0
0
LEADERBOARD
Can you be the best FAST Hero in the world?

Move up in the leaderboard by earning points through the e-books and basecamp sections and by beating your personal best in the online games.
FILTER:
NO.CLASSSCHOOLCOUNTRYTOWNPOINTS
1
Pastelky 4.A ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 3811933
2
Piráti 3.B ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 2918296
3
2 А КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 889491
4
4-А Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №3" Дергачівської міської ради Харківської області вул. Сумський шлях,79-В м. Дергачі, Харківської області 62303, 627426
5
Αστεράκια 4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 614582
6
Τμήμα Α2 2ο Πρότυπο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 512383
7
4 Г КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 422119
8
ΟΛΟΗΜΕΡΟ 2 1ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 360710
9
Винахідники 4-А Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 336420
10
Klasa 2a SP Wydminy Wydminy 336069
11
4 КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 320337
12
Gelytės Klaipėdos lopšelis-darželis "Žemuogėlė" Klaipėda 282374
13
Clasa a III-a C Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 277030
14
5è B ES VEDRÀ CEIP ES VEDRÀ SANT AGUSTÍ DES VEDRÀ 271075
15
Дослідники 2 - В Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 269265
16
Розумники 4-Г класу Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 248410
17
Klasa 8 MOS Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gizycku Giżycko 232681
18
4 Б КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 231214
19
4 A КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 214717
20
3-А Енергодарська гімназія №1 Енергодарської міської ради Василівського району Енергодар 212552
21
4-А Комунальний заклад "Харківський ліцей №138 Харківської міської ради" Харків 212505
22
2-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 205832
23
Ζουζούνια 4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 200381
24
3 "Г" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 198376
25
Clasa a II-a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROFESOR MIHAI DUMITRIU" VALEA LUPULUI, IAȘI Valea Lupului 194234
26
1 Б Харківський ліцей 126 Харківської міської ради Харків 183564
27
Klasa 7 MOS Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gizycku Giżycko 177791
28
Klasa 6 MOS Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gizycku Giżycko 177200
29
Γ1 8ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 170449
30
4A EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 170248
31
Klasa III B Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. M. Konopnickiej w Białymstoku Białystok 169944
32
5A EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 168547
33
4º B EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 162028
34
2-А клас "Допитлики" Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради Херсон 160990
35
5.A Základná škola Korňa Základná škola Korňa 157807
36
Juháci Základná škola Juh 1054 Juh 1054 156518
37
3° A EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 155255
38
5è A CEIP ES VEDRÀ SANT AGUSTÍ DES VEDRÀ 153495
39
3b SP Wydminy Wydminy 140090
40
3 В КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 139790
41
"Rybki" Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 133221
42
5.A Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 127930
43
Mládež Červeného kríža Gymnázium Terézie Vansovej Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa 123801
44
4-Б Енергодарська гімназія №1 Енергодарської міської ради Василівського району Енергодар 121419
45
1C Prywatna Szkoła Podstawowa "Tęczowa Kraina" dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego Lębork 121399
46
4 - Д Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 120296
47
3 "В" сынып "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 120090
48
КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 118433
49
3 а СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 109266
50
Mrs. Andraka - Grade One Woodcrest Public School 107375
51
3 и классе КГУ ОШ № 7 Уральск 106054
52
3B EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 104824
53
Τμήμα Α1 2ο Πρότυπο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 103139
54
2-В Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 102406
55
Γ Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας Νεοχωρούδα 100619
56
2 τμήματα 9ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 99083
57
iNOVA Fundação iNOVA Capixaba Via Velha 97002
58
2 Б КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 96236
59
Προνήπια - Νήπια 3ο Νηπιαγωγείο Αιγινίου Αιγίνιο 92163
60
2-Г Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст #23 Тернопільської міської ради Тернопільської міської м. Тернопіль 91574
61
ΣΤ1 Δημοτικό Σχολείο Ελιάς Ελιά 91497
62
4-В Енергодарська гімназія №1 Енергодарської міської ради Василівського району Енергодар 90624
63
Ε ταξη Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Πενταπλατανου Γιαννιτσών Πενταπλάτανος 90233
64
Τμήμα 2 5ο Δημοτικό Σχολείο Κορίνθου Κόρινθος 86644
65
6.A Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 85987
66
3В клас ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 84981
67
Ε2 1ο Δ. Σ. Αρχανών Αρχάνες 84459
68
Γ΄ ΤΑΞΗ Δημοτικό Σχολείο Κάτω Τιθορέας Κάτω Τιθορέα 83401
69
3.B ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 82487
70
Γ2 8ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 81477
71
2 КЗ "Бабаївський ліцей" селище Бабаї, в. Шевченка, 6 Харківського району Харківської області 80939
72
4-А клас Пізнайки Лохвицька гімназія №1 Миргородського району Полтавської області м. Лохвиця Полтавська область 71835
73
A1 8ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 70511
74
3-Г Комунальний заклад "Харківський ліцей №138 Харківської міської ради" Харків 69109
75
Ε2 8ο Δημοτικό Κορδελιού Ελευθέριο Κορδελιό 68929
76
2 "З" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 67671
77
A1 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 66818
78
2а клас - С. Рийза ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 66718
79
2 А Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі" КММ Өскемен 64160
80
КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 63419
81
2-А Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст #23 Тернопільської міської ради Тернопільської міської м. Тернопіль 63193
82
1 A клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 63174
83
4 "З" класс "Звезды" КГУ ОШ № 7 Уральск 61776
84
6ºA FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 60272
85
4 Б класс СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 59491
86
1o Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Νήπια - Προνήπια Τμήμα 2 1o Νηπιαγωγείο Καλαμαρίας Θεσσαλονίκη 58877
87
3"А" 1 тірек мектебі (РО) КММ Ұлытау ауылы 58817
88
3.а клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 58655
89
Γ τρίτη τάξη 13ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 58348
90
Druháci ZSsMS Tulčík Tulčík 116 58004
91
Νήπια-προνηπια ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ Χίος 57978
92
Νήπια-Προνήπια 1ο Τμήμα (Πρωινό Υποχρεωτικό) 1o Νηπιαγωγείο Καλαμαρίας Θεσσαλονίκη 57592
93
Προνήπια-νηπια , Νηπιαγωγείο Νέας Ανατολής ΝΕΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 57296
94
Super heroes τμήμα 1ο 1ο 6/θεσιο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσών "Δήμητρα Μίγγα Κασάπη" Γιαννιτσά 57008
95
3-А Харківський ліцей 126 Харківської міської ради Харків 56817
96
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 10ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 56633
97
Класът на Кесимова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 56207
98
2.SA Álftanesskóli Garðabær 54237
99
Класът на Светла Стоянова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 52576
100
Β Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας Νεοχωρούδα 51992
101
miláčikovia Stredná zdravotnícka škola,Levočská 5,Poprad Poprad 51977
102
1.C ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 51973
103
1. б СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 51003
104
TMHMA 1 37ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 50581
105
2 Д 60 мектеп-лицей Астана 50407
106
Ολοήμερο τμήμα 3ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονικη 50142
107
Τμήμα 2o 9oΝηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 50074
108
Α΄ Τάξη 7ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 49383
109
3 "А" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 48955
110
υποχρεωτικό 1 6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 48209
111
3 "Ж" КГУ ШГ 110 Алматы 46993
112
3 клас ОУ "Г. С. Раковски", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ 46928
113
4a СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 46508
114
Γ'2 2023-2024 21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 46258
115
група Шаро ДГ "Снежанка", гр. РУСЕ РУСЕ 45726
116
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 45697
117
Υποχρεωτικό 2 6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 45678
118
2.klasa ZŠ s pol. vyuč. jaz. a MŠ s pol. vyuč. jaz Hrádek 77, 73997, okres F-M, příspěvková organizace Hrádek 77, 739 97, Hrádek 45552
119
Β Τμήμα 2ο Νηπιαγωγείο Μοιρών Μοίρες 45465
120
3"Д" КГУ ОШ № 7 Уральск 45394
121
1a Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 45233
122
Elstu börnin (5 ára ) leikskóli Leikskólinn Gimli Reykjanesbær 44651
123
Γ Δημοτικού 1ο Δημοτικό Σχολείο Γλυκών Νερών Γλυκά Νερά, 15354 44337
124
Група "Дъга" ДГ "Св. Св. Кирил и Методий", гр. ДВЕ МОГИЛИ ДВЕ МОГИЛИ 44179
125
1-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 44156
126
2 "Б" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 43594
127
4. B Álftanesskóli Garðabær 42306
128
2.A 2023/2024 Súkromné Gymnázium DSA Sabinov Sabinov 41436
129
Τμημα 1 1o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ 41003
130
3 "Б" "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 40751
131
Α Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας Νεοχωρούδα 40685
132
5ºPRIMARIA -FUNDACIÓN HILDA CEIP MIGUEL ZUBELDIA SERÓN -ALMERIA 40551
133
2ο ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 1ο Νηπιαγωγείο Πυλίου Κω Κως 40489
134
Питър Пан ДГ "Снежанка", гр. РУСЕ РУСЕ 40230
135
2 В КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 39491
136
ΤΜΗΜΑ 1 112 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 39271
137
4"ә"сынып №202 З. Жарқынбаев атындағы орта мектеп Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы 38563
138
5.B Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 38563
139
Clasa I - Clasa fluturașilor Colegiul Național de Arte,, George Apostu" Bacău Bacău 38507
140
Супергерои 4 "Д" КГУ ОШ №7 КГУ ОШ № 7 Уральск 38498
141
2. A клас ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 38011
142
ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑ Νηπιαγωγείο Ανατολικού Ανατολικό Εορδαίας 37899
143
Α ταξη 1ο Δημοτικό Σχολείο Χίου ΧΙΟΥ 37432
144
Τμήμα 2 1ο Νηπιαγωγείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 37220
145
Пізнайки 4- В Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 37163
146
Β1 Δημοτικό Σχολείο Ελιάς Ελιά 37103
147
​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 36419
148
Τμήμα 1 9o Νηπιαγωγείο Πυλαίας Θεσσαλονίκη 36049
149
B 12ο Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ρόδος 35931
150
Ε1 7ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων Σταυρούπολη Θεσσαλονίκη 35887
151
Β ΤΑΞΗ 5ο Δημοτικο Σχ.Δαφνης ‘’Γεώργιος Μπουζιανης’’ ΑΘΗΝΑ 35654
152
III. PS A Stredná zdravotnícka škola,Levočská 5,Poprad Poprad 35495
153
група "Смехорани", ДГ"Иглика" - град Русе ДГ "Иглика", гр. РУСЕ РУСЕ 35442
154
3 клас НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 35433
155
2.B Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 35271
156
2 Г КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 34963
157
2.B Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 34870
158
3.A ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 34517
159
ΝΗΠΙΑ ΠΡΟΝΗΠΙΑ 2 103ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 34382
160
Napsugár csoport (közép-nagycsoport) Egerági Táltos Csikó Óvoda és Mini Bölcsőde Egerág 34369
161
3 И 60 мектеп-лицей Астана 34342
162
5ºA FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 34187
163
ПГ а ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 33200
164
4.C ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 32872
165
Γ ΤΑΞΗ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗ 32847
166
E1 1ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδας Αρτέμιδα Αττικής 32806
167
Класът на Десислава Симеонова ОУ “Алеко Константинов”, с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО 32754
168
3a SP Wydminy Wydminy 32171
169
Мечо Пух ДГ "Снежанка", гр. РУСЕ РУСЕ 31869
170
2 в - Ралица Стоянова II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 30989
171
3Ә сыныбы Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицейі КММ Талдықорған 30433
172
2 "Ә" "Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 30257
173
TOMKE 5.A Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 30185
174
2 А клас ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №19 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВ 30067
175
Γ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 29927
176
4 В КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 29888
177
"Мечо Пух и приятели" ДГ "Пролет", гр. РУСЕ РУСЕ 29879
178
3 "Ж" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 29812
179
Grade 4 _ Ms Stighling Loreto School Queenswood Pretoria 29643
180
3 "З" КГУ ШГ 110 Алматы 29586
181
5.A ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 29325
182
3. EÞH Álftanesskóli Garðabær 29220
183
Четвърти клас ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 28886
184
Smoki Dolina bajki Gliwice 28769
185
1 Б ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 27212
186
Δ Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας Νεοχωρούδα 26815
187
2 А класс КГУ ОШ № 7 Уральск 26702
188
5.ročnik ZSsMS Tulčík Tulčík 116 26247
189
νηπιαγωγίιο 3ο νηπιαγωγείο Κιλκίς Κιλκίς 26235
190
3a ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 26135
191
1 В ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 26098
192
A2 3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 25813
193
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицей Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 25666
194
Бърборани ДГ "Роза", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, общ. РУСЕ 25420
195
Α1 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25018
196
4.G Álftanesskóli Garðabær 24617
197
2 - А Вознесенський ліцей № 10 м. Вознесенськ 24559
198
I ГЦОУД2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 24203
199
5º B EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 24000
200
Калинки ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 23813
201
1 В СУ “Васил Левски” - Русе Русе 23775
202
3 B Don Lorenzo Milani Pergine Valsugana 23657
203
3.a Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 23599
204
Пізнайки Комунальний заклад "Харківський ліцей 138 Харківської міської ради" Місто 23515
205
1 а клас СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 23399
206
1-Б Комунальний заклад "Харківський ліцей №138 Харківської міської ради" Харків 23314
207
2 ОУ "П. Р. Славейков", с. СМИРНЕНСКИ, община ВЕТОВО с. СМИРНЕНСКИ, общ. ВЕТОВО 23275
208
4 - Б Миргородський ліцей імені Т.Г.Шевченка м.Миргород 23252
209
Τμήμα 1ο 9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 23102
210
4 клас ОУ "П. Р. Славейков", с. СМИРНЕНСКИ, община ВЕТОВО с. СМИРНЕНСКИ, общ. ВЕТОВО 22683
211
Детска градина 17"Иглика"2021г ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 22456
212
Τμήμα 1 19ο Νηπιαγωγείο Καβάλας Καβάλα 22415
213
Τα Μελισσάκια 4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 22372
214
1 В клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 22322
215
6.A Základná škola s materskou školou Bežovce Bežovce 22181
216
ПЪРВИ А клас ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 21946
217
Nagycsoport Sarkad Város Önkormányzat Óvoda(Epreskerti Óvoda) Sarkad 21905
218
2D Scuola primaria Alessandro Moroni Roma 21867
219
ПГ "б" ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 21805
220
2 Społeczna Szkoła Podstawowa STS w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza 21739
221
I+II LZŠ Otakárek, s.r.o. Křtiny 21684
222
IVа група "Бон–бони" ДГ №16 СЛАВЕЙЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 21510
223
ЦОУД 3а СУ "Възраждане" - Русе Русе 21261
224
4 Б - супер КГУ ОШ № 7 Уральск 21171
225
IГЦОУД1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 21047
226
TOMKE 5. B Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 20883
227
СУ "Св. Паисий Хилендарски", гр. СЛИВО ПОЛЕ СЛИВО ПОЛЕ 20668
228
3 "А" клас СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 20649
229
5éB CEIP ES VEDRÀ SANT AGUSTÍ DES VEDRÀ 20602
230
Първи "А" НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 20569
231
E4 Escola Básica de Estômbar Estômbar 20542
232
2 "Ә" 1 тірек мектебі (РО) КММ Ұлытау ауылы 20536
233
Wiewiórki Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 20410
234
Втори " а " клас ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 20148
235
група "БОН-БОН" ДГ "Здравец", гр. РУСЕ РУСЕ 20073
236
3 Τμήματα 54ο Νηπιαγωγείο Πειραιά Καμίνια 20025
237
3 г ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 19850
238
Zdravotnícky krúžok Stredná zdravotnícka škola Záhradnícka 44 Bratislava 821 08 Bratislava 19783
239
СРЕБЪРНИ ЗВЪНЧЕТА ДГ "Радост", с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО КАРАМАНОВО, общ. ЦЕНОВО 19782
240
2-А Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N4 Херсонської міської ради Херсон 19780
241
Първи А клас ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 19620
242
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΚΛΕΙΔΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 19391
243
1-А ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №19 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВ 19333
244
ОУ "Г. С. Раковски", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ 19192
245
4 “Е” класс №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 19190
246
2A Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 19123
247
3 М сыныбы 60 мектеп-лицей Астана 18655
248
Γ ΤΑΞΗ 16 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 18642
249
