0
0
LEADERBOARD
Can you be the best FAST Hero in the world?

Move up in the leaderboard by earning points through the e-books and basecamp sections and by beating your personal best in the online games.
FILTER:
NO.SCHOOLCOUNTRYTOWNPOINTS
1
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 128649020
2
ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 71834362
3
СУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 21940568
4
ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená ZŠ P. O. HVIEZDOSLAVA Trstená 7122846
5
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 5685659
6
E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 5012915
7
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 2750787
8
КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 2532462
9
Gymnázium Angely Merici Trnava 1922392
10
??????? Αθήνα 1889606
11
Základná škola Ľubotice Strážnická 26, 08006 Ľubotice 1717980
12
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 1710659
13
ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 1538611
14
4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 1511431
15
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 1404584
16
Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 1280754
17
Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №3" Дергачівської міської ради Харківської області вул. Сумський шлях,79-В м. Дергачі, Харківської області 62303, 1274852
18
2ο Πρότυπο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 1142905
19
Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 1082594
20
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 1069485
21
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село КОНУШ Хасково 1050386
22
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 1048194
23
Základná škola Korňa Základná škola Korňa 1027165
24
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gizycku Giżycko 965877
25
Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 950316
26
SP Wydminy Wydminy 922980
27
Simon Rodriguez Quito 863579
28
Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 858909
29
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 791005
30
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 782956
31
Енергодарська гімназія №1 Енергодарської міської ради Василівського району Енергодар 766991
32
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 763614
33
СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 753802
34
1ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 751520
35
Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 748179
36
39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 744405
37
CEIP ES VEDRÀ SANT AGUSTÍ DES VEDRÀ 739799
38
EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 723301
39
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 718553
40
Základná škola Užhorodská, 39 Košice ZŠ Užhorodská 39, 710574
41
Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 693128
42
10ο Νηπιαγωγείο Χίου ΧΙΟΣ 685822
43
КГУ ОШ № 7 Уральск 679815
44
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 666111
45
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 658087
46
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 638221
47
Νηπιαγωγείο Βουνοπλαγιάς Βουνοπλαγιά Ιωαννίνων 635172
48
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 624391
49
8ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 586318
50
Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 585166
51
Klaipėdos lopšelis-darželis "Žemuogėlė" Klaipėda 579748
52
Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 568966
53
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 557843
54
Základná škola s materskou školou Komjatná Komjatná 552452
55
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 552404
56
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 551554
57
Комунальний заклад "Харківський ліцей №138 Харківської міської ради" Харків 547836
58
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 545270
59
21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 540216
60
Орелецька гімназія Село Орелець 539382
61
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 528167
62
SZS UNES Nitra 512831
63
Základná škola s materskou školou Ondreja Cabana Komjatice 503096
64
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 492006
65
ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 483499
66
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 478076
67
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 477402
68
Харківський ліцей 126 Харківської міської ради Харків 476581
69
Centro Escolar de Lijó Barcelos 474687
70
Spojená škola, Školská 478, Zborov Zborov 469976
71
Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 462052
72
НУ "ИЛИЯ Р. БЛЪСКОВ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 458455
73
26o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 449314
74
E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 447258
75
Základná škola Gemerská Hôrka 92 Gemerská Hôrka 92 440152
76
Základná škola Považská Teplá Považská Bystrica 429788
77
Materská škola Láb Láb 424440
78
КГУ "ОШ с. Шуйское отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области" Село Шуйское, Атбасарский район 421966
79
2ο Νηπιαγωγείο Μοιρών Μοίρες 418960
80
Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 410994
81
Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 410752
82
