Emil Racovita" Bucuresti 20000
872
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 20000
873
ТЕСТ за училище София 20000
874
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
875
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 20000
876
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
877
COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA BUCURESTI 20000
878
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
879
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
880
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
881
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
882
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
883
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
884
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
885
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
886
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
887
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
888
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
889
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
890
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
891
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
892
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
893
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
894
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 20000
895
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
896
Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
897
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
898
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
899
Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
900
Centrul Educational Salvați Copiii"Și eu vreau la școală!" derulat în Școala nr. 1 Timisoara 20000
901
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
902
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
903
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
904
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
905
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
906
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
907
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
908
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
909
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
910
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
911
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
912
Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
913
Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
914
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
915
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
916
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
917
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
918
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
919
Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca, Salaj Marca 20000
920
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
921
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
922
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
923
Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa Farcasa 20000
924
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
925
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
926
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
927
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
928
Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
929
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
930
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
931
GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
932
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
933
Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 20000
934
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
935
Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
936
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
937
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
938
Griswold Youth Center Jewett City 20000
939
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
940
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
941
Clubul Copiilor Calafat Calafat 20000
942
Școala Gimnazială "Grigore Moisil" Galați Galați 20000
943
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
944
Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
945
Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
946
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
947
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
948
Gradinita "Floare albastra" bucuresti 20000
949
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
950
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
951
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
952
Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 20000
953
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
954
Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
955
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ”, CLUJ-NAPOCA CLUJ-NAPOCA 20000
956
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
957
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
958
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
959
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
960
Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
961
Grădinița cu Program Normal, Tg.Frumos Târgu Frumos 20000
962
GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
963
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 20000
964
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
965
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
966
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
967
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
968
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU MOTRU 20000
969
Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
970
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
971
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
972
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
973
Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
974
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
975
Materská škola Žehra 10 20000
976
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
977
Școala Gimnazială "Regina Maria" Bucuresti Sector 6 20000
978
GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
979
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
980
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
981
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
982
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
983
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
984
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
GET INVOLVED

ABOUT

MEET THE HEROES

CAMPAIGN IN ACTION

COMMUNITY

SOCIAL