ΤΜΗΜΑ 2 11ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 18626
250
B2 3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 18303
251
5.A ZŠ M.R.Štefánika Spišská Belá Spišská Belá 18245
252
Νηπιαγωγείο 1ο Νηπιαγωγείο Αλμυρού Αλμυρός 18172
253
Γ1 9ο Δ.Σ .ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Μυτιλήνη 18034
254
1-А Школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса місто Київ 18010
255
B1 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 17845
256
Πρωινό Τμήμα 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 17833
257
Сміливці Стеблівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Стеблівка 17590
258
Στ' 2ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου Χίου Βροντάδος Χίου 17560
259
2 Ғ қаһармандары "Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 17560
260
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Witoni Witonia 17513
261
Β Δημοτικό Σχολείο Κοίλων Κοζάνη 17482
262
Α1 12ο Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ρόδος 17160
263
Γ Δημοτικό Σχολείο Ευρωπού Ευρωπός 17056
264
Νήπια προνηπια Νηπιαγωγειο Αγίας Μαρίνας λερου Λερος 17049
265
1 б СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 16965
266
1-2 ОУ "Христо Ботев", с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО 16894
267
Калинка ДГ "Звездица", гр. РУСЕ РУСЕ 16889
268
2a Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu 86-300 Grudziądz 16870
269
Ε1 1ο Δ. Σ. Αρχανών Αρχάνες 16838
270
Четвърта група Буря ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 16765
271
Ν2 16ο Νηπιαγωγείο Ηλιούπολης Ηλιούπολη Αττικής 16602
272
Β2 7ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 16595
273
Προνήπια-Νήπια 1o Nηπιαγωγείο Σκύδρας Σκύδρα 16568
274
2c Szkoła Podstawowa nr 8 Jelenia Góra 16567
275
2 клас Воля-Висоцька ЗЗСО I-II ст. с. Воля-Висоцька 16453
276
Звънче ДГ "Пролетна дъга" Шумен 16273
277
Νηπιαγωγείο Νηπιαγωγείο Άνω Σύρου Σύρος 16252
278
2 Е "Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 16215
279
Τμήμα 1 Ιδ. Νηπιαγωγείο Πιστικούδη Μαριάνθη Πτολεμαΐδα 16104
280
Akker Jakker _ Juffrou Katinka AKKER JAKKER KLEUTERSKOOL VAALPARK, SASOLBURG 15981
281
ЦОУД 1а СУ "Възраждане" - Русе Русе 15950
282
2 И 60 мектеп-лицей Астана 15942
283
3ο Πειραματικό νηπιαγωγείο 3o μονοθέσιο Πειραματικό νηπιαγωγείο (ενταγμένο στο ΑΠΘ) Θεσσαλονίκη 15888
284
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟ 15796
285
Група "Лъвчета" ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 15720
286
Προνήπιο Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Θήρας "Λαλίτσες" Μεσαριά Θήρας 15640
287
2a СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 15580
288
Делфини ДГ "Пролет", гр. РУСЕ РУСЕ 15578
289
3 "Г" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 15410
290
4 Ano D EMEB ALBERTO SANTOS DUMONT Rua Ivoti 93 15290
291
6ºB FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 15270
292
Розумники Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, м. Суми, Сумської області місто Суми 15261
293
I. PS A Stredná zdravotnícka škola,Levočská 5,Poprad Poprad 15232
294
2.EGV Álftanesskóli Garðabær 14965
295
Първи "Б" клас НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 14910
296
2n Escola Poeta Foix Barcelona 14903
297
Pszczółki Przedszkole Sióstr Elżbietanek Gdańsk 14831
298
гр. "Детелина" ДГ "Здравец", гр. РУСЕ РУСЕ 14820
299
ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΓΓΕΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 14740
300
6ºC FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 14680
301
3 "А" "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 14617
302
3 а ГКП на ПХВ "школа-лицей №60" акимата города Астаны Астана 14560
303
ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ 14337
304
Β 35ο Δημοτικό Σχολείο Τρικάλων Τρίκαλα 14014
305
Τμήμα 2ο 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσας ΕΔΕΣΣΑ 13923
306
Clase simultane CP-IV Școala Gimnazială Șimon Bran 13873
307
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Κάτω Ασιτών Ηράκλειο Κρήτης 13690
308
2клас НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 13690
309
Смирненчета ОУ "Христо Смирненски", гр. РУСЕ РУСЕ 13610
310
5A Ceip Miguel Hernández Torrent (Valencia) 13580
311
Klasa 1b Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław 13445
312
4 - А "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 13396
313
Δ'ΤΑΞΗ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ ΔΙΣΠΗΛΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 13375
314
Pierwszaczki Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku Kłodzko 13240
315
Csiga, Katica, Maci csoport Csodafa Német Nemzetiségi Óvoda Úrkút Úrkút 12780
316
Умни пчелици ДГ "ПЧЕЛИЦА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 12700
317
pierwsza Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie Marzęcino 12681
318
Clasa a III- D Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 12609
319
Кульбабки Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 12600
320
2 А Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі Өскемен 12500
321
3 "Б" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 12500
322
3 "Г " класс КГУ "Школа гимназия № 5А" отдела образования города Костаная " Костанай 12500
323
Γ΄ Δ΄ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΙΟ 12422
324
A1 3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 12392
325
Супергерои 3-4 ОУ "Христо Ботев", с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО 12385
326
Νηπιαγωγείο 3 1ο 6/θεσιο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσών "Δήμητρα Μίγγα Κασάπη" Γιαννιτσά 12309
327
9.B ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená ZŠ P. O. HVIEZDOSLAVA Trstená 12300
328
Grade 2 Loreto School Queenswood Pretoria 12287
329
Νηπιαγωγείο ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ν. ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 12142
330
ZAJĘCIA DODATKOWE W CENTRUM INNOWAYJNEJ EDUKACJI CENTRUM INNOWACYJNEJ EDUKACJI INTERESTING LESSON BARTOSZ JARZYNKA Morąg 12100
331
2 Д класс КГУ ОШ № 7 Уральск 12000
332
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицей Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 11925
333
2 klasė Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 11868
334
P1 2023 Chua Chu Kang Primary School Chua Chu Kang 11835
335
Ε΄1 8ο Δημοτικό Κορδελιού Ελευθέριο Κορδελιό 11649
336
1 a ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 11600
337
Супергерои 4 А класс КГУ ОШ № 7 Уральск 11540
338
4.A Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Szécsény 11382
339
4 "а" №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 11300
340
Obuoliukų Klaipėdos lopšelis-darželis "Puriena" Klaipėda 11300
341
3. S Álftanesskóli Garðabær 11280
342
група "Мечо Пух " ДГ "Радост", гр. РУСЕ РУСЕ 11200
343
група "Милувка" ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 11100
344
"Пинокио" ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 11100
345
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицейі КММ Талдықорған 11100
346
Τμήμα 1ο 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσας ΕΔΕΣΣΑ 10990
347
Β ΤΑΞΗ 16ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Ηράκλειο 10981
348
Звънчета ДГ №11 ЕЛХИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 10900
349
КАЛИНКА ДГ "БРЕЗИЧКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10900
350
2 "Т" сынып № 60 мектеп -лицейі Астана 10900
351
3 Ә қаһармандары "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 10900
352
4 група,ф-л Светилник ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 10900
353
4 В сынып оқушылары №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10900
354
1 б ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10900
355
ЦОУД 1в СУ "Възраждане" - Русе Русе 10800
356
Група,,Слънце" ДГ РАДОСТ - СМОЛЯН Смолян 10800
357
4 гр. Лъвчета ДГ "Синчец", гр. РУСЕ РУСЕ 10800
358
2 "А" 1 тірек мектебі (РО) КММ Ұлытау ауылы 10800
359
3 "Е" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 10800
360
3 Б СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10800
361
гр. "ДЕЛФИНЧЕТА" ДГ "Русалка", гр. РУСЕ РУСЕ 10700
362
Група "Лъв" ДГ "Радост", гр. РУСЕ РУСЕ 10700
363
Делфините ДГ "Звездица", гр. РУСЕ РУСЕ 10700
364
4 "Д" №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10700
365
2 Е №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10700
366
2 клас СУ "Христо Ботев", гр. ГЛОДЖЕВО ГЛОДЖЕВО 10700
367
4-Б Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст №3 Млинів 10600
368
група "Снежанка" ДГ "СИНЧЕЦ" - СМОЛЯН Смолян 10600
369
ПГ,,Слънчо'' ДГ "Приказен свят", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 10600
370
3гр. "Бонбон", Ф-л Светилник ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 10600
371
4-б на Здравка Георгиева СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10600
372
3 "В" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10600
373
№42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10600
374
2 в клас СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10600
375
3 клас ОУ "Христо Ботев", с. ЩРЪКЛЕВО, община ИВАНОВО с. ЩРЪКЛЕВО, общ. ИВАНОВО 10600
376
3 Е клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10600
377
Група "Мики Маус" ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 10600
378
2 Б ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 10558
379
"Сладурани" ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10500
380
ЦОУД 3б СУ "Възраждане" - Русе Русе 10500
381
1 "д" клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10500
382
3 б НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 10500
383
1 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10500
384
I Б клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10500
385
1б клас ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10500
386
Трети клас ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 10500
387
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицей Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 10500
388
3 клас ОУ "П. Р. Славейков", с. СМИРНЕНСКИ, община ВЕТОВО с. СМИРНЕНСКИ, общ. ВЕТОВО 10500
389
aIV-a B Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 10500
390
четвърти клас СУ "Св.св. Кирил и Методий" - БЕЛОСЛАВ Белослав 10400
391
6ºB FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 10400
392
Слънчице ДГ №16 СЛАВЕЙЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 10400
393
Пинокио ДГ № 18 ОСМИ МАРТ - гр. ХАСКОВО Хасково 10400
394
4 А класс СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 10400
395
1.B Základná škola- Grundschule Kežmarok Hradné námestie 38, Kežmarok 060 01 10400
396
2 " ж" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 10400
397
Група "Усмивка" ДГ "Здравец", гр. РУСЕ РУСЕ 10400
398
4 д СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10400
399
1a ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10400
400
4 група "Бърборино" ДГ "Чучулига", гр. РУСЕ РУСЕ 10400
401
4 клас КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ РОЗУМІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ТЕМП» ДОЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Розумівка 10373
402
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 5o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 10310
403
Μελισσούλες 4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 10300
404
4 Комунальний заклад Кагарлицької міської ради "Мирівський ліцей" Мирівка 10300
405
Четвърта група Дружба ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 10300
406
4 ПГ "Калинки" ДГ № 18 ОСМИ МАРТ - гр. ХАСКОВО Хасково 10300
407
Група "Мики Маус" ДГ "ЗОРНИЦА" - СМОЛЯН Смолян 10300
408
група " Мики Маус" ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 10300
409
гр.Мечо Пух ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 10300
410
Група ,, Калинки " ДГ "Радост", гр. РУСЕ РУСЕ 10300
411
Звънчета ДГ "Звездица", гр. РУСЕ РУСЕ 10300
412
Класът на К. Ангелова НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 10300
413
ЦДО1-41-3 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10300
414
3 - в клас - Мирослава Христова СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10300
415
Първи "б" ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 10300
416
4 Г КГУ ОШ № 7 Уральск 10300
417
Група"Звънче" ДГ "БУРАТИНО" - СМОЛЯН Смолян 10200
418
1 б клас - Р. Енчева СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10200
419
2 "з" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 10200
420
Мечо Пух ДГ "Звездица", гр. РУСЕ РУСЕ 10200
421
2 б клас СУ "Св. Паисий Хилендарски", гр. СЛИВО ПОЛЕ СЛИВО ПОЛЕ 10200
422
Втори Б НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 10200
423
4 е клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10200
424
Класът на Тодорова ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 10200
425
4-а клас на Росица Хальова СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10200
426
3a СУ "Св. Паисий Хилендарски", гр. СЛИВО ПОЛЕ СЛИВО ПОЛЕ 10200
427
Трети "А"клас НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 10200
428
2.Б клас ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10200
429
1. Г ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10200
430
ТРЕТИ " Б" НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 10200
431
3 Б КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 10200
432
2 "Г" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10200
433
Първи В клас ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10200
434
1 Б клас СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10200
435
1ккас СУ "Христо Ботев", гр. ГЛОДЖЕВО ГЛОДЖЕВО 10200
436
2 година ПРОБА с усмивка Училище за талантливи деца София 10200
437
4 Б ОУ "Иван Вазов", гр. РУСЕ РУСЕ 10200
438
4 "Ж" класс КГУ ОШ № 7 Уральск 10200
439
Pszczoły Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałem Specjalnym Zielona Lokomotywa Mysłowice 10200
440
1-б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 10100
441
ΣΤ 1ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδας Αρτέμιδα Αττικής 10100
442
група "Усмивка" ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10100
443
3 A ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 10100
444
ЦОУД 2в СУ "Възраждане" - Русе Русе 10100
445
Група “ Калинка” ДГ "СЛЪНЦЕ" - СМОЛЯН Смолян 10100
446
Филиал "Плиска" ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
447
група "Шарено петле" ДГ "Пинокио", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
448
1 г СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10100
449
2 б клас НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
450
2 г клас - Бързи герои ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10100
451
СУ "Васил Левски" с ПП, гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 10100
452
Група "Мечо Пух" ДГ "Стадиона ", гр. БЯЛА БЯЛА 10100
453
2 б ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10100
454
4 клас НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 10100
455
Мечо Пух и приятели 4гр ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
456
Група "Снежанка" ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
457
ЦОУД - 3-1 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10100
458
IVгр. "Приятели", филиал "Слънчевата къща" ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
459
1. Д клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10100
460
2в клас- Красимира Йорданова ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10100
461
1 "А" клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10100
462
четвърта ПГ " Българче" ДГ "Чучулига", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
463
ЦОУД 3-2 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10100
464
3 "В" "Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 10100
465
1 клас ОУ "П. Р. Славейков", с. СМИРНЕНСКИ, община ВЕТОВО с. СМИРНЕНСКИ, общ. ВЕТОВО 10100
466
1-2 клас /слята паралелка/ ОУ "Св. Св. Кирил и Методий",с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ 10100
467
Детелина ДГ "Първи юни", с. БАНИСКА, община Две могили с. БАНИСКА, община Две могили 10100
468
НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 10100
469
1 б ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 10100
470
I А клас ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 10100
471
Trieda 4.A Základná škola Juh 1054 Juh 1054 10100
472
2.K SOŠPaSnV Žilina Žilina 10100
473
1 Б клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10000
474
2.A Základná škola Jána Amosa Komenského v Čadci Čadca 10000
475
8.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
476
2 "Ә" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
477
Grupa Ștrumfilor Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 10000
478
3 - А клас Кам'янський ліцей Кам'янецької ОТГ Чернівецького району Чернівецької області село Кам'янка 10000
479
ΣΤ' ΤΑΞΗ 7/θ Δημοτικό Σχολείο Νέου Σουλίου Σερρών ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ 10000
480
Clasa Pregatitoare A Școala Gimnazială Nr 1 Todirești Todiresti 10000
481
2.A Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 10000
482
Clasa a V-a A Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 10000
483
1.A ZŠ s MŠ Krušetnica 83 Krušetnica 83 10000
484
3.-4.A ZŠ s MŠ Krušetnica 83 Krušetnica 83 10000
485
VIII. B Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 10000
486
3.B Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 10000
487
Clasa a IV-a C Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 10000
488
Μικροί Εξερευνητές Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Μικροί Εξερευνητές Καστοριάς Καστοριά 10000
489
Klasa 3c Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice 10000
490
6º PRIMARIA - HUELLITAS CEIP MIGUEL ZUBELDIA SERÓN -ALMERIA 10000
491
Clasa I B Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 10000
492
PB Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 10000
493
Klasa II Szkoła Podstawowa im. Świętokrzyskich Partyzantów AK w Wielkiej Wsi Wielka Wieś 10000
494
Β2 19ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λαρισα 10000
495
3c Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 10000
496
E3 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 10000
497
3.A ZŠ Zemplínska Teplica ZŠ Zemplínska Teplica, Hlavná 209, Zemplínska Teplica 10000
498
PEL - B EB Pelariga Rua dos desportos 10000
499
Смелите МИР Филиповци София 10000
500
БЪРЗИТЕ ГЕРОИ МИР Кюстендил Кюстендил 10000
501
Clasa Ștrumfilor Școala Gimnazială "Sfinții Voievozi", Bragadiru Bragadiru 10000
502
Νηπιαγωγείο Μεταμόρφωσης Ιωαννίνων _ολοήμερο Νηπιαγωγείο Μεταμόρφωσης Ιωαννίνων Ιωάννινα 10000
503