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROFESOR MIHAI DUMITRIU" VALEA LUPULUI, IAȘI Valea Lupului 408468
83
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 397246
84
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 390223
85
КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 390202
86
6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 387439
87
ДГ ИЗВОРЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 387227
88
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 386291
89
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 385614
90
"Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 385421
91
II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 384437
92
Prywatna Szkoła Podstawowa "Tęczowa Kraina" dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego Lębork 381737
93
ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 380972
94
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 Херсонської міської ради Херсон 378678
95
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради м. Херсон 373894
96
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 373840
97
СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 373811
98
ОУ "Никола Обретенов" Русе 368391
99
Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας Νεοχωρούδα 364659
100
Woodcrest Public School 358856
101
Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. M. Konopnickiej w Białymstoku Białystok 354888
102
ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 346340
103
Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 342740
104
СУ ОТЕЦ ПАИСИЙ - КУКЛЕН КУКЛЕН 342282
105
Súkromná základná škola s materskou školou Námestie slobody 100, 08301 Sabinov 340928
106
Základná škola Juh 1054 Juh 1054 338136
107
Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 337736
108
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради Херсон 336980
109
24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 333196
110
СУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 331910
111
"Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 325986
112
Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 323589
113
Kauno rajono Ringaudų pradinė mokykla Ringaudai 310272
114
Základná škola s materskou školou Mútne 224 Mútne 306374
115
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 303552
116
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 302822
117
Základná škola Polomka Polomka 298810
118
Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 297350
119
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст #23 Тернопільської міської ради Тернопільської міської м. Тернопіль 296393
120
​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 294764
121
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 291812
122
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 284462
123
Δημοτικό Σχολείο Ελιάς Ελιά 283100
124
Cirkevná základná škola sv. Demetra, Ražňany Ražňany 282824
125
Álftanesskóli Garðabær 281728
126
Henkel škôlka Bratislava 281711
127
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 281642
128
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 280177
129
Súkromná základná škola, Tr. SNP 104, Košice Tr. SNP 104, Košice 279702
130
20ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 276616
131
Миколаївський ліцей №19 Миколаївської міської ради Миколаївської області м.Миколаїв, Миколаївська область 274292
132
Základná škola Mudroňova Bratislava-Staré Mesto 273788
133
СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 273301
134
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N42 Харківської міської ради Харків 273286
135
ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 272315
136
Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare ", Alexandria Alexandria 272212
137
ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 264530
138
Gymnázium Terézie Vansovej Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa 262602
139
№42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 260520
140
FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 257827
141
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 255992
142
Волсвинська гімназія Червоноградської міської ради Львівської області Волсвин 255264
143
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 251120
144
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 243407
145
13ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 241434
146
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 237966
147
1o Νηπιαγωγείο Καλαμαρίας Θεσσαλονίκη 236378
148
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 235602
149
ДГ "Снежанка", гр. РУСЕ РУСЕ 234750
150
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 233146
151
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 228675
152
Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 228394
153
Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 227890
154
ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 227378
155
1ο Δ. Σ. Αρχανών Αρχάνες 222594
156
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 222024
157
60 мектеп-лицей Астана 221845
158
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 219812
159
18ο Δημοτικό Σχολείο Καβάλας Καβάλα 216414
160
СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 215366
161
9ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 213166
162
ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 212555
163
ЦПО Соняшник Біла Церква 210063
164
Fundação iNOVA Capixaba Via Velha 209004
165
Brașov, Liceul „Andrei Mureșanu” Brașov 208930
166
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 208790
167
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 208170
168
Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 206600
169
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΡΙ ΛΑΓΚΑΔΑ 202651
170
Stredná zdravotnícka škola,Levočská 5,Poprad Poprad 201768
171
3ο Νηπιαγωγείο Αιγινίου Αιγίνιο 199326
172
Základná škola Sveržov 52 Sveržov 52, 086 02 Gaboltov 198718
173
Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Πενταπλατανου Γιαννιτσών Πενταπλάτανος 195466
174
5ο Δημοτικό Σχολείο Θέρμης-Τριαδίου Τριάδι-Θέρμης, Θεσσαλονίκη 194850
175
ZSsMS Tulčík Tulčík 116 194502
176
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 192344
177
ДГ №11 ЕЛХИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 191294
178
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів #7 ( Ліцей #7) Прилуцької міської ради Чернігівської області Прилуки(Чернігівська обл., Прилуцький р-н) 191036
179
5ο Δημοτικό Σχολείο Κορίνθου Κόρινθος 188288
180
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 186444
181
8ο Δημοτικό Κορδελιού Ελευθέριο Κορδελιό 186156
182
1 тірек мектебі (РО) КММ Ұлытау ауылы 183114
183
Základná škola,Dlhä 43,35, Dlhé Klčovo Dlhé Klčovo 182304
184
Δημοτικό Σχολείο Κάτω Τιθορέας Κάτω Τιθορέα 181802
185
КГУ ШГ 110 Алматы 181088
186
КЗ "Бабаївський ліцей" селище Бабаї, в. Шевченка, 6 Харківського району Харківської області 176878
187
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 176804
188
Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області Селище Андріївка 175690
189
ДГ "ДРУЖБА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 175262
190
ОУ "ПРОФ. Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ" - СМОЛЯН Смолян 172070
191
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΙΤΟΧΩΡΙ 170720
192
CEIP NTRA SRA DEL ROSARIO (30008431) ALHAMA DE MURCIA 169800
193
Лохвицька гімназія №1 Миргородського району Полтавської області м. Лохвиця Полтавська область 163670
194
EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 163066
195
ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - СМОЛЯН Смолян 161308
196
СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 160782
197
1ο 6/θεσιο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσών "Δήμητρα Μίγγα Κασάπη" Γιαννιτσά 159134
198
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 157268
199
Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 157054
200
ДГ ЗВЪНЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 156740
201
Cirkevná spojená škola Školská 650, 093 02 Vranov nad Topľou 155436
202
Лісовицький ліцей Лісовичі 154644
203
EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 154212
204
Základná škola s materskou školou Bežovce Bežovce 153820
205
Великокринківський ліцей Глобинської міської ради Полтавської області с. Великі Кринки 153724
206
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 153676
207
Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 153568
208
Brașov, Liceul cu Program Sportiv Brașov 153410
209
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі" КММ Өскемен 153320
210
ОУ "Г. С. Раковски", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ 152240
211
Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 150258
212
ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 150028
213
ZŠ Hôrka Hôrka 50 149572
214
ДГ "ЧУЧУЛИГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 148674
215
7ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 141956
216
Варюшинський ліцей Веселинівської селищної ради c.Варюшине 140832
217
ДГ "СИНЧЕЦ" - СМОЛЯН Смолян 140176
218
Brackenfell Primary Cape Town 139408
219
Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 139368
220
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 136027
221
ZŠ s MŠ, Demandice 131 Demandice 935 85 135100
222
CEIP LOS GILES C/SAHARA 40 134952
223
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 132582
224
13ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 131696
225
12ο Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ρόδος 131382
226
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ Χίος 130956
227
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 130792
228
, Νηπιαγωγείο Νέας Ανατολής ΝΕΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 129592
229
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 128298
230
10ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 128266
231
3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 128116
232
47 орта мектеп Қала 127902
233
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 127586
234
Școala Gimnazială Nr 80, București București 127050
235
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 126568
236
3ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονικη 122265
237
47 орта мектеп Тараз қаласы 122012
238
НУ "Г. С. РАКОВСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 121722
239
ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 121668
240
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 121278
241
37ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 119562
242
НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 118446
243
26 Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Καλαμαριά/ θεσ/νίκη 118136
244
ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 117866
245