Δ2 Τάξη 5ο Δημοτικό Σχολείο Περάματος Πέραμα 10000
504
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΜΦΙΛΩΝ ΠΑΜΦΙΛΑ 10000
505
група ''Мечо Пух'' ДГ "КАМБАНКА" - С . ДРУМЕВО, община ШУМЕН ШУМЕН 10000
506
Група "Звездички" ДГ ПО ИЗКУСТВАТА - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
507
Група "Мечтатели" ДГ ПО ИЗКУСТВАТА - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
508
група "Маргаритка" ДГ "ПРОЛЕТНА ДЪГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 10000
509
ЦОУД 1б СУ "Възраждане" - Русе Русе 10000
510
ЦОУД 2б СУ "Възраждане" - Русе Русе 10000
511
ЦОУД 3в СУ "Възраждане" - Русе Русе 10000
512
Класът на Офелия Садкова МИР Самоков Самоков 10000
513
Слънчо ДГ "ВЕСЕЛУШКО" - Смолян 10000
514
III A група "Слънчица" ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 10000
515
4"в" СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10000
516
3-б СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
517
4 «Д» класс КГУ ШГ 110 Алматы 10000
518
2 д СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
519
3 "Е" КГУ ШГ 110 Алматы 10000
520
1 клас НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 10000
521
I a клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10000
522
IV ж клас- Гинка Стоянова СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
523
Втори "Б" ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 10000
524
2 "И" КГУ ШГ 110 Алматы 10000
525
1 е СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
526
ТРЕТИ КЛАС ОбУ "Св. Климент Охридски", гр. БОРОВО БОРОВО 10000
527
Трети Б ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10000
528
група "Смехорани" ДГ "Роза", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, общ. РУСЕ 10000
529
група Калинка ДГ "Радост", гр. РУСЕ РУСЕ 10000
530
Клас на г-жа Силвия Петрова ОУ "Неофит Рилски", с. КОПРИВЕЦ, община БЯЛА с. КОПРИВЕЦ, общ. БЯЛА 10000
531
3 «З» класс КГУ ОШ № 7 Уральск 10000
532
2 и 3 клас НУ "Васил Априлов", с. ХОТАНЦА, община РУСЕ с. ХОТАНЦА, общ. РУСЕ 10000
533
IV клас ''Добротворци" ОУ "Иван Вазов", с. ГОЛЯМО ВРАНОВО, община СЛИВО ПОЛЕ с. ГОЛЯМО ВРАНОВО, общ. СЛИВО ПОЛЕ 10000
534
3 клас ОУ "Петко Рачев Славейков", с. ОБРЕТЕНИК, община БОРОВО БОРОВО 10000
535
Моят втори клас ОУ "Петко Рачев Славейков", с. ОБРЕТЕНИК, община БОРОВО БОРОВО 10000
536
4 клас ОУ "Петко Рачев Славейков", с. ОБРЕТЕНИК, община БОРОВО БОРОВО 10000
537
Басарбово ДГ "Синчец", гр. РУСЕ РУСЕ 10000
538
3- ти и 4- ти клас ОУ "Св. Св. Кирил и Методий",с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ 10000
539
2 П 60 мектеп-лицей Астана 10000
540
група "Пинокио" ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 10000
541
ЦОУД - 1А СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10000
542
ЦОУД-1В СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10000
543
Група "Дъга" ДГ "Роза", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, общ. РУСЕ 10000
544
Втори клас - класен ръководител Стела Върбанова ОУ "Свети Климент Охридски", с. ДОЛНА СТУДЕНА, община ЦЕНОВО с. ДОЛНА СТУДЕНА, общ. ЦЕНОВО 10000
545
Клас на Стефка Станчева ОУ "Неофит Рилски", с. КОПРИВЕЦ, община БЯЛА с. КОПРИВЕЦ, общ. БЯЛА 10000
546
3 клас ОУ "Свети Климент Охридски", с. ДОЛНА СТУДЕНА, община ЦЕНОВО с. ДОЛНА СТУДЕНА, общ. ЦЕНОВО 10000
547
1./4. клас - кл.ръководител: Пламена Иванова ОУ "Свети Климент Охридски", с. ДОЛНА СТУДЕНА, община ЦЕНОВО с. ДОЛНА СТУДЕНА, общ. ЦЕНОВО 10000
548
IГЦОУД3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
549
Клас на госпожа Антонова ОУ "Неофит Рилски", с. КОПРИВЕЦ, община БЯЛА с. КОПРИВЕЦ, общ. БЯЛА 10000
550
четвърти "А" НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 10000
551
3"А" "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 10000
552
4 Е 60 мектеп-лицей Астана 10000
553
Четвърта група - Доростол 24 ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 10000
554
3 «Б» КГУ «Общеобразовательная школа №5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области» Атбасар 10000
555
4 "B" КГУ ОШ № 7 Уральск 10000
556
1-2 клас (слят клас) ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. ПОЛСКО КОСОВО, община БЯЛА с. ПОЛСКО КОСОВО, общ. БЯЛА 10000
557
ГЦДО 4-1 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10000
558
Група "Слънце" ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 10000
559
3 "Ә" Қаһармандары №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
560
3”Ғ” сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
561
2 "В" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
562
3 Е сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
563
2 Ж №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
564
3 "Д" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
565
ГЦДО 3-3 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 10000
566
Група "Слънчо" ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 10000
567
Детска китка ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 10000
568
КГУ ОШ № 7 Уральск 10000
569
2.B Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
570
1 А клас СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10000
571
4 клас СУ "Христо Ботев", гр. ГЛОДЖЕВО ГЛОДЖЕВО 10000
572
4 "Ә" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 10000
573
ПЪРВИ "Б" клас ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10000
574
3 клас СУ "Христо Ботев", гр. ГЛОДЖЕВО ГЛОДЖЕВО 10000
575
"Звездички" 4 груо ДГ "Райна Княгиня", гр. МАРТЕН МАРТЕН 10000
576
РГ"Мики Маус" ДГ "Щастливо детство", гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 10000
577
3.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
578
5.B Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
579
7.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
580
2.Б ОУ "Иван Вазов", гр. РУСЕ РУСЕ 10000
581
1.B Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
582
2.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
583
4.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
584
6.A Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
585
7.B Základná škola F.E.Scherera Piešťany 10000
586
Sexta a II.A Súkromná stredná športová škola Užhorodská 39, 040 11, Košice 10000
587
4. A ZŠ Dr. Štefana Osuského Brezová pod Bradlom 10000
588
3 "Ә" 60 мектеп-лйцейі Астана 10000
589
Juffrou Elske Vinnige Voetjies Sasolburg 9900
590
Β' Τάξη 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 9856
591
A2 2ο Δημοτικό Σχολείο Ν. Μαγνησίας Θεσσαλονίκης Νέα Μαγνησία Δέλτα 9785
592
P1 West Spring Primary School Bukit Panjang 9625
593
И КГУ ШГ 110 Алматы 9610
594
1.SB og SSB Álftanesskóli Garðabær 9350
595
3 клас РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 9030
596
3 "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 9005
597
Β1 1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 8970
598
A2 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 8910
599
Β2 1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 8730
600
Τμήμα 2 31ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 8660
601
Νηπιαγωγείο 1ο Νηπιαγωγείο Νέων Μουδανιών Νέα Μουδανιά 8650
602
Β΄ Τάξη Δημοτικό Σχολείο Αγίου Γεωργίου Λιβαδειάς Άγιος Γεώργιος Λιβαδειάς 8610
603
3 "А" сынып "Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 8570
604
A1 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 8540
605
Ν1 &Ν2 52o Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστέρι, Αττικής 8390
606
Τμήμα 2 19ο Νηπιαγωγείο Καβάλας Καβάλα 8370
607
5 ára Leikskólinn Jörfi Reykjavík 8350
608
Προνήπια- Νήπια Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 8000
609
1ο ΤΜΗΜΑ 1ο Νηπιαγωγείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 7970
610
3ο νηπιαγωγείο Κιλκίς 3ο νηπιαγωγείο Κιλκίς Κιλκίς 7660
611
Malí záchranári Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 7490
612
ΠΡΩΙΝΟ 2 5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ ΠΕΥΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 6400
613
Τμ1 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΎ ΦΑΛΉΡΟΥ Παλαιό Φάληρο 6300
614
Klasa I Szkoła Podstawowa w Kamieńcu Kamieniec 6200
615
32орта мектеп Атырау 6000
616
2 клас (2024 р.) Волсвинська гімназія Червоноградської міської ради Львівської області Волсвин 5900
617
Δ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ 5900
618
Ε 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Μυτιλήνη 5900
619
Ε’ Πρότυπα Εκπαιδευτήρια Αφων Μαλτεζου Αργος 5900
620
A2 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 5900
621
Uglukot Leikskólinn Heklukot Hellu Hellu 5800
622
3-А Коростський ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської областіті с. Корост 5800
623
Clasa Pregatitoare A Albinutele Şcoala Gimnazială Nr. 38 „Dimitrie Cantemir” Constanţa Constanţa 5800
624
2 “А” сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5800
625
Γ2 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5700
626
3.c Bajai Eötvös József Általános Iskola Baja 5700
627
6ºB C.E.I.P. LA ESTRELLA ZARAGOZA 5700
628
Prufubekkur Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5700
629
Група Звездичка ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 5700
630
Νήπια - Προνήπια 2/θ Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Φθιώτιδας Άγιος Κωνσταντίνος Φθιώτιδας 5700
631
ΣΤ2 Δημοτικό Σχολείο Ελιάς Ελιά 5700
632
Σούπερ ήρωες Νηπιαγωγείο Χερσονησου Χερσόνησος 5700
633
2 - В Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 5700
634
RF-B4 Corujas Escola Básica Ria Formosa Faro 5700
635
Clasa a IV-a A „Curajoșii” Școala Gimnaziala "Nicolae Caraș " Ciupercenii Noi, Dolj Ciupercenii Noi, Dolj 5600
636
I A Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 5600
637
tretiaci ZSsMS Tulčík Tulčík 116 5600
638
2.bekkur Langholtsskóli Reykjavík 5600
639
2„з“ КГУ ШГ 110 Алматы 5600
640
2 Ғ қаһармандары Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі Астана 5600
641
Β ΤΜΗΜΑ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 5600
642
Alexia Zasskia Wiese Alberton 5500
643
2n A- L'OLIVERA 23-24 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (43560) 5500
644
Teste Teste teste 5500
645
Τμήμα 1 Νήπια-προνήπια 27o Νηπιαγωγείο Λάρισας Λάρισα 5500
646
klasa 3a Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 5500
647
ΤΜΗΜΑ 1 13ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 5500
648
Γ2 44 Δημοτικό Σχολείο Πατρών Πάτρα 5500
649
3.,4.,5 Základní škola Opatovice, Brno venkov Opatovice 664 61 5500
650
Γ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ 5500
651
klasa 2 Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 5500
652
EIC Escola de Cadetes e Infantes dos Bombeiros Voluntários da Guarda Guarda 5500
653
ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ 1/θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ 5500
654
Супер 3—В СЗШ #83 м. Київ 5500
655
Ežerėlio pagr. mokyklos antrokai Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla Ežerėlis, Kauno r. 5500
656
2b Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 w Tychach Tychy, 43-100 Al. Niepodległości 190 5500
657
Νηπιαγωγείο 17ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 5500
658
3 "И" КГУ ШГ 110 Алматы 5500
659
4 "Ә" "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5500
660
група Долапи ДГ "Синчец", гр. РУСЕ РУСЕ 5500
661
2 "Д" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5500
662
3.b Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 5500
663
4 b klasė Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 5400
664
Β1 7ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων Σταυρούπολη Θεσσαλονίκη 5400
665
3AR1 Centro Escolar de Areia, Árvore Vila do Conde 5400
666
ПГ,,Слънчо" ДГ "Приказен свят", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 5400
667
Test LDT Doubrava (Doubraváci z.s.) Stará Říše Ev. č. 36 5400
668
1 клас-Мечтатели ОУ "Христо Смирненски", гр. РУСЕ РУСЕ 5400
669
2Г класс СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 5400
670
Подготвителна група "Дъга" ДГ "Пролет", гр. БЯЛА БЯЛА 5400
671
Класът на Дияна Илиева ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 5400
672
4 «з» Шоқан Уәлиханов атындағы №110 мектеп-гимназиясы Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 5400
673
Смесена разновъзрастова група- Хотанца ДГ "Роза", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, общ. РУСЕ 5400
674
Ολοήμερο 19ο Νηπιαγωγείο Καβάλας Καβάλα 5400
675
Świetliki Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach Dywity 5400
676
Grade 3 Rosehill Primary School Durban 5400
677
Ms Freitas Loreto School Queenswood Pretoria 5400
678
2-А клас Стебницький ліцей №7 м.Стебник 5400
679
1ο ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 1ο Νηπιαγωγείο Πυλίου Κω Κως 5400
680
Харківський ліцей 126 Харківської міської ради Харків 5400
681
Gr 2 van Wyk Loreto School Queenswood Pretoria 5400
682
Νηπιαγωγείο 8ο νηπιαγωγείο Ελευσίνας Ελευσίνα 5400
683
Príma Sekunda Gymnázium Antona Bernoláka Senec Senec 5400
684
група "Звездица" ДГ "ЧУЧУЛИГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5300
685
Ε' τάξη 22ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας Κάνηθος 5300
686
1 a СУ "Васил Левски" с ПП, гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 5300
687
3⁰B EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 5300
688
5ºB CEIP FEDERICO GARCÍA LORCA COLMENAR VIEJO 5300
689
3klasė Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 5300
690
3ο Νηπιαγωγείο Ν. Μάκρης 3ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Ανατολική Αττική 5300
691
Laut Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5300
692
4ºB CEIP LAS MATILLAS Miranda de Ebro 5300
693
Β2 8ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 5300
694
2B Szkoła Podstawowa nr 3 w Skawinie Skawina 5200
695
Loreto Loves Loreto School Queenswood Pretoria 5200
696
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙ 5200
697
ΤΜΗΜΑ 2 112 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5200
698
Αεροσταταξη Νηπιαγωγείο Χερσονησου Χερσόνησος 5200
699
Τάξη Α 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 5200
700
Τμήμα 2 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΎ ΦΑΛΉΡΟΥ Παλαιό Φάληρο 5200
701
Νήπια - προνήπια Νηπιαγωγείο Κωσταραζίου Άργος Ορεστικό 5200
702
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5200
703
Νήπια-προνήπια Νηπιαγωγείο Ολυμπιάδας Ολυμπιάδα 5200
704
13ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας 13ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 5200
705
4ºA CEIP LAS MATILLAS Miranda de Ebro 5200
706
Γ2 Τάξη 7 Δημοτικό Καλσμαριάς Πρωτοβάθμια Αν. Θεσσαλονίκης 5200
707
Α ΤΑΞΗ 11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 5200
708
4 Удобненський ліцей Одеська область Одеський район село Удобне вул. Кочубинського, 59 5200
709
Klubáci ZŠ Zarevúca Ružomberok 5200
710
1-А КЗ "Харківський ліцей 1 Харківської міської ради" місто Харків 5200
711
Τμήμα 2 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 5200
712
група "Звездички" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 5200
713
3-4 ОУ "Христо Ботев", с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО 5200
714
E3 Escola Básica de Estômbar Estômbar 5200
715
Трети клас ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 5200
716
4 А ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 5200
717
2 "б" СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 5200
718
4 А клас ОУ "Христо Ботев", с. ЩРЪКЛЕВО, община ИВАНОВО с. ЩРЪКЛЕВО, общ. ИВАНОВО 5200
719
ОУ "Христо Ботев", с. ЩРЪКЛЕВО, община ИВАНОВО с. ЩРЪКЛЕВО, общ. ИВАНОВО 5200
720
Clasa aII-a LICEUL TEHNOLOGIC DRĂGĂNEȘTI-OLT DRĂGĂNEȘTI-OLT 5200
721
Δ' τάξη Βούρειο Δημοτικό Σχολείο Λιβαδίων Χίος 5100
722
ТРЕТА "Б" ГРУПА ДГ "ЩУРЧЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5100
723
Τμήμα 2 43ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 5100
724
четвърта А възрастова група ДГ №15 СЛЪНЦЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 5100
725
Τμήμα 1 Δημοτικό Σχολείο Μόριας Λέσβου Mόρια 5100
726
Νήπια-Προνήπια ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ ΧΑΡΙΕΣΣΑ 5100
727
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5100
728
СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 5100
729
Група Звездички ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 5100
730
4Б Група Звездички ДГ "Незабравка", гр. РУСЕ РУСЕ 5100
731
4 "Е" КГУ ШГ 110 Алматы 5100
732
E2 Escola Básica de Estômbar Estômbar 5100
733
3 "С" сынып № 60 мектеп -лицейі Астана 5100
734
Първи - Трети ОУ "Н. Й. Вапцаров", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 5100
735
СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 5100
736
2-4 ОУ " Васил Левски", с. ТРЪСТЕНИК, община ИВАНОВО с. ТРЪСТЕНИК, общ. ИВАНОВО 5100
737
4 Е № 60 мектеп -лицейі Астана 5100
738
3 в 32орта мектеп Атырау 5100
739
2 ОУ "Христо Ботев", с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО 5100
740
"Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 5100
741
3 "Ж" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5100
742
Класът на Димитринка Блажинова ОУ “Алеко Константинов”, с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО 5100
743
1 ОУ "Христо Ботев", с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО 5100
744
B1 3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 5100
745
3 Д класс КГУ ШГ 110 Алматы 5100
746
Slniečka Materská škola Turgenevova7 Košice 5100
747
3 г клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 5100
748
Подготвителен клас ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 5100
749
3 В класс КГУ ОШ № 7 Уральск 5100
750
Sówki Przedszkole Słoneczna Szóstka z Oddziałami Zamiejscowymi w Śremie Śrem 5100
751
Δ1,2 17ο Δημοτικό Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗΣ 5100
752
1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu Jeleniec 5100
753
Klasa 2A Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice 5100
754
1. bekkur, HMÞ Höfðaskóli Skagaströnd 5100
755
Valientes San José de Calasanz de Aranjuez Aranjuez 5100
756
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙ 5100
757
E1A Escola Básica de Estômbar Estômbar 5100
758
4-А Мудрунчики Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ студентів #97 Харківської міської ради Харківської області Харків 5100
759
Clasa I B București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 5100
760
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 2o Νηπιαγωγείο Ορμύλιας Ορμύλια Ν. Χαλκιδικής 5100
761
2o Nηπιαγωγειο Φιλιατων 2ο Νηπιαγωγειο Φιλιατών Φιλιατες Θεσπρωτίας 5100
762
ΤΜΗΜΑ 1 1ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 5100
763
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΙΚΩΝ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΙΚΑ, Δήμου Πύλης, Ν.Τρικάλων 5100
764