12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 117654
246
Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 117136
247
Základná škola Nižná Olšava Nižná Olšava 117026
248
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 116729
249
ZŠ s pol. vyuč. jaz. a MŠ s pol. vyuč. jaz Hrádek 77, 73997, okres F-M, příspěvková organizace Hrádek 77, 739 97, Hrádek 116104
250
1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 115478
251
КГУ « Гимназия 1» Караганда 115376
252
9oΝηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 115148
253
Катеринівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області село Катеринівка 114558
254
The Key Creative School ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ 114190
255
ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №19 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВ 113800
256
ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 113738
257
ОУ "П. Р. Славейков", с. СМИРНЕНСКИ, община ВЕТОВО с. СМИРНЕНСКИ, общ. ВЕТОВО 113016
258
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 112722
259
6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 112468
260
1ο Νηπιαγωγείο Πυλίου Κω Κως 111778
261
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 111394
262
Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 110542
263
Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 110406
264
CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 110310
265
ДГ "СЛЪНЦЕ" - СМОЛЯН Смолян 109588
266
ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 108278
267
III ОУ "Д. БЛАГОЕВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 108208
268
СУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" - СМОЛЯН Смолян 107722
269
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ 107134
270
Základná škola Jána Amosa Komenského v Čadci Čadca 107022
271
Жетісу облысы,Талдықорған қаласы 12 орта мектеп гимназия Талдықорған 106154
272
CEIP MIGUEL ZUBELDIA SERÓN -ALMERIA 106102
273
Zöldsziget Körzeti Általános Iskola Szigetmonostor 105392
274
Szent László ÁMK Baja 104502
275
Leikskólinn Gimli Reykjanesbær 104302
276
1ο Δημοτικό Σχολείο Γλυκών Νερών Γλυκά Νερά, 15354 103674
277
СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 103458
278
ДГ "Св. Св. Кирил и Методий", гр. ДВЕ МОГИЛИ ДВЕ МОГИЛИ 103358
279
7ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων Σταυρούπολη Θεσσαλονίκη 102574
280
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 102417
281
ДГ №16 СЛАВЕЙЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 102280
282
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 102129
283
5ο Δημοτικο Σχ.Δαφνης ‘’Γεώργιος Μπουζιανης’’ ΑΘΗΝΑ 102120
284
1o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ 102006
285
Гірниківський ліцей Ратнівської селищної ради с. Гірники, Ковельський район 101532
286
Escola do Sardão Rua do Lameiro 101494
287
КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 101450
288
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицей Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 101382
289
Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 100876
290
1ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδας Αρτέμιδα Αττικής 100812
291
Grunnskólinn í Hveragerði 810 Hveragerði 100716
292
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 100633
293
1ο Νηπιαγωγείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 100580
294
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 100320
295
Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 99888
296
ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 99474
297
112 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 98942
298
Birštono gimnazija Birštonas 98408
299
Súkromné Gymnázium DSA Sabinov Sabinov 97872
300
"Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 97854
301
Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 97666
302
ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 97484
303
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu Liptovský Mikuláš 97160
304
№202 З. Жарқынбаев атындағы орта мектеп Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы 97126
305
9o Νηπιαγωγείο Πυλαίας Θεσσαλονίκη 97098
306
ДГ "БУРАТИНО" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 96320
307
СУ "Възраждане" - Русе Русе 96122
308
Loreto School Queenswood Pretoria 95986
309
ДГ "Пролет", гр. РУСЕ РУСЕ 95914
310
Νηπιαγωγείο Κεραμωτής Χρυσούπολη Δήμου Νέστου 94117
311
Skuodo vaikų lopšelis-darželis Skuodas 93942
312
103ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 93764
313
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 93018
314
КГУ "Валеологическая специализированная школа-комплекс для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области Усть-Каменогорск 92804
315
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 92560
316
ДГ "Роза", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, общ. РУСЕ 92040
317
17ο Δημοτικό Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗΣ 92026
318
Colegiul Național de Arte,, George Apostu" Bacău Bacău 92014
319
ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - СМОЛЯН Смолян 91954
320
Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 91813
321
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 91543
322
СУ "ТРАЙКО СИМЕОНОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 90968
323
Νηπιαγωγείο Ανατολικού Ανατολικό Εορδαίας 90798
324