Γ1 5ο Δημοτικό Σχολείο Κορυδαλλού Κορυδαλλός 5100
765
Νήπια προνηπια 7ο Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστερι 5100
766
Α ΤΜΗΜΑ 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 5100
767
Α ΤΜΗΜΑ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 5100
768
Τμήμα2ο 9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 5100
769
Δ΄ ΤΑΞΗ 31o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 5100
770
δύο τμήματα 2ου Νηπ/γείου Ν. Μηχανιώνας 2o Νηπιαγωγείο Ν. Μηχανιώνας Θεσσαλονίκης Νέα Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης 5100
771
2-Б Стебницький ліцей №7 м.Стебник 5100
772
Β1 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5100
773
1 ??????? Αθήνα 5100
774
A2 12ο Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ρόδος 5100
775
Νηπιαγωγείο 4ο Νηπιαγωγείο Σιδηροκάστρου Σιδηρόκαστρο 5100
776
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΙΑΣ ΓΑΛΙΑ Δ. ΦΑΙΣΤΟΥ 5100
777
Nagycsoport Sarkad Város Önkormányzat Óvoda, Kossuth Utcai Tagóvoda Város 5100
778
3 ж Диана Илиева СУ “Васил Левски” - Русе Русе 5100
779
Lienky Základná škola s materskou školou Vysoká pri Morave Vysoká pri Morave 5000
780
Четвърти клас ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
781
4.trieda Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 5000
782
CLASA I Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 5000
783
Siedmsci ZSsMS Tulčík Tulčík 116 5000
784
4. ROČNÍK ZSsMS Tulčík Tulčík 116 5000
785
Grupa mijlocie Buburuze Scoala Gimnaziala Nr 168, Bucuresti Bucharest 5000
786
Clasa I C- Cercetasii Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 5000
787
3 А клас ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 5000
788
3.B Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 5000
789
Clasa a III_a B Școala Gimnazială ,,Radu Vodă” Fetești Fetești 5000
790
Grupa mică Iepurași Bucuresti, Grădinița cu program prelungit București 5000
791
4.C Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 5000
792
2B Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 5000
793
5º de primaria CEIPS Velázquez Fuenlabrada 5000
794
3.C Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 5000
795
3.A Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 5000
796
5ºB Externato Frei Luís de Sousa Almada 5000
797
CLASA I Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 5000
798
Clasa aIV-a D Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 5000
799
60 мектеп-лйцейі Астана 5000
800
Clasa a IV-a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN PITEȘTI 5000
801
5.A ZŠ s MŠ Tovarné Tovarné 5000
802
Micii Exploratori - clasa pregătitoare 1. Școala Gimnazială Bălești Bălești 5000
803
Clasa Ștrumfilor Școala Gimnazială "Sfinții Voievozi", Bragadiru Bragadiru 5000
804
a II-a MEZIAD Scoala Gimnazială Nr.1 Remetea Remetea 5000
805
ALPHA ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI FĂCĂENI 5000
806
Clasa a V-a Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 5000
807
2 клас Ліцей "Крила" Київ 5000
808
Grejpaci Digitalna skola SS 5000
809
Oranžová ZŠ s MŠ Javorová alej Chorvátsky Grob 5000
810
P1ºA CEIP SAN JOSÉ DE CALASANZ FUENTE DEL MAESTRE 5000
811
2.A ZŠ s MŠ Kamienka 113 Kamienka, 06532 5000
812
VI.B ZŠ s MŠ A. Felcána, Hlohovec Hlohovec 5000
813
II. trieda ZŠ s MŠ Kalša Kalša 5000
814
Klasy 1-3 Szkoła Podstawowa nr 39 im. Jana Pawła II Specjalna w Katowicach Katowice 5000
815
3. b Pécsi Meszesi Általános Iskola Pécs 5000
816
2.A ZŠ s MŠ Krušetnica 83 Krušetnica 83 5000
817
4.B Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 5000
818
2 клас Завишенська початкова школа Сокальської міської ради Завишень 5000
819
jezyki Przedszkole Nr9 Leśne Ludki Gniezno 5000
820
CLASA a III-a A ȘCOALA GIMNAIALĂ NR. 2 2 MAI 2 MAI 5000
821
Clasa a III-a A Școala Gimnazială Ciocănești Ciocănești 5000
822
3 Козіївський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області Козіївка 5000
823
III.A odbor praktická sestra Stredná zdravotnícka škola - Egészségügyi Középiskola Rožňava Rožňava 5000
824
III.PS B Stredná zdravotnícka škola,Levočská 5,Poprad Poprad 5000
825
1 C.P. Nuestra Señora de la Humildad Soto de Luiña, Cudillero 5000
826
2º Primaria C.P. Nuestra Señora de la Humildad Soto de Luiña, Cudillero 5000
827
4.А клас СУ "Св.св. Кирил и Методий" - БЕЛОСЛАВ Белослав 5000
828
Τμήμα 4 9o Νηπιαγωγείο Πυλαίας Θεσσαλονίκη 5000
829
Νηπιαγωγείο Μεταμόρφωσης Ιωαννίνων Νηπιαγωγείο Μεταμόρφωσης Ιωαννίνων Ιωάννινα 5000
830
Β ΤΑΞΗ 35o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ 5000
831
3-А Нерубайський академічний ліцей №2 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області Село Нерубайське 5000
832
2 Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Доецької області Гришино 5000
833
1-А Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст №3 Млинів 5000
834
Ε' 1o Δημοτικό Σχολείο Σύμης Σύμη Δωδεκανήσου 5000
835
4anob EMEF Otaviano Silveira Sapucaia do Sul 5000
836
2-В Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 5000
837
4-А Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 5000
838
2-б❤️ Оржівський ліцей смт. Оржів 5000
839
3 клас Петриківська гімназія- філія Петриківського ліцею Петриківської селищної ради смт Петриківка 5000
840
2 - А інтелекти Оржівський ліцей смт. Оржів 5000
841
Котаракът в чизми ДГ "БРАТЯ ГРИМ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
842
Τμημα 2 1o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ 5000
843
Wiewiórki Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach . Katowice 5000
844
1-Б Комунальний заклад "Харківський ліцей №4 Харківської міської ради" Харків 5000
845
Τμήμα 2 1o Νηπιαγωγείο Σκιάθου Σκιάθος 37002 5000
846
Τμήμα 3 1o Νηπιαγωγείο Σκιάθου Σκιάθος 37002 5000
847
1.n 2023 Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 5000
848
Радост 1 ДГ "РАДОСТ"- село НОВОСЕЛ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 5000
849
група ,, Смехорани'' ДГ "ЧУЧУЛИГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
850
Славейчета ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - с. САЛМАНОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 5000
851
Слънчице- четвърта А група ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 5000
852
група „Врабче“ ДГ "БРЕЗИЧКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
853
Група Славейче ДГ "СЛЪНЦЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
854
Приятели ДГ ПО ИЗКУСТВАТА - гр. ХАСКОВО Хасково 5000
855
МАЛКИТЕ КАЛИНКИ- четвърта група ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 5000
856
Grupy wczesnoszkolne Szkoła Podstawowa nr 1 w Dobczycach Dobczyce 5000
857
ЦОУД 2а СУ "Възраждане" - Русе Русе 5000
858
Група "Гъбка" ДГ "СЛЪНЦЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
859
ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 5000
860
ΣΤ' ΤΑΞΗ 6/Θ ΔΗΜ.ΣΧ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΑ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΑ 5000
861
Τμήμα 1 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 5000
862
Τμήμα 4 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 5000
863
Τμήμα 7 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 5000
864
Τμήμα 8 2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 5000
865
Νηπιαγωγείο 15ο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσων Γιαννιτσα 5000
866
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 5000
867
ІV б група "Калинка" ДГ РАДОСТ - СМОЛЯН Смолян 5000
868
Група "Мечо Пух" ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - СМОЛЯН Смолян 5000
869
Τμήμα 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΙΡΟΥ Κέρκυρα 5000
870
Трета "А" група ДГ "ЩУРЧЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
871
Подготвителна група ДГ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - С. ЧЕРЕНЧА, община ШУМЕН ШУМЕН 5000
872
Berušky Univerzitní mateřská škola Hrášek Mendelovy univeerzity v Brně univerzity v Brně univerzity v Brně, školská právnická osoba UMŠ Hrášek 5000
873
Α 9ο Δημοτικό Σχολείο Ανατολικής Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5000
874
1.D Izmēģinājums - 5000
875
1.D Izmēģinājums - 5000
876
Mądre Sówki Zespół Edukacyjny w Konotopie Konotop 5000
877
East Woods School Kindergarten East Woods School Oyster Bay 5000
878
IV група ДГ "ЩУРЧЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 5000
879
2.C ZŠ s MŠ Vančurova Trnava Trnava 5000
880
Νηπιαγωγείο 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ 5000
881
elokované pracovisko Viedenská 34 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5000
882
A1 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5000
883
A2 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5000
884
Tretiaci Základná škola s materskou školou Makov Makov 5000
885
1. Materská škola Turgenevova7 Košice 5000
886
9.B ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená Trstená 028 01 5000
887
ΝΗΠΙΑ - ΠΡΟΝΗΠΙΑ 23-24 10ο Νηπιαγωγείο Χίου ΧΙΟΣ 5000
888
4 А КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 5000
889
Fundação Vida Nova Fundação Vida Nova Alcobaça 5000
890
ТРЕТИ КЛАС ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. ПОЛСКО КОСОВО, община БЯЛА с. ПОЛСКО КОСОВО, общ. БЯЛА 5000
891
СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Смолян 5000
892
4В класс СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 5000
893
9.A ZŠ s MŠ Veľká Lomnica Veľká Lomnica 5000
894
2 "Е" КГУ ШГ 110 Алматы 5000
895
2А Қаһармандары Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицей Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 5000
896
3 А Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі" КММ Өскемен 5000
897
Четвърта група "Доростол"24 ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
898
Многознайковци - 3 клас ОУ "Христо Смирненски", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
899
ВТОРИ КЛАС ОбУ "Св. Климент Охридски", гр. БОРОВО БОРОВО 5000
900
3.а клас СУ "Васил Левски" с ПП, гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 5000
901
2 "Б" "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5000
902
4 "Ғ" 60 мектеп-лйцейі Астана 5000
903
Подготвителна група ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 5000
904
3 "Т" сынып № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
905
Класът на Ивелина Пенчева ОУ "Неофит Рилски", с. КОПРИВЕЦ, община БЯЛА с. КОПРИВЕЦ, общ. БЯЛА 5000
906
Четвърти клас НУ "Васил Априлов", с. ХОТАНЦА, община РУСЕ с. ХОТАНЦА, общ. РУСЕ 5000
907
3 "Т" сынып 60 мектеп-лйцейі Астана 5000
908
1 "Г" № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
909
4 Б група ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
910
Втори А клас ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 5000
911
3 "С" сынып 60 мектеп-лицей Астана 5000
912
1/3 ОУ " Васил Левски", с. ТРЪСТЕНИК, община ИВАНОВО с. ТРЪСТЕНИК, общ. ИВАНОВО 5000
913
Четвърти ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 5000
914
Четвърти ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 5000
915
Група Мечо Пух ДГ "Зора", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
916
3 "Ә" 1 тірек мектебі (РО) КММ Ұлытау ауылы 5000
917
Втори клас ОУ "Г. С. Раковски", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ 5000
918
2 C сынып 60 мектеп-лйцейі Астана 5000
919
Малки герои ОУ "Св. св. Кирил и Методий", с. РЯХОВО, община СЛИВО ПОЛЕ с. РЯХОВО, общ. СЛИВО ПОЛЕ 5000
920
2 М 60 мектеп-лицей Астана 5000
921
3 "П"сынып № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
922
213 филиал, гр. "Любопитковци" ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
923
4 Б "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5000
924
2 "ә" сынып "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5000
925
3 "Б" ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 5000
926
3 "Б" ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 5000
927
1 Д № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
928
3 И № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
929
III ,,З" клас- Ценка Камбурова СУ “Васил Левски” - Русе Русе 5000
930
4 A "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5000
931
Втори клас ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 5000
932
IГЦОУД1 Училище за талантливи деца София 5000
933
4 "Г" "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 5000
934
3 "Г" сынып "Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 5000
935
2 Б ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 5000
936
4 ОУ "Г. С. Раковски", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ 5000
937
4 "B" КГУ ОШ № 7 Уральск 5000
938
4 "В" КГУ ОШ № 7 Уральск 5000
939
2 «А» "Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 5000
940
4 "Л" 60 мектеп-лицей Астана 5000
941
4 клас ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. ПОЛСКО КОСОВО, община БЯЛА с. ПОЛСКО КОСОВО, общ. БЯЛА 5000
942
НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
943
32орта мектеп Атырау 5000
944
Болашақ қаһармандар "Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласындағы №7 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ Атбасар 5000
945
Жалпы білім беретін №32 орта мектеп Атырау 5000
946
2 М 60 мектеп-лйцейі Астана 5000
947
2 М № 60 мектеп -лицейі Астана 5000
948
3.A Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 5000
949
3 група - Централна сграда ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
950
3 "А" сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5000
951
2 “А” қаhармандар "Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 5000
952
4 класс "Әлкей Марғұлан атындағы №71 ЖББОМ"кмм Ақтөбе қаласы 5000
953
ГЦДО 3-31 СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 5000
954
2 Ғ сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5000
955
2 Ғ сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5000
956
група "Кокиче" ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 5000
957
Група "Приятели" ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 5000
958
група "Българче" ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 5000
959
2 И сыныбы №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5000
960
2 Г "Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 5000
961
Първи клас ОбУ "Св. Климент Охридски", гр. БОРОВО БОРОВО 5000
962
Бързи герои 1 и 2 клас Частно основно училище “Светлина” София 5000
963
4.A Základná škola Detva 5000
964
2 Б  ГЦОУД ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 5000
965
3 ГЦОУД ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 5000
966
3 “М” сыныбы 60 мектеп-лйцейі Астана 5000
967
2 А клас СУ "Васил Левски" с ПП, гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 5000
968
2а клас НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
969
1.клас ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 5000
970
Бързи герои 3 и 4 клас Частно основно училище “Светлина” София 5000
971
Sloníky Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 5000
972
B3 3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 5000
973
2024 - now klas ТЕСТ за училище София 5000
974
2024 - клас Елица Училище за талантливи деца София 5000
975
3 А Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі Астана 5000
976
3.A ZŠ, Ul. Vajanského48, Lučenec Lučenec 5000
977
4 "Б" сынып №42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 5000
978
НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
979
2 a Училище за талантливи деца София 5000
980
3 B Училище за талантливи деца София 5000
981
4 Б клас Училище за талантливи деца София 5000
982
Група "Калинка" с г-жа Татяна Петрова ДГ "Славейче", гр. БОРОВО БОРОВО 5000
983
"3 жалпы орта білім беретін аралас мектеп"КММ Аягөз ауданы 5000
984
Четвъртокласници ОУ "Христо Смирненски", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
985
III ГЦОУД1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 5000
986
Misie Przedszkole Słoneczna Szóstka z Oddziałami Zamiejscowymi w Śremie Śrem 5000
987
КГУ ОШ № 7 Уральск 5000
988
Втори клас ПЧСУ "Леонардо да Винчи" ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
989
2 "Б" КГУ ОШ № 7 Уральск 5000
990
Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 5000
991
sekunda Gymnázium P.J.Šafárika Rožňava Rožňava 5000
992
1.osztály Hajósi Szent Imre Általános iskola Hajós 5000
993
група "Канев" ДГ "Славейче", гр. БОРОВО БОРОВО 5000
994
група"Бодра смяна"с.Обретеник ДГ "Славейче", гр. БОРОВО БОРОВО 5000
995
1 1o Νηπιαγωγείο Σκιάθου Σκιάθος 37002 5000
996
2 "Б" Коммунальное государственное учреждение «МАКСИМА ГОРЬКОВСКАЯ СРЕДНЯЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА» отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области Павлодар 5000
997
Clasa a III a LICEUL TEHNOLOGIC DRĂGĂNEȘTI-OLT DRĂGĂNEȘTI-OLT 5000
998
BIEDRONKI Przedszkole Słoneczna Szóstka z Oddziałami Zamiejscowymi w Śremie Śrem 5000
999
II.M Súkromná stredná športová škola Užhorodská 39, 040 11, Košice 5000
1000
3 "Б" Коммунальное государственное учреждение «МАКСИМА ГОРЬКОВСКАЯ СРЕДНЯЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА» отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области Павлодар 5000
1001
4 "A" Коммунальное государственное учреждение «МАКСИМА ГОРЬКОВСКАЯ СРЕДНЯЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА» отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области Павлодар 5000
1002
HEYducs Materská škola Ševčenkova 35 5000
1003
Τμήμα 1 ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΗΠΙΑΚΟΣ ΚΗΠΟΣ Θεσσαλονίκη - Δήμος Θέρμης 5000
1004
Τμήμα 2 ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΗΠΙΑΚΟΣ ΚΗΠΟΣ Θεσσαλονίκη - Δήμος Θέρμης 5000
1005
Трети клас ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1006
3.b Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolájának Bácsalmási Telephelye Bácsalmás 5000
1007
Grade 2 R Kuswag Primary East London 5000
1008
2.a Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 5000
1009
4.b Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 5000
1010
Grupa mijlocie Fluturi Craiova, Grădinița cu Program Prelungit Traian Demetrescu Craiova, Dolj 5000
1011
Clasa pregătitoare B Liceul Teoretic Mircea Eliade, Galați Galati, Bd. Milcov 13, județ Galați 5000
1012
Първи клас ПЧСУ " Леонардо да Винчи" ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 5000
1013
Grupa Mare A, G.P.N. Nr. 4 Grădinița cu Program Prelungit Rovinari Rovinari 5000
1014
Clasa Cercetasilor Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 5000
1015
A 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 5000
1016
2b Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 5000
1017
Klasė 1 Mokykla Vilnius 5000
1018
Biedronki Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach ul. Kolejowa 14 5000
1019
Baloniki Publiczne Przedszkole nr 1 w Osielsku Osielsko 5000
1020
Krokodylki Przedszkole Niepubliczne Krokodylek Chojnice 5000
1021
Juffrou Marquerite Kleine Einsteins Sasolburg 5000
1022
test test test 5000
1023
test test test 5000
1024
Campo estivo Sarre Scuola primaria Alessandro Moroni Roma 5000
1025
Mamma Beer Mamma Beer Sasolburg 5000
1026
Klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 5000
1027
Motyle Publiczne Przedszkole Nr 2 Misia Uszatka w Sycowie Syców 5000
1028
5-А Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 5000
1029
4.GK Grunnskólinn á Ísafirði Austurvegi 6 5000
1030
4-Б Корнинський опорний освітній заклад І-ІІІ ступенів Корнинської селищної ради Житомирської області Житомирська область, смт Корнин 5000
1031
4ºA CEIP ERNESTO CASTRO FARIÑAS TACORONTE 5000
1032
5° Ano A EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 5000
1033
Školní družina Základní škola Kopřivnice Alšova 1123 742 21 Kopřivnice 5000
1034
Grupa mijlocie Buburuze Scoala Gimnaziala Nr 168 Bucuresti 5000
1035
1-В Одеський ліцей №62 Одеської міської ради м. Одеса 5000
1036
Clasa a IV-a "Albinuțele" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 5000
1037
Grade R E1 _ Ms Odette Primêre Skool Lumiére Primary School Sasolburg 5000
1038
Grade 5 _ Ms Nyika Loreto School Queenswood Pretoria 5000
1039
Grade 6 _ Ms Brown Loreto School Queenswood Pretoria 5000
1040
EQUIPO FAST HEROES Estrategia sintonizarte- Sur Occidente Cra. 98 #16h-63 a 5000
1041
1rA ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5000
1042
Clasa Pregătitoare "Micii Exploratori" Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 5000
1043
IVP Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 5000
1044
a II-a A Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 5000
1045
3 klasė Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 5000
1046
ΠΡΩΙΝΟ ΥΠΟΧΡΩΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 5000
1047
Pregatitoare C Școala Gimnazială "Adrian Păunescu" -Pitești Pitesti 5000
1048
I A Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 5000
1049
Clasa Preg și I A Școala Gimnazială Suatu Comuna Suatu, sat Suatu, jud. Cluj 5000
1050
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Puiești, comuna Puiești Comuna Puiești, județul Buzău 5000
1051
E1B Escola Básica de Estômbar Estômbar 5000
1052
3ο ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 1ο Νηπιαγωγείο Πυλίου Κω Κως 5000
1053
СуперКоманда Ліцей с. Лисичанського Сєвєродонецького району Луганської області с. Лисичанський 5000
1054
4 клас Малоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Мала Олександрівка Бериславського району Херсонської області 5000
1055
Clasa pregatitoare Scoala Gimnaziala “Sfinții Împărați” ,Comuna Balta Doamnei Balta Doamnei 5000
1056
4 клас Слободороманівський ліцей Слобода Романівська 5000
1057
FAST TEAM Комунальний заклад Буцнівський ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області с. Буцнів, вул. Т.Г.Шевченка, 34, 47730 5000
1058
3-Б Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 5000
1059
Świetlica szkolna Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 5000
1060
4 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ РОЗУМІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ТЕМП» ДОЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Розумівка 5000
1061
5 "Опорний заклад освіти - Шировецький ліцей" село Ширівці,вул.Молодіжна 18 5000
1062
CLASA PREGATITOARE B Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 5000
1063
3 Ms Gerber Loreto School Queenswood Pretoria 5000
1064
Class 1 OTH Tampines 5000
1065
Class 2 OTH Tampines 5000
1066
Ραχιωτάκια Νηπιαγωγείο Ράχης Άρτας Ράχη Άρτα 5000
1067
Γ ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑ ΠΕΛΛΑ 5000
1068
CLASA PREGATITOARE B Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești Ploiești 5000
1069
ΝΗΠΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Α ΛΑΖΟΓΛΟΥ Βέροια 5000
1070
1-Б Комунальний заклад "Харківський ліцей 138 Харківської міської ради" Місто 5000
1071
Νήπια- Πρινήπια Νηπιαγωγείο Στουρναραίικων Στουρναραίικα 5000
1072
Рятувальники Херсонська гімназія №1 Херсон 5000
1073
Τμήμα 3 1ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 5000
1074
Γ 2 8ο Δημοτικό Κορδελιού Ελευθέριο Κορδελιό 5000
1075
Τάξη ολοημερου Δημοτικό σχολείο ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ Κοζάνης Τσοτυλι 5000
1076
Νήπια-Προνήπια Νηπιαγωγείο Αραχναίου Αραχναίο 5000
1077
Α ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 5000
1078
ΤΑΞΗ 1 4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ 5000
1079
Νήπια Προνήπια 8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Νέες Εργατικές Κατοικίες Αγίου Νικήτα Σερρών 5000
1080
Clasa I A Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 5000
1081
Sówki Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Świdwińskiej Lekowo 5000
1082
2a Birštono gimnazija Birštonas 5000
1083
2b Birštono gimnazija Birštonas 5000
1084
3-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 5000
1085
Πρωινό τμήμα 1 + 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΠΠΑ ΛΑΠΠΑ- ΠΑΤΡΑ 5000
1086
Δ2 4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5000
1087
1o τμήμα 9ο Νηπιαγωγείο Κορυδαλλού ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 5000
1088
Γ2 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 5000
1089
Γ2 4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5000
1090
Ολοήμερο 1 (κα. Βιολεττα) 8ο νηπιαγωγείο Αλίμου Άλιμος 5000
1091
Δ τάξη 6/θ Δημοτικό Σχολείο Κάμπου Βοιών Κάμπος Βοιών Λακωνίας 5000
1092
1ο Τμήμα (Β εώς ΣΤ τάξη) Υπεύθυνη Στέλλα Καρκούλη ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ 5000
1093
Γ' ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ 5000
1094
Α 1 8ο Δημοτικό Κορδελιού Ελευθέριο Κορδελιό 5000
1095
Α1 3ο Δ. Σ. Μύρινας Μύρινα Λέσβου 5000
1096
Β1 44 Δημοτικό Σχολείο Πατρών Πάτρα 5000
1097
Clasa A II-A B BUCUROȘII Bucuresti, Scoala Gimnazială Herăstrău Bucuresti 5000
1098
Τμήμα 1 1ο Νηπιαγωγείο Νικήτης Νικήτη 5000
1099
B΄2 Δημοτικό Σχολείο Ζαρού ΖΑΡΟΣ ΔΗΜΟΥ ΦΑΙΣΤΟΥ 5000
1100
Ε1' και ΣΤ' τάξεις 1ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδας Αρτέμιδα Αττικής 5000
1101
Ε2 10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 5000
1102
Ολοήμερο 16ο Νηπιαγωγείο Ηλιούπολης Ηλιούπολη Αττικής 5000
1103
Δ΄ΤΑΞΗ 31o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 5000
1104
Test LDT Doubrava (Doubraváci z.s.) Stará Říše Ev. č. 36 5000
1105
Α-Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΛΙΟΥ ΠΗΛΙ 5000
1106
5º B Dumont EMEB ALBERTO SANTOS DUMONT Rua Ivoti 93 5000
1107
1.d Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola Kozármisleny, Alkotmány tér 53. 7761 5000
1108
Mladý zdravotník Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 5000
1109
2A Základní škola, Brno, Gajdošova 3 Brno 5000
1110
Том и Джери МИР Папанчев София 5000
1111
Νηπιαγωγείο 1 1ο 6/θεσιο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσών "Δήμητρα Μίγγα Κασάπη" Γιαννιτσά 5000
1112
1o τμήμα 9ο Νηπιαγωγείο Κορυδαλλού ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 5000
1113
3.A ZŠ Dukelská Strakonice 5000
1114
Pelėdžiukai Klaipėdos lopšelis-darželis "Eglutė" Klaipėda 5000
1115
II D StepbyStep Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 5000
1116
Clasa a III-a Școala Gimnazială Șura Mică Șura Mică 5000
1117
Υποχρεωτικό τμήμα 46ο Νηπιαγωγείο Πατρών Πάτρα 5000
1118
Grupa Buburuzelor Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 5000
1119
ΣΤ΄ Τάξη 2ο Δημοτικό Σχολείο Κύμης Κύμη Ευβοίας 5000
1120
Δ Δημοτικού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ 5000
1121
I A Școala Gimnazială Sântana Sântana 5000
1122
Łyngole Przedszkole nr 7 w Poznaniu Poznań 5000
1123
5º D Colégio João Paulo II Braga 0
1124
Primer Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1125
Segon Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1126
Tercer Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1127
Quart Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1128
Quart Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1129
Cinquè Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1130
Sisè Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1131
tretia ZŠ Necpaly Necpaly 0
1132
2 grape bajkalska 22 0
1133
tes test test Warszawa 0
1134
Grupa Zielona Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 0
1135
B 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
1136
Δ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
1137
Ε 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
1138
6º Primaria ESCOLA JOAN LLONGUERAS BADALONA 0
1139
Α1,2 17ο Δημοτικό Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗΣ 0
1140
3.G Álftanesskóli Garðabær 0
1141
Kék Kőbányai Gyöngyike Óvoda Budapest 0
1142
2.F Základná škola, Richnava 189 Richnava 189, 053 51 Richnava 0
1143
Clasa -I-A Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 0
1144
1-А Вараський ліцей №1 Вараської МТГ місто Вараш 0
1145
Szivárvány csoport Kisapostagi Mosolykert Óvoda Kisapostag 0
1146
4.A, 4.B, 4.C Základná škola Miloša Janošku Liptovský Mikuláš 0
1147
Klasa 1 i 2 Szkoła Podstawowa Osiny Osiny 0
1148
5-latki, ul. Przejazd Publiczne Przedszkole im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach Poddębice 0
1149
Oddział Przedszkolny Stowarzyszenie ,,Edukator" w Łomży Szkoła Podstawowa w Choszczewie Choszczewo 0
1150
Pandas Souther Cross School San Isidro 0
1151
PSPW Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach Wierzchowiny 30 0
1152
Starszaki Niepubliczne Przedszkole Językowe NASZA BAJKA Nowy Sącz 0
1153
Druháci Základní škola Česká Ves, okres Jeseník Česká Ves 0
1154
2E Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 0
1155
Νηπιαγωγειο 19ο Νηπιαγωγείο Πετρουπολης Πετρούπολη 0
1156
2018 árgangur Leikskólinn Skýjaborg 301 Hvalfjarðarsveit 0
1157
második Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola Budapest IX. 0
1158
Klasa 1 i 2 Szkoła Podstawowa Osiny Osiny 0
1159
5a Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Skórce ul. Złotowska4, 64 - 917 Skórka 0
1160
5-cio latki Publiczne Przedszkole Samorządowe w Jankowie Pierwszym Janków Pierwszy 0
1161
Süni csoport Kápolnai Tündérkert Óvoda Kápolna 0
1162
klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Gniewkowie Gniewków 0
1163
Nyuszi csoport Eszterlánc Északi Óvoda Gyöngyszem Tagintézmény Nyíregyháza 0
1164
Zerówka Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego w Szczepankowie Gierzwałd 0
1165
jablka, maliny Materská škola, Košice-Šaca Košice - Šaca 0
1166
Krasnale Publiczne Przedszkole Nr 4, im. Jana Brzechwy w Brzesku Brzesko 0
1167
Odkrywcy Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Horyniec-Zdrój 0
1168
4.A Spojená škola Kráľovnej pokoja Na Závaží 2 0
1169
3.A Spojená škola Kráľovnej pokoja Na Závaží 2 0
1170
1.A Spojená škola Kráľovnej pokoja Na Závaží 2 0
1171
2.A Spojená škola Kráľovnej pokoja Na Závaží 2 0
1172
1-4 ОЗЗСО Селещинський ліцей Машівськоі селищної ради Полтавської області С. Селещина Машівського району, Полтавської області 0
1173
Grade 2G Rosehill Primary School Durban 0
1174
1A Szkoła Podstawowa nr 6 w Bytomiu Bytom 0
1175
1B Szkoła Podstawowa nr 6 w Bytomiu Bytom 0
1176
Tygryski Przedszkole Zielona Akademia w Czosnowie Czosnów 0
1177
Liski Przedszkole Zielona Akademia w Czosnowie Czosnów 0
1178
Niedźwiadki Przedszkole Zielona Akademia w Czosnowie Czosnów 0
1179
Biedronki Przedszkole Zielona Akademia w Czosnowie Czosnów 0
1180
Wiewiórki Przedszkole Zielona Akademia w Czosnowie Czosnów 0
1181
Oddział Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Bł .Jana Pawła II Kluczborg 0
1182
Zerówka 3 Niepubliczne Przedszkole "Pluszowy Miś" w Kaliszu Kalisz 0
1183
Grupa 1 Przedszkole Miejskie nr 149 w Łodzi Łódź 0
1184
Grupa 2 Przedszkole Miejskie nr 149 w Łodzi Łódź 0
1185
Oddział Przedszkolny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysokiej Wrocław 0
1186
Zerówka Przedszkole Publiczne w Turzy Turza 0
1187
Sówki Przedszkole Miejskie nr 35 Łódź Łódź 0
1188
Sówki Przedszkole Miejskie Nr 131 w Łodzi Łódź 0
1189
Klasa I Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu Oświęcim 0
1190
Ratownicy Szkoła Podstawowa Akademia Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim Pruszcz Gdański 0
1191
Grupa 1 Akademia Kwadrat Starachowice 0
1192
Grupa 2 Akademia Kwadrat Starachowice 0
1193
Grupa 3 Akademia Kwadrat Starachowice 0
1194
Grupa 4 Akademia Kwadrat Starachowice 0
1195
Grupa 5 Akademia Kwadrat Starachowice 0
1196
Grupa 6 Akademia Kwadrat Starachowice 0
1197
Grupa VIII Przedszkole Samorządowe nr 15 im. Juliana Tuwima w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 0
1198
Grupa IX Przedszkole Samorządowe nr 15 im. Juliana Tuwima w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 0
1199
5-cio latki Przedszkole Niepubliczne Im Przyjaciół Kubusia Puchatka W Białej Podlaskiej Biała Podlaska 0
1200
6-cio latki Przedszkole Niepubliczne Im Przyjaciół Kubusia Puchatka W Białej Podlaskiej Biała Podlaska 0
1201
Grupa 1 Niepubliczne Przedszkole Smyk w Jaśle Jasło 0
1202
Grupa 2 Niepubliczne Przedszkole Smyk w Jaśle Jasło 0
1203
Grupa 3 Niepubliczne Przedszkole Smyk w Jaśle Jasło 0
1204
Grupa 4 Niepubliczne Przedszkole Smyk w Jaśle Jasło 0
1205
Grupa IV Przedszkole Miejskie nr 159 w Łodzi Łódź 0
1206
Podróżnicy Przedszkole integracyjne "Wyspa Skarbów" Jarosław 0
1207
Ukryte Skarby Przedszkole integracyjne "Wyspa Skarbów" Jarosław 0
1208
5-cio latki Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 0
1209
6-cio latki Niepubliczne Przedszkole "Malinowy Domek" Kraków 0
1210
4 latki Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 0
1211
0b Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu Kołobrzeg 0
1212
Zerówka Przedszkole Publiczne nr 11 w Radomiu Radom 0
1213
4-latki Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu Kołobrzeg 0
1214
Starszaki Przedszkole Miejskie nr 44 im. Koniczynki Ruda Śląska 0
1215
3d Szkoła Podstawowa nr 7 Kołobrzeg ul. Okopowa 1a 0
1216
1c Szkoła Podstawowa nr 314 im.Przyjaciół Ziemi w Warszawie Warszawa 0
1217
BIEDRONKI Publiczna Szkoła Podstawowa IM. Zofii i Juliusza Stadnickich w Osmolicach Pierwszych Osmolice Pierwsze 0
1218
Klasa 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 Nowy Dwór Mazowiecki 0
1219
4a Szkoła Podstawowa nr 12 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu Wrocław 0
1220
Klasa 1-3 Szkoła Podstawowa w Łuczywnie Łuczywno 0
1221
Krasnale Przedszkole Publiczne Chatka Małolatka Kraków 0
1222
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa 0
1223
FLUTURASI GRADINITA 20 PLOIESTI Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 0
1224
Klasa Pani Moniki Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa 0
1225
3c Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 0
1226
Klasa I Zespół Szkolno Przedszkolny w Gielniowie Gielniów 0
1227
Cytrynki Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 0
1228
K1 Mindchamps Preschool @ MBC PTE LTD Pasir Panjang 0
1229
K2 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ MBC PTE. LTD. Pasir Panjang 0
1230
K1 and K2 UNITED WORLD PRESCHOOL PTE. LTD. Katong 0
1231
K1 and K2 RED SCHOOLHOUSE@TOH TUCK PTE LTD Toh Tuck 0
1232
K1 RED SCHOOLHOUSE PTE LTD Sin Ming Lane 0
1233
K2 RED SCHOOLHOUSE PTE LTD Sin Ming Lane 0
1234
P1 Chua Chu Kang Primary School Chua Chu Kang 0
1235
K1 My First Skool 166 Punggol Punggol 0
1236
K2 My First Skool 166 Punggol Punggol 0
1237
K1 MindChamps Holland V Holland V 0
1238
K2 MindChamps Holland V Holland V 0
1239
K1 My First Skool 306A Punggol Punggol 0
1240
K2 My First Skool 306A Punggol Punggol 0
1241
K1 Whizkids Montessori @ Hougang Hougang 0
1242
K2 Whizkids Montessori @ Hougang Hougang 0
1243
K1 Agape Little Uni @ Compassvale Compassvale 0
1244
K2 Agape Little Uni @ Compassvale Compassvale 0
1245
K1 and K2 My First Skool 637 Pasir Ris Pasir Ris 0
1246
K1 and K2 Little Footprints Preschool @ Balestier Balestier 0
1247
P2 West Spring Primary School Bukit Panjang 0
1248
P1 Edgefield Primary School EdgeField 0
1249
P2 Edgefield Primary School EdgeField 0
1250
P1 and P2 Valour Primary School Punggol 0
1251
3.A ZŠ Maršov Maršov 44, 66471 0
1252
Świetlica szkolna Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 23 w Płocku Płock 0
1253
Klasa 5a Szkoła Podstawowa Wrześnica 0
1254
Klasa II i III Publiczna Szkoła Podstawowa w Gieraszowicach Gieraszowice 0
1255
Klasa 2a Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 0
1256
0d Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy im. Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka" Trzebnica 0
1257
Klasa 3a Szkoła Podstawowa Nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego Warszawa 0
1258
Zerówka ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W BRAŃSZCZYKU Brańszczyk 0
1259
VI. Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice, Štítného 3 České Budějovice 0
1260
Mravenečci Svazková mateřská škola VENKOV Železné 0
1261
Przedszkole Przedszkole Integracyjne Nr 4 W Wyszkowie Wyszków 0
1262
Pingwinki Przedszkole Niepubliczne Kącik Świata Kraków 0
1263
"Starszaki" Publiczne Przedszkole nr 18 Jastrzębie-Zdrój 0
1264
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 0
1265
Smoki Przedszkole Miejskie nr 207 w Łodzi Łódź 90-361 0
1266
3b Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. D. Chłapowskiego Poznań 0
1267
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich Sadowie 94 0
1268
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im bł Jana Pawła II w Siedliskach Drugich Siedliska Drugie 190 0
1269
1a Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Siemyślu Siemyśl 0
1270
4a Trakų r. Paluknio Medeinos gimnazija Trakų r. Paluknys 0
1271
Lions RAINBOW Pre-School Anglojęzyczne Przedszkole Niepubliczne Białystok 0
1272
Grupa I Wiewiórki Przedszkole nr 1 im. Małych Odkrywców Oborniki Śląskie 0
1273
Grupa II Niedźwiadki Przedszkole nr 1 im. Małych Odkrywców Oborniki Śląskie 0
1274
Grupa III Rysie Przedszkole nr 1 im. Małych Odkrywców Oborniki Śląskie 0
1275
Grupa V Sówki Przedszkole nr 1 im. Małych Odkrywców Oborniki Śląskie 0
1276
Grupa VII Sarenki Przedszkole nr 1 im. Małych Odkrywców Oborniki Śląskie 0
1277
Grupa IX Zajączki Przedszkole nr 1 im. Małych Odkrywców Oborniki Śląskie 0
1278
klasa 1a, 1b, 1c,1d SP1 w Kórniku Kórnik 0
1279
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 0
1280
Bezpieczna Trójeczka Przedszkole Miejskie nr 3 w Polkowicach Polkowice 59-100 0
1281
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Chyszówkach Chyszówki 0
1282
Klasa 1d Zespól sSzkolno - Przedszkolny w Lgocie Małej Lgota Mała Ul.Szkolna1/3 42 -282 Kruszyna 0
1283