ОУ “Алеко Константинов”, с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО 90708
325
ДГ "Здравец", гр. РУСЕ РУСЕ 90586
326
Φυλλαναγνωσία, εργαστήρι παραμυθιών ΝΑΞΟΣ 90572
327
НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 90358
328
ОУ "СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 90096
329
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 89990
330
1ο Δημοτικό Σχολείο Χίου ΧΙΟΥ 89864
331
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 89026
332
НУ "КНЯЗ БОРИС I " - гр. ШУМЕН ШУМЕН 88276
333
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицейі КММ Талдықорған 87866
334
"Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 87750
335
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 87711
336
Завадківський опорний навчальний заклад загальної середньої освіти І -ІІІ рівнів Козівської сільської ради Львівської області с.Завадка Вулиця Шевченка, будинок 71 Стрийський район Львівська область 87216
337
10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 87050
338
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 86476
339
ДГ "Иглика", гр. РУСЕ РУСЕ 85884
340
Základná škola M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 85834
341
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 84854
342
Loreto School Queenswood Pretoria 83931
343
Egerági Táltos Csikó Óvoda és Mini Bölcsőde Egerág 83738
344
ZŠ s MŠ J. A. Komenského Bratislava 83578
345
СУ "САВА ДОБРОПЛОДНИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 83356
346
CEIP Alba Plata Cáceres 82840
347
КГУ "Средняя школа Коктобе" Алматинская область, Еңбекшиказахский район, поселок Коктобе 82783
348
19ο Νηπιαγωγείο Καβάλας Καβάλα 82370
349
СУ "Св. Паисий Хилендарски", гр. СЛИВО ПОЛЕ СЛИВО ПОЛЕ 82136
350
ZŠ Ul. karpatská 803/11, Svidník Karpatská 803/11, Svidník 81705
351
Комунальний заклад "Харківський ліцей 138 Харківської міської ради" Місто 80840
352
ДГ "БУРАТИНО" - СМОЛЯН Смолян 80728
353
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗ 80694
354
Опорний заклад освіти "Білогородський ліцей №1" Білогородка 79840
355
Grundaskóli Espigrund 79182
356
Agrupamento de Escolas de Santiago do Cacém- EB Frei André da Veiga Santiago do Cacém 79172
357
Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 79064
358
КГУ "Средняя школа №14 имени Ю.А. Гагарина" г. Петропавловск 78918
359
Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 78728
360
ДГ "БРЕЗИЧКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 78512
361
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 78198
362
Spojená škola Pohronská Polhora Pohronská Polhora 77800
363
Základní škola a Mateřská škola Ševětín Školská 189, 373 63 Ševětín 77616
364
Escola Básica de Estômbar Estômbar 76784
365
КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 76718
366
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 76552
367
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 76434
368
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 76404
369
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 76285
370
ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 76284
371
Przedszkole nr 215 Warszawa 76109
372
ДГ "Звездица", гр. РУСЕ РУСЕ 75978
373
Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 75668
374
ТЕСТ за училище София 75500
375
3ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 75142
376
Херсонська гімназія №1 Херсон 75030
377
Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla Kauno r. Lapės 75010
378
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 74684
379
Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 74568
380
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 74367
381
ДГ "ПЧЕЛИЦА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 74128
382
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 73859
383
45 Київ 73185
384
Dolina bajki Gliwice 72538
385
Ліцей с. Голендри С. Голендри 72362
386
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 71952
387
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 71744
388
Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 71484
389
ДГ ПРИЯТЕЛИ - КУКЛЕН КУКЛЕН 71320
390
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 71104
391
Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 71012
392
ДГ №1 ЯН БИБИЯН - гр. ХАСКОВО Хасково 70994
393
Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras Kačerginė 70912
394
Школа І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва м. Київ 70582
395
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΡΟΥ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 70408
396
ДГ №20 ВЕСЕЛИ ОЧИЧКИ - гр. ХАСКОВО Хасково 70040
397
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 69888
398
№ 60 мектеп -лицейі Астана 69423
399
EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 68834
400
Hlíðarskóli Akureyri 68784
401
Colégio do Rio Portimão 68774
402
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 68770
403
Scuola primaria Alessandro Moroni Roma 68734
404
ОБУ "ХРИСТО БОТЕВ " - с. ИВАНСКИ. общ. ШУМЕН ШУМЕН 68700
405
Babtų gimnazija Babtai 68626
406
Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 68480
407
ДГ "КОНЧЕ ВИХРОГОНЧЕ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 68340
408
Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 68246
409
ZŠ Karpatská Svidník 67494
410
3ο νηπιαγωγείο Κιλκίς Κιλκίς 67470
411
LZŠ Otakárek, s.r.o. Křtiny 67363
412
ОУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"- с. ЕЗЕРЧЕ, община ЦАР КАЛОЯН село ЕЗЕРЧЕ 66808