Klasa 1d Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu Zgierz 0
1284
Muchomorki Przedszkole Samorządowe w Sarnakach Sarnaki 0
1285
Clasa a IV-a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" TÂRNĂVENI 0
1286
Zerówka Szkoła Podstawowa nr 26 im.Mirosława Biernackiego Warszawa 0
1287
SŁONECZKA Miejskie Przedszkole Publiczne nr 2 59-700 Bolesławiec 0
1288
klasa 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kmiecinie Elbląg 0
1289
Zajączki Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka Gryfino 0
1290
Klasa I (2023/2024) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku Rajsko 0
1291
klasa 3a Zespół Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach Katowice 0
1292
klasa 3a Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 0
1293
2a Szkoła Podsatwowa im. Jana Pawła II 87-126 Obrowo 0
1294
2B Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. por. Roberta Petersa i por. Josepha Vigny Nasielsk 0
1295
1A Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. por. Roberta Petersa i por. Josepha Vigny Nasielsk 0
1296
2A Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. por. Roberta Petersa i por. Josepha Vigny Nasielsk 0
1297
Group 1 Ευρωκατασκήνωση Θάσου Θάσος 0
1298
Clasa a 7 a C intensiv engleza Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 0
1299
2-Б Кам'янець-Подільськиа ЗОШ№10 Кам'янець-Подільський 0
1300
Grade 1 Rosehill Primary School Durban 0
1301
2P Rosehill Primary School Durban 0
1302
Bombeirinho Americana - 2023 Bombeirinhos de Americana Americana 0
1303
kl. 3a, kl. 3b Szkoła Podstawowa nr 1 w Olszynie Olszyna 0
1304
Klasa II Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Rębkowie ul. Starowiejska 8, 08-400 Garwolin 0
1305
Φυλλαναγνωσία Φυλλαναγνωσία, εργαστήρι παραμυθιών ΝΑΞΟΣ 0
1306
Zielony Zakątek Społeczne Przedszkole TWP Zielony Zakątek ul. Wielogórska 41, 59-220 Legnica 0
1307
Gr 3 _ Mrs Visser Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1308
świetliczaki klasy 2 Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdyni im. kpt Stanisława Kosko Gdynia 0
1309
CIENCIAS NATURALES EEGB DR. JOSÉ UGARTE MOLINA MACHALA 0
1310
1aa Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 0
1311
1-А Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія № 6 Вінницької міської ради" Винница 0
1312
Klasa II i III Szkoła Filialna im. Tadeusza Kościuszki w Ubieszynie Ubieszyn 0
1313
SEGUNDO B Unidad Amelia Gallegos Díaz Riobamba 0
1314
TERCERO A Unidad Amelia Gallegos Díaz Riobamba 0
1315
CUARTO A Unidad Amelia Gallegos Díaz Riobamba 0
1316
QUINTO A Unidad Amelia Gallegos Díaz Riobamba 0
1317
SÉPTIMO C Unidad Amelia Gallegos Díaz Riobamba 0
1318
3-В Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
1319
Clasa Pregătitoare G ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 24 TIMIȘOARA TIMIȘOARA 0
1320
SEXTO A Unidad Amelia Gallegos Díaz Riobamba 0
1321
1. ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 0
1322
Чомучки Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 0
1323
SEXTO B Unidad Amelia Gallegos Díaz Riobamba 0
1324
PRIMERO A Unidad Amelia Gallegos Díaz Riobamba 0
1325
PRIMERO C Unidad Amelia Gallegos Díaz Riobamba 0
1326
PRIMERO B Unidad Amelia Gallegos Díaz Riobamba 0
1327
TERCERO C Unidad Amelia Gallegos Díaz Riobamba 0
1328
TERCERO B Unidad Amelia Gallegos Díaz Riobamba 0
1329
SEXTO C Unidad Amelia Gallegos Díaz Riobamba 0
1330
SÉPTIMO B Unidad Amelia Gallegos Díaz Riobamba 0
1331
SEGUNDO A Unidad Amelia Gallegos Díaz Riobamba 0
1332
Oddział przedszkolny 0a 2023/2024 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 0
1333
Žabičky Mateřská škola Kamarád, Brno, Čtvrtě 3, příspěvková organizace Brno 0
1334
Pszczółki Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka Gryfino 0
1335
klasa trzecia Szkoła Podstawowa nr 2 w Choczni Chocznia 0
1336
Motýlci Mateřská škola Sedmikrásky, Opava, příspěvková organizace Olomoucká 103, Opava 746 01 0
1337
Grade 1 Academy Private School Cape Town 0
1338
Klasa 2a Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Dąbrowie Dąbrowa 0
1339
Grade R Academy Private School Cape Town 0
1340
Grade 2 Academy Private School Cape Town 0
1341
Grade 3 Academy Private School Cape Town 0
1342
Kapičky Soukromá MŠ Veselá opička Štramberk 0
1343
2b Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika Siemianowice Śląskie 0
1344
Klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa 0
1345
Grupa I, Grupa II, Grupa III, Grupa IV Publiczne Przedszkole nr 7 "Pod Zielonym Semaforem" w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 0
1346
klasa 1a Ady Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa 0
1347
Grupa Zajączki Publiczne Przedszkole Happy Kids Kraków 0
1348
Klasa 1,2,3 Szkoła podstawowa im. 4 Brygady Wojska Polskiego Zawadowka 0
1349
2n A Carles III La Ràpita (43540) 0
1350
2n B Escola Carles III La Ràpita 0
1351
2n A Escola Carles III La Ràpita 0
1352
1r Primària Pràctiques 1 Lleida 0
1353
Classes de 2n Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
1354
Mateřská škola Základní škola a Mateřská škola Prštice Hlavní 13, 664 46 Prštice u Brna 0
1355
Školní družina Základní škola a mateřská škola Nová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizacec Nová Lhota 0
1356
Mateřská škola Základní škola a mateřská škola Nová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizacec Nová Lhota 0
1357
2D Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 0
1358
3-Б Ліцей 3 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 0
1359
I. třída Základní škola a Mateřská škola Milíkov, příspěvková organizace Milíkov 104, 739 81 Milíkov 0
1360
II. třída Základní škola a Mateřská škola Milíkov, příspěvková organizace Milíkov 104, 739 81 Milíkov 0
1361
4. A ZŠ dr. Milady Horákové, Kopřivnice Obránců míru 369, 742 21Kopřivnice 0
1362
Segundo ESO Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 0
1363
3. B Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace Vnorovy 0
1364
3. A Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace Vnorovy 0
1365
2. B ZŠ Svitávka Svitávka 0
1366
2c Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 0
1367
Clase de 3º de Primaria CEIP Plurilingüe Manuel Murguía Feáns - A Coruña 0
1368
Clase de 6º de Primaria CEIP Plurilingüe Manuel Murguía Feáns - A Coruña 0
1369
Clase de 3º de Primaria CEIP Plurilingüe Manuel Murguía Feáns 0
1370
Clase de 4º de Primaria CEIP Plurilingüe Manuel Murguía Feáns - A Coruña 0
1371
4t A i B Escola Les Arrels Salt 0
1372
classe de 2n Escola Riu Clar URB. Riu Clar s/n 43006 Tarragona 0
1373
6èA + 6èB + 6èC Escola Pia Balmes Barcelona 0
1374
školní družina 2oddělení Základní škola Měnín, okres Brno-venkov příspěvková organizace Měnín 32, 664 57 Měnín 0
1375
3B Szkoła Podstawowa nr 10 im. Gustawa Morcinka w Tychach Tychy 0
1376
1ºA y 1ºB Mercedarias Vitoria Gasteiz 0
1377
INFANTIL/PRIMARIA CEIP LA LAGUNA LOS LLANOS DE ARIDANE 0
1378
4. Základní škola a mateřská škola Nesovice, příspěvková organizace Nesovice 0
1379
1. Základní škola a mateřská škola Nesovice, příspěvková organizace Nesovice 0
1380
3. Základní škola a mateřská škola Nesovice, příspěvková organizace Nesovice 0
1381
2. Základní škola a mateřská škola Nesovice, příspěvková organizace Nesovice 0
1382
3. B Základní škola Orlová-Lutyně U Kapličky 959 okres Karviná Orlová - Lutyně 0
1383
4. A Základní škola Orlová-Lutyně U Kapličky 959 okres Karviná Orlová - Lutyně 0
1384
5. B Základní škola Orlová-Lutyně U Kapličky 959 okres Karviná Orlová - Lutyně 0
1385
3. A Základní škola Orlová-Lutyně U Kapličky 959 okres Karviná Orlová - Lutyně 0
1386
Cicle Inicial Escola Sant Jaume C. Barcelona, s/n 0
1387
Cicle Mitjà Escola Sant Jaume C. Barcelona, s/n 0
1388
Cicle Superior Escola Sant Jaume C. Barcelona, s/n 0
1389
2nA 23-24 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 0
1390
2nB 23-24 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 0
1391
2b Szkoła Podstawowa nr 17 im.prof.Jana Karskiego Ruda Śląska 0
1392
5 клас Ліцей №19 Нікопольської міської ради Нікополь 0
1393
T.5. II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda Tázlári Tagintézménye Tázlár 0
1394
T.6 II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda Tázlári Tagintézménye Tázlár 0
1395
2n B - Els Ametllers 23-24 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (43560) 0
1396
Ia Publiczna Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Dąbrowie Dąbrowa 0
1397
PRIMER CEIP FORN D'ALCEDO VALÈNCIA 0
1398
SEGON CEIP FORN D'ALCEDO VALÈNCIA 0
1399
TERCER CEIP FORN D'ALCEDO VALÈNCIA 0
1400
QUART CEIP FORN D'ALCEDO VALÈNCIA 0
1401
CINQUÈ CEIP FORN D'ALCEDO VALÈNCIA 0
1402
SISÈ CEIP FORN D'ALCEDO VALÈNCIA 0
1403
Quinto A, TM EP 21, Ejército de los Andes Las Malvinas 7216, Martin Coronado 0
1404
6-latki Publiczne Przedszkole im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach Poddębice 0
1405
5A Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Starogród 9b 0
1406
2-Б Гімназія "Консул" #86 Київ 0
1407
1-Б Гімназія "Консул" #86 Київ 0
1408
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΟΖΕΝΩΝ ΡΟΖΕΝΑ 0
1409
4-А Гімназія "Консул" #86 Київ 0
1410
3 А Гімназія "Консул" #86 Київ 0
1411
1C Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 0
1412
3ºC La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 0
1413
2ºA FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 0
1414
Clasa ID ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.28 GALAȚI 0
1415
Klasa I Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 0
1416
Clasa Exploratorilor- clasa pregătitoare Şcoala Gimnazială Ciurea comuna Ciurea 0
1417
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku Rajsko 0
1418
1. - 5. ročník Základní škola a Mateřská škola Hostašovice, příspěvková organizace Hostašovice 0
1419
hólakot Leikskólinn Krílakot Dalvíkurbyggð 0
1420
1. - 5. ročník Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace Dolní Životice 0
1421
Goðheimar Leikskólinn Andabær Hvanneyri 0
1422
Grade 3 _ Mrs J v Vuuren Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1423
Gr 3 _ Mrs de Wet Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1424
Motylki Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 0
1425
Motylki Przedszkole Nr 1 Dąbrowa Górnicza 0
1426
Gr 3 _ Ms Sevenster Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1427
2a Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła II ul. Baczyńskiego 156 0
1428
2ºB FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 0
1429
IB Szkoła Podstawowa nr 46 im. Marii Dąbrowskiej Poznań 0
1430
I5 + primària OTOGESA MAIALS 0
1431
Prváčikovia Základná škola s materskou školou Hronské Kľačany 322 Hronské Kľačany 322 0
1432
Druháčikovia Základná škola s materskou školou Hronské Kľačany 322 Hronské Kľačany 322 0
1433
Tretiaci Základná škola s materskou školou Hronské Kľačany 322 Hronské Kľačany 322 0
1434
klasa 3b Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomsku Radomsko 0
1435
1A Клас КЗ «Вінницький ліцей № 6» Вінниця 0
1436
primaria ceip san pablo coslada 0
1437
Herois i heroïnes de 1r Grup escolar Roca Rambla Guipúscoa 19 0
1438
6è Llongueras ESCOLA JOAN LLONGUERAS BADALONA 0
1439
5. ZŠ a MŠ Dolní Dunajovice Dolní Dunajovice 0
1440
ŽLUTOČERVENOFIALOVÁ Základní škola a mateřská škola Úsobrno, okres Blansko, příspěvková organizace Úsobrno 33 679 39 Úsobrno 33, 679 39 Úsobrno 0
1441
ΟΙ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΙΣΤΕΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ ΕΟΡΔΑΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0
1442
Klasa 1A Szkoła Podstawowa im. W. Konefki w Starzynie Starzyno 0
1443
2C Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice 0
1444
Klasa 2 Zespół Szkół w Mętkowie Mętków 0
1445
Clasele I-IV Școala Primară Poienarii Rali Sat Poienarii Rali 0
1446
CP- IV Școala Gimnazială sat Ologeni, com. Poienarii Burchii Sat Ologeni, str. Vasile Lupu, nr. 244 0
1447
1r i 2n Escola Guillem Isarn La Fuliola 0
1448
OWL Kids Paradise Alberton Alberton 0
1449
Grade RRR Kids Paradise Alberton Alberton 0
1450
Apie Klas Kids Paradise Alberton Alberton 0
1451
Year 1 - 2 Kids Paradise Alberton Alberton 0
1452
Grade RR Kids Paradise Alberton Alberton 0
1453
Grade R Kids Paradise Alberton Alberton 0
1454
1. bekkur Grunnskólinn á Þórshöfn Þórshöfn 0
1455
5.B Základní škola a mateřská škola Rájec-Jestřebí, okres Blansko Školní 446, Rájec-Jestřebí 679 02 0
1456
4-Б Гімназія "Консул" #86 Київ 0
1457
CLASA I Școala Gimnazială Nr. 10, Sighetu Marmației, Maramureș Sighetu Marmației 0
1458
Graad 3 E2 Brackenfell Primary Cape Town 0
1459
Gr 3 _ Mrs Matthew Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1460
Gr 2 _ Mrs Lubbe Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1461
Gr 2 _ Mrs Mtshali Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1462
Gr 2 _ Mrs Human Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1463
Gr 2 _ Ms van Deventer Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1464
Gr 2 _ Mrs C Prinsloo Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1465
Gr 1 _ Mrs A Coetzer Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1466
Gr 1 _ Mrs A Pretorius Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1467
Gr 1 _ Ms C van Onselen Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1468
Gr 1 _ Mrs C Coetzer Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1469
2 - A Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 0
1470
PRIMARIA C.P. SAN PEDRO DE PIÑERES EL ESCOBIO-ALLER 0
1471
2a Szkoła Podstawowa nr 17 im.prof.Jana Karskiego Ruda Śląska 0
1472
3c Szkoła Podstawowa nr 17 im.prof.Jana Karskiego Ruda Śląska 0
1473
4a Szkoła Podstawowa nr 17 im.prof.Jana Karskiego Ruda Śląska 0
1474
4b Szkoła Podstawowa nr 17 im.prof.Jana Karskiego Ruda Śląska 0
1475
4 клас Гнатівський ліцей "Мрія" с.Гнатівка 0
1476
a V-a D Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 0
1477
klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku Rajsko 0
1478
cicle inicial Mossèn Ton Clavé Vila-Sana 0
1479
Grupo Mezcal 1º/2º E. Primaria CEIP La Verdellada San Cristóbal de La Laguna 0
1480
Gr 1 _ Ms van Onselen Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1481
Gr 1 _ Ms M van Wyk Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1482
Gr R _ Mrs Mostert Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1483
Gr R _ Mrs L Smith Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1484
Gr R _ Mrs Volschenk Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1485
Gr R _ Mrs A van Rooyen Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1486
Gr RR _ Ms Yekwa Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1487
Gr RR _ Ms Mpondo Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1488
Ms Botha Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1489
Mrs Vos Leeuwspruit Primary School Sasolburg 0
1490
5b Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 0
1491
4a Volksschule Eferding Nord Eferding 0
1492
Školní družina - 1.oddělení Základní škola a Mateřská škola Prštice Hlavní 13, 664 46 Prštice u Brna 0
1493
Školní družina - 2. oddělení Základní škola a Mateřská škola Prštice Hlavní 13, 664 46 Prštice u Brna 0
1494
III b Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 0
1495
5.A Základní škola a mateřská škola Rájec-Jestřebí, okres Blansko Školní 446, Rájec-Jestřebí 679 02 0
1496
3º Ed. Primaria COLEGIO SAN VICENTE C. Butrón, 33, 28022 Madrid 0
1497
4º ED. PRIMARIA COLEGIO SAN VICENTE C. Butrón, 33, 28022 Madrid 0
1498
2n A Escola Catalunya Sabadell 0
1499
2n B Escola Catalunya Sabadell 0
1500
3. a 4. ročník Základní škola, Jiříkovice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace Jiříkovice 0
1501
5° Ano B EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 0
1502
4-5. osztály Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola és Kollégium Komló 0
1503
5a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo, ul. Wiejska 48 0
1504
Delfines traviesos ESCOLA ALEX ROSELL BARCELONA 0
1505
Cicle Superior 2 Escola d'Avinyonet del Peneddès Avinyonet del Penedès 0
1506
Cicle Mitjà 1 Escola d'Avinyonet del Peneddès Avinyonet del Penedès 0
1507
Přípravná třída 2 Základní škola Znojmo, Václavské nám.8, Znojmo, příspěvková organizace Václavské nám.8, Znojmo, 66902 0
1508
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Μακρύ Γιαλού Μακρύς Γιαλός Λασιθίου 0
1509
Tercer ciclo C.E.I.P. Alfredo Landa Coslada (Madrid) 0
1510
0A Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 0
1511
5a Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 0
1512
0C Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 0
1513
4a Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 0
1514
2a Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 0
1515
5-latki Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 0
1516
P1A C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 0
1517
Sexto CEIP ANGEL BERZAL FERNANDEZ Daganzo de arriba 0
1518
infantil y primaria CEIP HERMANOS ORTIZ DE ZARATE CHINCHÓN 0
1519
Curso 6 CEIP Mariano José de Larra Madrid 0
1520
1r Escola Pirineu Campdevànol 0
1521
3ºA CEIP GINER DE LOS RIOS FUENLABRADA 0
1522
3º y 4º CEIP Giner de los Rios Parla Parla 0
1523
infantil y primaria CEIP PEDRO ANTONIO DE ALARCÓN Valdemoro 0
1524
6º A y 6ªB CC SAN IGNACIO DE LOYOLA ALCALÁ DE HENARES 0
1525
CEIP. ANTONIO MINGOTE ALCALA DE HENARES 0
1526
1.o Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda Kevermes 0
1527
CEIP. ANTONIO MINGOTE ALCALA DE HENARES 0
1528
3 Základní škola, Mateřská škola, Školní jídelna a Školní družina Bouzov Bouzov 0
1529
A2 Δημοτικό σχολείο Παντοκράτορα Παντοκράτορας 0
1530
3. osztály Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola és Kollégium Komló 0
1531
2.osztály Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola és Kollégium Komló 0
1532
6.osztály Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola és Kollégium Komló 0
1533
7.osztály Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola és Kollégium Komló 0
1534
1,4.6.csoport Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola és Kollégium Komló 0
1535
A4 Super Heróis Escola Básica Ria formosa Cidade 0
1536
katica ESÉLY Pedagógiai Központ EGYMI Békéscsaba 0
1537
3-А Харківський навчаль-виховний комплекс 180 Харків 0
1538
5 de primaria CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 0
1539
2 Берегометський ліцей №2 Берегомет 0
1540
4t PRIMÀRIA Escola Teresa de Pallejà Fortià 0
1541
Biedronki Samorządowe Przedszkole nr 131 STOKROTKA Kraków 0
1542
ŠD ZŠ dr. Milady Horákové, Kopřivnice Obránců míru 369, 742 21Kopřivnice 0
1543
Micimackó Károly Óvoda Mindszent 0
1544
1ºPrimaria CPR Monterrey Vigo 0
1545
4B Zespół Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych Katowice 0
1546
Klasa 3a Szkoła podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 61 im Juliana Przybosia Warszawa 0
1547
Hetedikesek ESÉLY Pedagógiai Központ EGYMI Békéscsaba 0
1548
3A EMEF Dr Júlio Casado Sapucaia do Sul-RS 0
1549
3B EMEF Dr Júlio Casado Sapucaia do Sul-RS 0
1550
4A EMEF Dr Júlio Casado Sapucaia do Sul-RS 0
1551
4B EMEF Dr Júlio Casado Sapucaia do Sul-RS 0
1552
2. a 3. třída Základní škola a Mateřská škola Prace, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Prace 0
1553
Szlovák Általános Iskola, Békéscsaba 1.osztály Lehel Utcai Óvoda Debrecen 0
1554
1. osztály Szlovák Általános Iskola, Békéscsaba Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békéscsaba 0
1555
clasa a II-a Centrul Școlar Pentru Educație Incluzivă "Miron Ionescu " Cluj-Napoca 0
1556
5º PRIMARIA CEIP FEDERICO GARCÍA LORCA CONQUISTA 0
1557
Grupo Infantil y Primaria_Guadajira CEIP SAN JOSÉ GUADAJIRA (BADAJOZ) 0
1558
CLASA a III-a A Brasov, Scoala Gimnaziala Nr 15 BRASOV 0
1559
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ DĂNEASA Daneasa 0
1560
Clasa a III-a C Alba Iulia, Școala Gimnaziala ,,Ion Agârbiceanu" Alba Iulia 0
1561
a IV-a A Școala Gimnazială Traian Pitești 0
1562
Grupa mica A-Licurici Grădinița cu Program Prelungit Nr.33 Brașov Brașov 0
1563
ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΙΓΕΙΡΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0
1564
a IV-a B Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1565
Grupa mică "Îngerașii" Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 0
1566
Grupa mare "Albinutelor" Gradinita cu program prelungit nr. 16 Alba Iulia Alba Iulia 0
1567
a-IV a Liceul Silvic Gurghiu Gurghiu 0
1568
Spiridusii Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1569
Clasa a II a C, Step by Step Școala Gimnazială Nr.17, Galați Galați 0
1570
Grupa mică Grădinița PN și PP Brătășanca Brătășanca 0
1571
a IV-a B LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,,AVRAM IANCU” ZALĂU 0
1572
CLASA ALBINUTELOR Rm. VÂLCEA, Școala Gimnazială Nr.4 Rm Vâlcea 0
1573
Clasa pregătitoare A Școala Gimnazială Basarab I Curtea de Argeș 0
1574
GRUPA IEPURAȘILOR Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 0
1575
CLASA A II - A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TOFLEA Sat Toflea 0
1576
a III a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 0
1577
3-Б Березнівський ліцей №2 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області м. Березне 0
1578
4 B Scoala Gimnaziala Nr 24 Bucuresti, str Tunari, nr 52, sector 2 0
1579
IV A Școala Gimnazială ,, Iorgu Radu " Bârlad Bârlad 0
1580
MICĂ A „STELUȚELE” Grădinița cu Program Prelungit Nr 7, Slatina, Olt Slatina 0
1581
A III-A Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 0
1582
MICĂ A „STELUȚELE” Gradina cu Program Prelungit Nr. 7,Slatina,Oltt Slatina, Olt 0
1583
CLASA a III-a A Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
1584
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ Ν1 κ Ν2 ??????? Αθήνα 0
1585
clasa1 Liceul Teoretic ,,Pavel Dan" Câmpia Turzii 0
1586
Clasa a III-a A Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 0
1587
4 Liceul Teoretic ,,Pavel Dan" Câmpia Turzii 0
1588
Piticii voinici Gradinita cu P. P. " Dumbrava minunata" Tulcea Tulcea 0
1589
I. a II. třída Základní škola a Mateřská škola Sebranice, příspěvková organizace Sebranice 0
1590
3-А Одеський ліцей №62 Одеської міської ради м. Одеса 0
1591
Clasa a IV -aA Școala Gimnazială Dr Simion și Metzia Hîj Volovăț Volovăț,Suceava 0
1592
3rA Escola Pirineu Campdevànol 0
1593
2N Escola Pirineu Campdevànol 0
1594
3rB Escola Pirineu Campdevànol 0
1595
4t Escola Pirineu Campdevànol 0
1596
Escola Pirineu Campdevànol 0
1597
6èA Escola Pirineu Campdevànol 0
1598
6èB Escola Pirineu Campdevànol 0
1599
Clasa a II-a A Scoala Gimnaziala Dimitrie Sturdza Tecuci Tecuci 0
1600
Clasa pregătitoare A Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava 0
1601
Clasa pregătitoare buburuze Scoala Gimnaziala Golești Vrancea Golesti 0
1602
Clasa aIV-a Școala Gimnazială ”Dimitrie Vatamaniuc” Sucevița 0
1603
Buburuzele Gradinita cu P. P. " Dumbrava minunata" Tulcea Tulcea 0
1604
Clasa a III-a C Școala Gimnazială nr. 119 București, sector 4 0
1605
6 Primaria CPR Monterrey Vigo 0
1606
clasa a IV a Școala Gimnazială Perșinari Perșinari 0
1607
CLASA A IV-A Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 0
1608
Clasa I B Albinuțe harnice Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 0
1609
Clasa Exploratorilor LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IOLANDA BALAȘ SOTER BUZĂU 0
1610
CLASE DE RAQUEL C.E.I.P. NUESTRA SEÑORA DEL PILAR MONREAL DEL CAMPO 0
1611
Clasa a II-a Școala Gimnazială Nr.1, Concești, Jud. Botoșani Com. Concești, jud. Botoșani 0
1612
Clasa Exploratorilor -I C LICEUL GRECO-CATOLIC ,,IULIU MANIU” ORADEA ORADEA, STRADA IULIU MANIU NR. 5 0
1613
IA Liceul de Arte,,Plugor Sandor” Sfântu Gheorghe 0
1614
Grupa Mare B GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 0
1615
5°P CPR Monterrey Vigo 0
1616
CP/III/IV Școala Gimnazială Opsichie Cazacu Seaca de Pădure Seaca de Pădure 0
1617
Grupa Albinuțelor(Mare B) Grădinița cu PP Nr 39 Galați 0
1618
CLASA PREGĂTITOARE A LICEUL TEORETIC CREȘTIN PRO DEO Cluj-Napoca 0
1619
III F Școala Gimnazială ,,Regina Maria” București 0
1620
ISTEȚII Gradinita cu P. P. " Dumbrava minunata" Tulcea Tulcea 0
1621
Clasa Pregatitoare B Școala gimnazială nr. 1 Adunații Copăceni Adunații Copăceni, Giurgiu 0
1622
Clasa a II-a A Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” comuna Săbăoani, județ Neamț 0
1623
clasa a III-a B Zalau, Școala Gimnazială Gh. Lazar Str.Gh.Lazar, Nr.59 0
1624
RAZĂ DE SOARE Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 0
1625
Atacantes do Bem EMEF Prefeito Walmir dos Santos Martins Sapucaia do Sul 0
1626
a II-a B Buburuze București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 0
1627
Grupa mică Iepurași GRĂDINIȚA Nr.111 București BUCUREȘTI 0
1628
3º PRIMARIA CPR Monterrey Vigo 0
1629
Grupa mare D Grădinița cu Program Normal Nr 1 Balș Balș 0
1630
Grupa przedszkolna 5-latki Przedszkole Miejskie nr 1 "Pod Topolą" ul. Osiedlowa 4, 66-470 Kostrzyn nad Odrą 0
1631
3ºy4º primaria CEO ISLAS CANARIAS Las Palmas de Gran Canaria 0
1632
Clase prueba CEO ISLAS CANARIAS Las Palmas de Gran Canaria 0
1633
III A Școala Gimnazială Nr.6 Timișoara Timișoara 0
1634
clasa a II-a A Școala Gimnazială Nr.189 București 0
1635
Clasa a VII -a B Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 0
1636
CLASA a IV- a C Scoala Gimnaziala Nr. 17 Galati 0
1637
Clasa I Scoala Gimnaziala Nr.1 Toflea Toflea 0
1638
GRUPA MICĂ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT HÂRLĂU HÂRLĂU 0
1639
GRUPA MIJLOCIE GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT HÂRLĂU HÂRLĂU 0
1640
GRUPA MICĂ PN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT HÂRLĂU HÂRLĂU 0
1641
2º Primaria CPR Monterrey Vigo 0
1642
GRUPA MIJLOCIE PN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT HÂRLĂU HÂRLĂU 0
1643
Grupa mica C - Ursuleti Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 0
1644
Hermans Arcadia Primary School Bonteheuwel 0
1645
3 C Școala gimnaziale nr.1 Ramnicul sarat 0
1646
3 C ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BISTRIȚA, JUDEȚ BISTRIȚA-NĂSĂUD BISTRIȚA, 0
1647
Enfermería CEIP Víctor Jara Fuenlabrada 0
1648
6ºA C.E.I.P. LA ESTRELLA ZARAGOZA 0
1649
Graad R A _ Juffrou Amanda Primêre Skool Lumiére Primary School Sasolburg 0
1650
Grade R E2 _ Ms Claudine Primêre Skool Lumiére Primary School Sasolburg 0
1651
Licuricii Gradinita cu P. P. " Dumbrava minunata" Tulcea Tulcea 0
1652
Grupa INIMIOARELE Gradinita cu P. P. " Dumbrava minunata" Tulcea Tulcea 0
1653
Klasa 7 MOS Giżycko Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 0
1654
Klasa 6 MOS Giżycko Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 0
1655
1 "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 0
1656
2-А "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 0
1657
4-Б "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 0
1658
Grupa Albinuțelor Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 0
1659
Grade 1 _ Ms Engelbrecht Loreto School Queenswood Pretoria 0
1660
Clasa a IIIa Liceul Tehnologic Agricol Comuna Bărcănești 0
1661
Grade 3 _ Ms Visser Loreto School Queenswood Pretoria 0
1662
2-Б "КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 0
1663
Grade 7 _ Ms Barnard Loreto School Queenswood Pretoria 0
1664
GRUPA MIJLOCIE,,ALBINUTELE,, Școala Gimnazială Comișani Comişani 0
1665
clasa1b ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,GHEORGHE DIBOȘ" MĂNEȘTI MĂNEȘTI,JUDETUL PRAHOVA 0
1666
Clasa a III a A Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 0
1667
Δ2 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΝΙΚΗΤΉΣ ΝΙΚΗΤΗ 0
1668
Grupa Mare Spiru Vergulescu Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
1669
I E Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 0
1670
a-III-a Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 0
1671
CLASA I A Liceul Teoretic „Constantin Angelescu” , Ianca, jud. Brăila Calea Brăilei, nr.167, Ianca , jud. Brăila 0
1672
Clasa I Liceul Tehnologic "Constantin Brâncuși" Craiova 0
1673
GRUPA MIJLOCIE A FURNICUTELE GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 0
1674
CEIP Francisco de Luis Madrid 0
1675
2NA ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 0
1676
2NB ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 0
1677
CLASE DE AMPARO C.E.I.P. NUESTRA SEÑORA DEL PILAR MONREAL DEL CAMPO 0
1678
Grupa mică „BUBURUZELE” Gradinita cu Program Prelungit Sângeorz-Băi Sângeorz-Băi 0
1679
VII SCOALA GIMNAZIALA GRECI Greci, judetul Tulcea 0
1680
Grupa Albinuțelor Școala Gimnazială ”Virgil Mazilescu” Corabia Corabia 0
1681
6º infantil CPR Monterrey Vigo 0
1682
3 Dwujęzyczna Prywatna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Bućki Wasilków 0
1683
2B Dwujęzyczna Prywatna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Bućki Wasilków 0
1684
1 Dwujęzyczna Prywatna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Bućki Wasilków 0
1685
2A Dwujęzyczna Prywatna Szkoła Podstawowa im. Antoniego Bućki Wasilków 0
1686
wolontariat Szkoła Podstawowa nr 114 w Łodzi Łódż 0
1687
wolontariat Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 0
1688
Clasa a II-a Școala Gimnazială Todirești Todirești 0
1689
4 Primaria CEIP NUESTRA SEÑORA DE LA SOLEDAD BADAJOZ 0
1690
Clasa Pregătitoare B Școala Gimnazială Vânju Mare Vânju Mare, Mehedinți 0
1691
Α1 Δημοτικό σχολείο Παντοκράτορα Παντοκράτορας 0
1692
Grupa Mare ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 0
1693
Grupa Mare Școala Gimnazială NR.1 Malu Alb, Galați Malu Alb 0
1694
Grupa Mijlocie Școala Gimnazială NR.1 Malu Alb, Galați Malu Alb 0
1695
Fluturașii Gradinita cu P.N.Crivina Crivina 0
1696
clasa a 3 a P Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 0
1697
clasa a 3 a P Scoala Gimnaziala,, Alexandru Ioan Cuza" Tg. Mures 0
1698
Clasa II P Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 0
1699
clasa a 3 a P Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 0
1700
clasa a 3 a P Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 0
1701
Fluturași P Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 0
1702
Grupă nivel II , Grupa Buburuzelor Grădinița Program Normal Potigrafu Potigrafu 0
1703
a-IV-a B Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 0
1704
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ Νηπιαγωγείο Νησιού Αλεξάνδρεια 0
1705
GRUPA MICA C Grădinița nr.251 București 0
1706
III B Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 0
1707
Clasa pregătitoare A Colegiul Național de Informatică"Carmen Sylva" Petroșani 0
1708
Clasa II B Școala Gimnazială Nr 80, București București 0
1709
I A Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 0
1710
clasa a II-a A Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 0
1711
Clasa a III -a C Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 0
1712
Truskawki Publiczne Przedszkole Zaczarowany Ołówek w Nysie Nysa 0
1713
a III-a B Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 0
1714
Clasa PA Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 0
1715
III.A Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 0
1716
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 0
1717
Clasa 1 B SCOALA GIMMAZIALĂ ,,GHEORGHE DIBOȘ" MĂNEȘTI 0
1718
Clasa I C- Exploratorilor Școala Gimnazială "Ionel Teodoreanu"- Iași Iași 0
1719
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ [ΠΡΩΙΝΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΥΡΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0
1720
Clasa a III-a B, Clasa Stelutelor Scoala Gimnaziala Silvania Simleu Silvaniei 0
1721
Grupa Mare A Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 0
1722
Grupa Mickey Mouse Gradinița cu Program Normal Haret,Vrancea 16553 0
1723
Clasa pregătitoare A Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 0
1724
Klasa 3b Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 0
1725
Grupa Fluturasilor P Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 0
1726
Clasa I-C Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 0
1727
Clasa a II-a, Clasa Exploratorilor Școala Gimnazială ”Doamna Nica” Comuna Valea Mărului, județul Galați 0
1728
4 клас Великодівицька ЗОШ І-ІІ ступенів Велика Дівиця 0
1729
ALBINUTELE P Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 0
1730
Ν7 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ 0
1731
Ν5 9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗ 0
1732
VIII Tecuci, Școala Gimnazială ,,Ion Petrovici Tecuci 0
1733
ΑΣΩΜΑΤΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΑΣΩΜΑΤΑ ΒΕΡΟΙΑΣ 0
1734
Clasa a II-a E Școala Gimnaziala "Titu Maiorescu", București București 0
1735
a II-a D LICEUL TEORETIC ”NICOLAE BĂLCESCU” CLUJ-NAPOCA 0
1736
3ºA CEIP LOS ALMENDROS RIVAS VACIAMADRID 0
1737
3B CEIP LOS ALMENDROS RIVAS VACIAMADRID 0
1738
4ºA CEIP LOS ALMENDROS RIVAS VACIAMADRID 0
1739
4B CEIP LOS ALMENDROS RIVAS VACIAMADRID 0
1740
5ºA CEIP LOS ALMENDROS RIVAS VACIAMADRID 0
1741
5B CEIP LOS ALMENDROS RIVAS VACIAMADRID 0
1742
6ºA CEIP LOS ALMENDROS RIVAS VACIAMADRID 0
1743
6B CEIP LOS ALMENDROS RIVAS VACIAMADRID 0
1744
6C CEIP LOS ALMENDROS RIVAS VACIAMADRID 0
1745
Picii de la gradi Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 0
1746
3 D Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 0
1747
sexto primaria A y B CEIP PINAR DEL REY AVENIDA DE SAN LUIS 23, 28033, MADRID 0
1748
5º primaria CEIP SAN DÁMASO VILLAMANTA 0
1749
CEIP SAN DÁMASO VILLAMANTA 0
1750
Τμήμα 2 Ιδ. Νηπιαγωγείο Πιστικούδη Μαριάνθη Πτολεμαΐδα 0
1751
a II-a C Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 0
1752
3.TA Myllubakkaskóli Reykjanesbær 0
1753
a II-a B Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 0
1754
a IV-a C Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 0
1755
CLASA ISTEȚILOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, COMUNA TELEGA Telega 0
1756
I A Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 0
1757
Grupa Mare Istetii GRADINITA TRAIAN DEMETRESCU CRAIOVA Craiova 0
1758
a II-aB Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 0
1759
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Băcia Comuna Băcia 0
1760
Clasa Pregătitoare B Școala Gimnazială Nr. 25, Galați Galați 0
1761
Clasa I B Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 0
1762
Grupa Mijlocie "Winnie" Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 0
1763
Clasa Pregatitoare A ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
1764
VI C Liceul Teoretic Tudor Arghezi Craiova 0
1765
clasa pregătitoare A Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 0
1766
Pierwszaki Bystrzaki Szkoła Podstawowa nr 2 im. 12 Pułku Piechoty Spytkowice 0
1767
2 A Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 0
1768
Grupa mijlocie Şcoala Profesională Daneţi Daneţi 0
1769
Clasa a IV-a Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 0
1770
Clasa I B, prof. Visan Gratiela Școala Gimnazială "Mihai Viteazul" Boldești-Scăeni Boldești-Scăeni 0
1771
Grupa mijlocie Şcoala Profesională Daneţi Daneţi 0
1772
2 A Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 0
1773
Grupa Mare Steluțe Bucuresti, Grădinița Alice București 0
1774
3b Publiczna Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Dąbrowie Dąbrowa 0
1775
Grupa mică ,,Albinuțele" Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 0
1776
Clasa pregătitoare Școala Gimnazială Comuna Poienarii Burchii Comuna Poienarii Burchii 0
1777
Pierwszaki Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 0
1778
IA Liceul de Arte,, Plugor Sándor " Sfântu Gheorghe 0
1779
II A Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan Tecuci 0
1780
Pierwszaki Szkoła Podstawowa nr7 w Kłodzku Kłodzko 0
1781
Clasa a II a ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 0
1782
a IV-a A Brașov, Liceul „Andrei Mureșanu” Brașov 0
1783
Grupa mare Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 0
1784
Pregatitoare C Pitesti, Scoala Gimnaziala Pitești 0
1785
a II-a „A” Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Rosiorii de Vede, Teleorman 0
1786
Steluțe II D Școala Gimnazială Nr.7 Botosani 0
1787
Steluțe II D Școala Gimnazială Nr.7 Botoșani Botosani 0
1788
5A C EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 0
1789
Grupa Fluturasilor G.p.p.Nr.3 Hidiselu de Jos LOCALITATEA, HIDISELU DE JOS 0
1790
Clasa a II-a C Scoala Gimnaziala Nr1Cuza Vodă Cuza Vodă Jud Constanta 0
1791
Clasa Pregătitoare, Strumfii isteti Grădinița cu program normal Butea Butea 0
1792
GAROFITE Gradinita cu Program Prelungit Floare de Iris CLUJ NAPOCA 0
1793
Grupa Steluțelor Gradinita P.P. nr. 1 Târgoviște 0
1794
Clasa I - D - ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”D.D. PĂTRĂȘCANU” TOMEȘTI 0
1795
Clasa I B Brasov, Școala Gimnazială Nr. 9 ,,Nicolae Orghidan Brașov 0
1796
Clasa II-a C Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 0
1797
III B Pitești, Scoala Gimnazială Tudor Arghezi Pitesti 0
1798
CLASA I A Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 0
1799
9 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 0
1800
Pregatitoare B Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 0
1801
Fluturașii I Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 0
1802
Clasa Gargaritelor Grădinița Numărul 239, București București 0
1803
a IV-a Scoala Gimnaziala nr. 1, Dorohoi Dorohoi 0
1804
Clasa pregatitoare C Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 0
1805
Mica 1- Puisorii Grădinița Nr. 239, București Strada Dristorului, Nr. 102, Sector 3, București 0
1806
2 PAGALAVAN SJKT Kajang Kajang 0