413
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 66572
414
СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 66400
415
16ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 66242
416
ДГ "Зорница" - Свиленград Свиленград 66096
417
Școala Gimnazială Nr 1 Todirești Todiresti 65738
418
Rokų mokykla-darželis Kauno rajonas 65700
419
ДГ "ЗЛАТНА РИБКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 65312
420
Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 65222
421
"КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 64802
422
ДГ "Радост", гр. РУСЕ РУСЕ 64400
423
Вознесенський ліцей № 10 м. Вознесенськ 64118
424
ПЪРВО СУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - СМОЛЯН Смолян 64000
425
ДГ "ПРОЛЕТНА ДЪГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 63835
426
ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 63500
427
Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 63000
428
СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 62700
429
Don Lorenzo Milani Pergine Valsugana 62314
430
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és AMI Vámosszabadi Tagiskolája Vámosszabadi 62102
431
Základná škola Hostie Hostie 86, 951 94 Hostie 62089
432
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 62044
433
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 61966
434
ДГ № 18 ОСМИ МАРТ - гр. ХАСКОВО Хасково 61800
435
СУ "Христо Ботев", гр. ГЛОДЖЕВО ГЛОДЖЕВО 61800
436
Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 61662
437
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 61656
438
Миргородський ліцей імені Т.Г.Шевченка м.Миргород 61504
439
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 61480
440
ОЗО "Гребінківський ліцей" Гребінки 61470
441
НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 61400
442
Escola Básica Ria Formosa Faro 61308
443
Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 61184
444
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 61066
445
ДГ КОСМОНАВТ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 61000
446
VI ОУ "ЕНЬО МАРКОВСКИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 61000
447
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 60917
448
Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 60820
449
ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 60600
450
ОУ "СТОЮ ШИШКОВ"- СМОЛЯН Смолян 60600
451
ДГ ПО ИЗКУСТВАТА - гр. ХАСКОВО Хасково 60200
452
ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" -село ГРАДИЩЕ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 60200
453
ОУ "Христо Ботев", с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО 60170
454
ОбУ „Свети Свети Кирил и Методий“ - с. Ръжена, общ. Казанлък КАЗАНЛЪК 60000
455
ОУ "Петко Рачев Славейков", с. ОБРЕТЕНИК, община БОРОВО БОРОВО 60000
456
ОУ "Неофит Рилски", с. КОПРИВЕЦ, община БЯЛА с. КОПРИВЕЦ, общ. БЯЛА 60000
457
ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 60000
458
ОУ "Свети Климент Охридски", с. ДОЛНА СТУДЕНА, община ЦЕНОВО с. ДОЛНА СТУДЕНА, общ. ЦЕНОВО 60000
459
Základná škola F.E.Scherera Piešťany 60000
460
ОУ "ЮРИЙ ГАГАРИН" - СМОЛЯН Смолян 60000
461
ОУ "НИКОЛА Й. ВАПЦАРОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 60000
462
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 24 TIMIȘOARA TIMIȘOARA 59844
463
2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσας ΕΔΕΣΣΑ 59826
464
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 59570
465
Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 59198
466
ОУ "Христо Ботев", с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО 59188
467
EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 59100
468
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 59058
469
Sarkad Város Önkormányzat Óvoda(Epreskerti Óvoda) Sarkad 58810
470
Społeczna Szkoła Podstawowa STS w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza 58478
471
ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 58400
472
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 58288
473
2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ. ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τυρολόης 17, Θεσσαλονίκη - Τούμπα, 54351, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 58108
474
Vatnsendaskóli Kópavogur 58048
475
ОУ "Христо Смирненски", гр. РУСЕ РУСЕ 58020
476
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 57856
477
"Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 57800
478
ДГ "Синчец", гр. РУСЕ РУСЕ 57600
479
Ceip Miguel Hernández Torrent (Valencia) 57582
480
ДГ РАДОСТ - СМОЛЯН Смолян 57200
481
Colegio La Asunción (León) León 56984
482
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 56980
483
ДГ №15 СЛЪНЦЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 56600
484
Новоставська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоставці 56510
485
Училище за талантливи деца София 56200
486
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 56051
487
EMEB ALBERTO SANTOS DUMONT Rua Ivoti 93 55980
488
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 55974
489
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 55704
490
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 55270
491
54ο Νηπιαγωγείο Πειραιά Καμίνια 55050
492
Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 55000
493
ZŠ s MŠ Krušetnica 83 Krušetnica 83 55000
494
37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 54976
495
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 54910
496
ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 54700
497
10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 54648
498
Stredná zdravotnícka škola Záhradnícka 44 Bratislava 821 08 Bratislava 54566
499
ДГ "Радост", с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО КАРАМАНОВО, общ. ЦЕНОВО 54564
500
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N4 Херсонської міської ради Херсон 54560
501
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 54400
502
MŠ Osloboditeľov Humenné 54346
503
60 мектеп-лйцейі Астана 54310
504
EB Cruz de Argola Guimarães 54224
505
Littleland ΚΔΑΠ Παλαιόκαστρο 54124
506
Základná škola v Lozorne Lozorno 54120
507
10ο Νηπιαγωγείο Έδεσσας Έδεσσα 54060
508
16ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 54040
509
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 53863
510
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΕΙΔΙΟΥ ΚΛΕΙΔΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 53782
511
Grădinița 256 București 53520
512
16ο Νηπιαγωγείο Ηλιούπολης Ηλιούπολη Αττικής 53204
513
Tiszalúci Arany János Általános Iskola Tiszalúc 53200
514
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 53040
515
1o Νηπιαγωγείο Σκιάθου Σκιάθος 37002 52971
516
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 52812
517
ДГ "СЛЪНЦЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 52740
518
Scoala Gimnazială Nr 1 Cristești, Botoșani Loc. Cristesti, jud Botoșani 52616
519
ОУ "Христо Ботев", с. ЩРЪКЛЕВО, община ИВАНОВО с. ЩРЪКЛЕВО, общ. ИВАНОВО 52600
520
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 52566
521
Гімназія з дошкільним підрозділом с. Заливанщина С. Заливанщина 52544
522
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 52442
523
Νηπιαγωγείο Ταυρωνίτη Ταυρωνίτης 52422
524
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 52372
525
16 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 52284
526
11ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 52252
527
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 52160
528
ДГ № 3 ЗОРНИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 52056
529
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 51958
530
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 51953
531
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 51941
532
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 51926
533
ZŠ M.R.Štefánika Spišská Belá Spišská Belá 51490
534
1ο Νηπιαγωγείο Αλμυρού Αλμυρός 51344
535
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Θήρας "Λαλίτσες" Μεσαριά Θήρας 51280
536
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 51185
537
9ο Δ.Σ .ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Μυτιλήνη 51068
538
Школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса місто Київ 51020
539
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 51012
540
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 51001
541
СУ "Васил Левски" с ПП, гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 50800
542
Новодачинський ліцей Богданівської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області с.Нова Дача 50720
543
#17 ЖББ ОРТА МЕКТЕБІ Ақтау 50600
544
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 50440
545
ДГ "ЩУРЧЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 50400
546
1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 50400
547
EMEF Otaviano Silveira Sapucaia do Sul 50361
548
Стеблівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Стеблівка 50180
549
2ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου Χίου Βροντάδος Χίου 50120
550
Vandžiogalos gimnazija Vandžiogala 50084
551
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej Polski w Witoni Witonia 50026
552
ОбУ "Св. Климент Охридски", гр. БОРОВО БОРОВО 50000
553
ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. ПОЛСКО КОСОВО, община БЯЛА с. ПОЛСКО КОСОВО, общ. БЯЛА 50000
554
Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 50000
555
Școala Gimnazială Ciocănești Ciocănești 50000
556
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - гр. ХАСКОВО Хасково 50000
557
Δημοτικό Σχολείο Κοίλων Κοζάνη 49964
558
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 49850
559
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 49686
560
Стрийська початкова школа №12 Стрий 49600
561
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 49495
562
26.СУ "Йордан Йовков" София 49443
563
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 49374
564
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 49245
565
Materská škola Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 49129
566
ГКП на ПХВ "школа-лицей №60" акимата города Астаны Астана 49120
567
Δημοτικό Σχολείο Ευρωπού Ευρωπός 49112
568
Νηπιαγωγειο Αγίας Μαρίνας λερου Λερος 49098
569
Dr. Béres József Általános Iskola Budapest 48756
570
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu 86-300 Grudziądz 48740
571
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ 48674
572
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 48648
573
ΚΔΑΠ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ ΔΡΑΜΑ 48473
574
1o Nηπιαγωγείο Σκύδρας Σκύδρα 48136
575
Szkoła Podstawowa nr 8 Jelenia Góra 48134
576
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 48041
577
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - с. СМИЛЯН Смилян 47980
578
Воля-Висоцька ЗЗСО I-II ст. с. Воля-Висоцька 47906
579