1807
Clasa Pregătitoare Liceul Teoretic Olteni Comuna Olteni, județul Teleorman 0
1808
I A Bârlad, Școala Gimnaziala ”Vasile Pârvan” Bârlad 0
1809
GRUPA MICA Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” comuna Săbăoani, județ Neamț 0
1810
PREGĂTITOARE B ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 13 BRAȘOV 0
1811
Clasa Pregatitoare A Albinutele ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 0
1812
PREGĂTITOARE B Şcoala Gimnazială "Ştefan cel Mare" Galați 0
1813
Clasa a-IV-a Scoala Gimnaziala nr.7 Borsa Baile Borsa 0
1814
Clasa aIV-a Școala Gimnazială „Dimitrie Vatamaniuc” Sucevița 0
1815
5B Colegio La Asunción (León) León 0
1816
Clasa a V-a Școala Gimnazială"Ștefan cel Mare", Cârlibaba Comuna Cârlibaba, jud.Suceava 0
1817
Clasa a V-a Școala Gimnazială ,, Ștefan cel Mare “, Cârlibaba Cârlibaba 0
1818
Clasa A II A SI A IV A A Școala Gimnazială Nr1 Pericei Str Șosea nr 31 0
1819
Mijlocie Grădinița cu Program Prelungit ”Căsuța poveștilor” Cluj-Napoca 0
1820
Mijlocie Grădinița cu Program Prelungit Nr8 Buzău 0
1821
Clasa a II-a C Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiesti 0
1822
Piticii GPP Nr 8 Brasov Alexandru Ioan Cuza, Nr 10 0
1823
Piticii GPP Nr 8 Brasov Brasov 0
1824
a III -a C Școala Gimnazială nr. 23 "Constantin Brâncoveanu" MUNICIPIUL CONSTANŢA 0
1825
Pregatitoare A Scoala Gimnaziala” Mihail Armencea” Adjud 0
1826
Clasa URSULEȚILOR Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
1827
a IV-a A Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1828
II. (3. a 4. ročník) Základná skola Nizna Kamenica 60 Nizna Kamenica 60 0
1829
5°A Colegio La Asunción (León) León 0
1830
Clasa VIB Scoala Gimnaziala Vurpar Comuna 0
1831
PD Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 0
1832
5.A Základná škola s materskou školou Svätý Kríž 184 Svätý Kríž 0
1833
Sówki Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 0
1834
Clasa albinutelor istete Școala Gimnazială ,,Nicolae Labiș" Mălini Mălini , jud Suceava 0
1835
llúdrigues ESCOLA PIA SALT SALT 0
1836
III B - CLASA STELUȚELOR Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 0
1837
Clasa I B - Clasa Buburuzelor Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 0
1838
klasa 2 Szkoła Podstawowa w Osinach Osiny 0
1839
klasa 2 Szkoła Podstawowa w Osinach Osiny 0
1840
Clasa a III-a D Scoala Gimnaziala Nr 8 MUNICIPIUL BRAŞOV 0
1841
Clasa a II-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ FLORIN COMIȘEL PLOIESTI Ploiești 0
1842
Clasa I ,,A" Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 0
1843
1.A Základná škola s materskou školou Kolačkov Kolačkov 31 0
1844
4º CUIDADO AVÓS Agrupamento de Escolas Drª Laura Ayres - EB1 de Quarteira Quarteira 0
1845
Clasa a ll- a A București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 0
1846
BUBURUZELE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 15 , FOCSANI FOCSANI 0
1847
Clasa a III a C ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 0
1848
4 A Scoala Gimnaziala Nr. 165 Bucuresti 0
1849
Clasa Bucuriei Colegiul „Nicolae Titulescu” Brașov 0
1850
Clasa a III a C Școala Gimnazială Jirlău Comuna Jirlău, jud. Brăila 0
1851
CLASA a IV-a Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 0
1852
CLASA PREGATITOARE B ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.25 BRAȘOV 0
1853
IEPURAȘII Grădiniță cu P. P. DR. I. RAȚIU Turda 0
1854
GRUPA MIJLOCIE GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.3, CARACAL, OLT CARACAL 0
1855
PREGĂTITOARE A. S. PUȘKIN BRĂILA 0
1856
Mickey Mouse Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 0
1857
Ciupercute Grădiniță cu P. P. DR. I. RAȚIU Turda 0
1858
GRUPA MARE Grădinița Domnești Argeș Domnești-Arges 0
1859
clasa a VI-a ȘCOALA NICOLAE BĂLCESCU - TECUCI Loc. Tecuci Jud. Galati 0
1860
Clasa I Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 0
1861
Clasa Pregătitoare B Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 0
1862
Clasa pregătitoare A Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 0
1863
IX B Liceul Tehnologic de Industrie Alimentară Arad Arad 0
1864
3 Макарівський ліцей Макарове, Молодіжна 7б 0
1865
Clasa 1 Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 0
1866
Clasa a IV-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE TABACARU "HEMEIUȘ Bacău, Hemeiuș 0
1867
Clasa a III-a Clasa Fluturașilor Școala Gimnazială ,,DRAGOȘ VODĂ”- Moisei Moisei 0
1868
Clasa a II a C Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Fărcașa 0
1869
Clasa a II a C Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
1870
Os altruístas EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 0
1871
Sala Pequeno Príncipe Colégio Pequeno Príncipe/Studium Goiânia 0
1872
II A Scoala Gimnaziala nr.37 Constanta 0
1873
3F Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 0
1874
Grupa Ursuleții GRĂDINIȚA PP PALATUL FERMECAT, ARAD STRADA POETULUI F.N. 0
1875
II B București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 0
1876
Oddział przedszkolny 0a Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Rabie Wyżnej Raba Wyżna 0
1877
Oddział przedszkolny 0b Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Rabie Wyżnej Raba Wyżna 0
1878
Clasa I , Liceul Tehnologic "Petrache Poenaru" Bălcești, Vâlcea Biblioteca Orășenească Bălcești, județul Vâlcea Strada Policlinicii nr.1, Bălcești, Vâlcea 0
1879
Grupa Albinutelor vesele Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 0
1880
Grupa Mică Minnie și Mickey Gradinița cu Program Prelungit „Motanul Încălțat” Galați 0
1881
5º PRIMARIA CEIP FEDERICO GARCÍA LORCA COLMENAR VIEJO 0
1882
GRUPA URSULETILOR Grădinița cu P.P. Nr.6, Alexandria, județul Teleorman Alexandria 0
1883
Τμήμα Α 1ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ. ΜΑΝΟΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1884
Nagycsoport 2023-24. Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 0
1885
HŐSÖK Základná škola - Alapiskola Vyškovce nad Ipľom Ipolyvisk 34 0
1886
Clasa I B Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1887
Grupa Winnie Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 0
1888
Hős Lovagok Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei EGYMI Girincs 3578 Girincs, Rákóczi F. utca 1. 0
1889
1.A Základná škola Zemanská 2, Krompachy Krompachy 0
1890
Grupa Mare B ,,Pitici Voinici,, Gradina cu Program Prelungit Nr. 7,Slatina,Oltt Slatina, Olt 0
1891
Grupa Mare A Gradina cu Program Prelungit Nr. 7,Slatina,Oltt Slatina, Olt 0
1892
a IV-a Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 0
1893
a IV-a B Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 0
1894
ABP cuidado de la salud P- 004 Marista San José Provincia de Mendoza 0
1895
Clasa II Liceul Tehnologic Dimitrie Filipescu Buzău 0
1896
4 A Albinutele vesele Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 0
1897
4 A Albinutele vesele Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 0
1898
Clasa pregătitoare Școala Gimnazială „Avram Iancu” Halmășd Halmășd 0
1899
2-Б Перша міська гімназія м.Черкаси м.Черкаси 0
1900
Clasa Românașilor Școala Primară Jiblea Nouă, GPN Jiblea Nouă Călimănești 0
1901
CLASA A IV- B Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 0
1902
Clasa a II a Școala Gimnazială Ionești Ionești Gorj 0
1903
Clasa I Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 0
1904
2c Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 0
1905
Clasa I A Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 0
1906
FLUTURASI GRADINITA 20 PLOIESTI Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiești Ploiesti 0
1907
Čápata Základní škola a Mateřská škola Milíkov, příspěvková organizace Milíkov 104, 739 81 Milíkov 0
1908
1 клас Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 0
1909
klasa 6 Szkoła Podstawowa w Łomi Łomia 0
1910
Clasa a IV a C București Școala Gimnazială nr 179 București 0
1911
GAROFIȚE Gradinita cu PP Floare de Iris CLUJ NAPOCA 0
1912
Regnbogahópur Leikskólinn Heiðarborg Reykjavík 0
1913
Przedszkole Miejskie Nr 229 Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 0
1914
Micii Gardieni ai Sănătății Cerebrale Asociația Triplu Start Dezmir 0
1915
Grupa mare Raze de soare G.P.P. Nr.1 Caracal 0
1916
Grupa Albinute Gradinita cu Program Prelungit Inocența Găesti Dâmbovița Gaesti 0
1917
Grădiniță, CP - A IV-a Școala Gimnazială Piscuri Plopsoru 0
1918
Clasa I A Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 0
1919
Clasa a IV- a Corbi, Scoala Gimnaziala Naum Ramniceanu Corbi 0
1920
CLASE DE MANUEL C.E.I.P. NUESTRA SEÑORA DEL PILAR MONREAL DEL CAMPO 0
1921
2. ročník Základná škola s materskou školou Veľký Slavkov Školská 240 0
1922
Les Roques Escola Les Roques Vilanova de Sau 0
1923
I A Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 0
1924
P B Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 0
1925
Eroii Fast 5 B Școala Gimnazială nr. 8 Brașov Brașov 0
1926
Grupa Fluturașii Mijlocie Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Panazol, nr 3 0
1927
Grupa Fluturașii G.P.P. Nr.1 Caracal 0
1928
Grupa Fluturașii Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Năsăud Năsăud 0
1929
4-В Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 0
1930
a IV-a Școala Gimnazială Berești-Tazlău, structura Școala Gimnazială Nr. 1 Turluianu Turluianu 0
1931
klasa 4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kmiecinie Elbląg 0
1932
8 клас Красилівська гімназія 4 імені Петра Кізюна Красилів 0
1933
IV B Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 0
1934
дошкільна група "Пізнайко" Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №3 "Веселка" Карлівської міської ради Полтавської області місто Карлівка 0
1935
1 Бф Берестовеньківська філія Красноградського ліцею №4 Красноградської міської ради Харківської області село Берестовенька 0
1936
4 Михайлівська філія ОЗО"Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради" С. Михайлівка 0
1937
grupa buburuzelor GRADINITA CU P.P.TRAIAN,RM.VALCEA RAMNICU VALCEA 0
1938
4 клас Письменський ліцей Васильківської селищної ради Дніпропетровської області с. Письменне 0
1939
1 клас Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 0
1940
5-Б Дусинський заклад загальної середньої освіти Село Дусино 0
1941
1 клас Комунальний заклад "Орчицька початкова школа" Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області Орчик 0
1942
"Чомусики" Шировецький ЗДО Ширіацв 0
1943
GRUPA STELUȚELOR Grădinița cu program normal Butea Butea 0
1944
2-А Уманська гімназія №5 Умань 0
1945
1-А Рівненський ліцей № 12, Рівненської міської ради Рівне 0
1946
4-А Біленьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біленьківської сільської ради Запорізької області Запорізького району с.Біленьке вул.Запорізька 5 Запорізької області Запорізького району 0
1947
Жевжики Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 0
1948
Grupa Albinuțelor Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 0
1949
1 Коростишівська спеціальна школа Житомирської обласної ради М. Копостишів 0
1950
Clasa a II-a Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 0
1951
3 опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 0
1952
Grupa mică Scoala Gimnaziala “Sfinții Împărați” ,Comuna Balta Doamnei Balta Doamnei 0
1953
Grupa mare Scoala Gimnaziala “Sfinții Împărați” ,Comuna Balta Doamnei Balta Doamnei 0
1954
Grupa mixtă Scoala Gimnaziala “Sfinții Împărați” ,Comuna Balta Doamnei Balta Doamnei 0
1955
Clasa I Scoala Gimnaziala “Sfinții Împărați” ,Comuna Balta Doamnei Balta Doamnei 0
1956
Clasa a II- a Scoala Gimnaziala “Sfinții Împărați” ,Comuna Balta Doamnei Balta Doamnei 0
1957
Clasa a III-a Scoala Gimnaziala “Sfinții Împărați” ,Comuna Balta Doamnei Balta Doamnei 0
1958
Clasa a IV-a Scoala Gimnaziala “Sfinții Împărați” ,Comuna Balta Doamnei Balta Doamnei 0
1959
Сонечка Слободороманівський ліцей Слобода Романівська 0
1960
1-Г Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 0
1961
2 -Г Ліцей 21 м.Житомира Житомир 0
1962
Grupa mare Raze de soare Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Năsăud Năsăud 0
1963
1-Б Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 0
1964
clasa a-III-a Școala Gimnazială Comuna Poienarii Burchii Comuna Poienarii Burchii 0
1965
clasa a-IV-a Școala Gimnazială Comuna Poienarii Burchii Comuna Poienarii Burchii 0
1966
Klasa 3a Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu Wojska Polskiego 14 0
1967
CLASA ISTEȚILOR ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1VALEA ROȘIE, CĂLĂRAȘI VALEA ROȘIE 0
1968
4 Миколай-Пільська філія Петропільського ліцею Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Миколай-Поле 0
1969
Clasa a III-a C Școala Gimnazială "Miron Costin" Suceava Suceava 0
1970
Clasa pregătitoare Hangu, Școala Gimnazială Comuna Hangu 0
1971
Clasa I Hangu, Școala Gimnazială Comuna Hangu 0
1972
Clasa a-III-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 0
1973
Clas.a-IV-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 0
1974
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 0
1975
Sala 1 Escola Municipal Abrahão Hermano Ribe Nboim Resende 0
1976
Fluturașii Scoala Primară Tăuți Tăuți, com .Meteș, Jud.Alba 0
1977
IV A București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 0
1978
CP A ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA” Roman 0
1979
2.A ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 0
1980
II.B ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 0
1981
clasa a II-a B Școala Gimnazialǎ Petelea, județul Mureș Petelea, Judetul Mures 0
1982
Clasa pregatitoare B Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” comuna Săbăoani, județ Neamț 0
1983
Clasa Detectivilor Scoala Gimnaziala Nr.81 București 0
1984
2.C ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 0
1985
Υποχρεωτικό πρωινό 1/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ Μαλάματα 0
1986
a III-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,ION POP RETEGANUL" SÂNCEL SÂNCEL 0
1987
4-А Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 0
1988
Fast_Sixth Grade VDP CEIP VIRGEN DE LA PAZ Collado Mediano 0
1989
3-Б Ніжинська гімназія №3 м. Ніжин Чернігівської області, Україна 0
1990
GRUPA BUBURUZELOR Grădinița cu Program Prelungit Nr 10 Husi Huși 0
1991
GRUPA BUBURUZELOR Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 0
1992
Clasa a IV-a B Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 0
1993
clasa a III-a Biblioteca Publică Locală Frâncești - Școala Gimnazială Comuna Frâncești, jud Vâlcea Vâlcea Frâncești 0
1994
2. og 3. bekkur Höfðaskóli Skagaströnd 0
1995
Clasa a IV-a A Liceul Teoretic „Vasile Alecsandri” comuna Săbăoani, județ Neamț 0
1996
Clasa I B step by step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 0
1997
3-Г КЗ ЗСО "Луцький ліцей №23 Луцької міської ради" Луцьк 0
1998
Albinuțelor GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.10 BUZĂU BUZĂU 0
1999
IV A Bucuresti, Scoala Gimnaziala Luceafarul Bucuresti Sector 5 0
2000
Τμήμα 2 Νηπιαγωγείο Μακρύ Γιαλού Μακρύς Γιαλός Λασιθίου 0
2001
Muzycy Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Słubicach Słubice 0
2002
4a Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 0
2003
Τάξη κυρίας Ζιώγου 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0
2004
HÉTSZÍNVIRÁG Belvárosi I. sz. Óvoda Mikes Kelemen utcai tagóvoda Zalaegerszeg 0
2005
2-B Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 0
2006
2-A Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 0
2007
Grupa mare Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Crai Nou, Municipiul Ploiești Ploiești 0
2008
CLASA A V a SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU OSESTI COMUNA OSESTI, STR STEFAN CEL MARE, NR 49 0
2009
2-Б ThinkGlobal Рівне 0
2010
Čápata Základní škola a Mateřská škola Dolní Životice, příspěvková organizace Dolní Životice 0
2011
Clasa a III-a B București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 0
2012
4. ročník Základná škola s materskou školou Veľký Slavkov Školská 240 0
2013
Clasa a II-a B Liceul Teoretic „Eugen Pora”, Cluj-Napoca Cluj-Napoca 0
2014
Grupa mare Școala Gimnazială Șerban Vodă Cantacuzino Călimănești 0
2015
2a Szkoła podstawowa nr3 im. Unii Europejskiej Kostrzyn nad Odrą 0
2016
Β´ Δημοτικού Δημοτικό Σχολείο Παναγιούδας Οδυσσέας Ελύτης Λέσβος 0
2017
Terceiro ano 2023 EMEF Alfredo Adolfo Cassel Sapucaia do Sul 0
2018
Δ1 44ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 0
2019
I A Udești, Școala Gimnaziala Acad. H. Mihaescu Udesti 0
2020
2-А Комунальний заклад "Харківський ліцей №15 Харківської міської ради" м.Харків 0
2021
Klasa IA Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 0
2022
Klasa I A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 0
2023
3-Б Комунальний заклад "Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради" Харків 0
2024
I B Udești, Școala Gimnaziala Acad. H. Mihaescu Udesti 0
2025
CLASSE QUINTA Scuola Primaria di Moiano Via della Resistenza 1 0
2026
Klasa 7 Szkoła Podstawowa w Woźnikach - Ligota Woźnicka Szkolna 5, 42-289 Woźniki 0
2027
Clasa steluțelor Școala Gimnazială „Sfântul Nicolae”, Vânători, Galați Galati 0
2028
Δ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
2029
a III-a B Calan, Liceul Tehnologic Ovid Densusianu Călan 0
2030
a III-a A LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,,AVRAM IANCU” ZALĂU 0
2031
Clasa pregătitoare E Bucuresti, Scoala Gimnaziala 98 Avram Iancu Bucuresti 0
2032
Clasa a IV a C Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta Bucureşti Bucuresti sector 1 0
2033
1.A Základná škola Uzovské Pekľany Uzovské Pekľany 0
2034
3º de primaria CEIP FERNANDO DE LOS RIOS GETAFE MADRID 0
2035
4°C DUMONT-P3 EMEB ALBERTO SANTOS DUMONT Rua Ivoti 93 0
2036
11ο Νηπιαγωγείο 11ο Νηπιαγωγείο Κομοτηνής Κομοτηνή 0
2037
Δ ΕΕΕΕΚ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ Θεσσαλονίκη 0
2038
1 ano A EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 0
2039
Α ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΡΑΦΗΝΑΣ 0
2040
3b Szkoła Podstawowa nr 4 w Niepołomicach sekretariat@sp4.eduniepolomice.pl 0
2041
Νηπιαγωγείο Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 0
2042
ΣΤ1 30ο ΔΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
2043
ΣΤ2 30ο ΔΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
2044
GRUPA FLUTURASILOR (STRUCTURA GRAD. P.N. NR.1) GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 0
2045
Grupa Florilor (structura Gradinita cu Program Normal Nr.1) GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 0
2046
Τμήμα 6 1ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 0
2047
clasa I A Școala Gimnazială „ Ion Simionescu” Iași Iasi 0
2048
Ά ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ 0
2049
Clasa a III-a B