Școala Gimnazială,,Theodor Aman ” Strada George Topârceanu,nr.3 47886
580
Пирятинський ліцей #6 м. Пирятин Полтавська обл. 47820
581
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu Olkusz 47760
582
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 47600
583
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 47546
584
ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №95 ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ДАНИЛА ЩЕРБАКІВСЬКОГО, 61Г 47538
585
Νηπιαγωγείο Άνω Σύρου Σύρος 47504
586
EMEF HUGO GERDAU Sapucaia do Sul 47438
587
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 47420
588
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 47400
589
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑ 47396
590
Základná škola Štefana Závodníka Pružina 47243
591
Ιδ. Νηπιαγωγείο Πιστικούδη Μαριάνθη Πτολεμαΐδα 47208
592
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 47180
593
AKKER JAKKER KLEUTERSKOOL VAALPARK, SASOLBURG 46962
594
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław 46890
595
Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 46800
596
3o μονοθέσιο Πειραματικό νηπιαγωγείο (ενταγμένο στο ΑΠΘ) Θεσσαλονίκη 46776
597
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 46600
598
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟ 46592
599
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 46577
600
ОУ „Мати Болгария” - гр. Казанлък КАЗАНЛЪК 46556
601
Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku Kłodzko 46480
602
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 46377
603
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 46001
604
№72 мектеп-лицейі Астана қаласы 46000
605
ДГ "Чучулига", гр. РУСЕ РУСЕ 46000
606
ДГ "ЗОРНИЦА" - СМОЛЯН Смолян 46000
607
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 45862
608
ZŠ Mierová 46 Bratislava 45836
609
Escola Catalunya Sabadell 45836
610
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - гр. ШУМЕН Шумен 45800
611
AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 45798
612
Colégio Intelecto Pouso Alegre 45768
613
Νηπιαγωγείο Άνω Κώμης Κοζάνη 45752
614
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ РОЗУМІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ТЕМП» ДОЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Розумівка 45746
615
Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, м. Суми, Сумської області місто Суми 45522
616
КГУ ОШ #55 Алматы 45500
617
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 45406
618
Escola Básica do Miratejo Seixal 45400
619
ОУ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 45400
620
Достық орта мектебі Ақсу 45400
621
2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 45400
622
ОУ "Иван Вазов", гр. РУСЕ РУСЕ 45400
623
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 45331
624
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice 45200
625
ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 45200
626
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий",с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ 45200
627
Przedszkole Słoneczna Szóstka z Oddziałami Zamiejscowymi w Śremie Śrem 45200
628
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 45200
629
EB1/JI N.º 3 da Cavalinha Olhão 45000
630
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 45000
631
Szkoła Podstawowa im. Świętokrzyskich Partyzantów AK w Wielkiej Wsi Wielka Wieś 45000
632
Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Radzionków 45000
633
Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 45000
634
EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 45000
635
ДГ "ВЕСЕЛУШКО" - Смолян 45000
636
ДГ №21 "ВИХРОГОНЧЕ" - гр. ХАСКОВО Хасково 45000
637
МИР Филиповци София 45000
638
Școala Gimnazială "Sfinții Voievozi", Bragadiru Bragadiru 45000
639
ДГ "КАМБАНКА" - С . ДРУМЕВО, община ШУМЕН ШУМЕН 45000
640
Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 45000
641
Νηπιαγωγείο Μεταμόρφωσης Ιωαννίνων Ιωάννινα 45000
642
ДГ "Славейче", гр. БОРОВО БОРОВО 45000
643
Escola Poeta Foix Barcelona 44806
644
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 44750
645
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 44699
646
Przedszkole Sióstr Elżbietanek Gdańsk 44662
647
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΓΓΕΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 44480
648
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 44420
649
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 44100
650
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 43787
651
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 43732
652
Colegio Almedina Córdoba 43600
653
CEIP QUEVEDO León 43600
654
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 43400
655
Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі Астана 43200
656
Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 43200
657
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
658
35ο Δημοτικό Σχολείο Τρικάλων Τρίκαλα 43028
659
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 42910
660
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 42880
661
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Szécsény 42764
662
Școala Gimnazială Șimon Bran 42746
663
Základná škola Spisska Nova Ves 42686
664
LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 42498
665
Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Λέσβου Ταξιάρχες Λεσβου 42450
666
Νηπιαγωγείο Κάτω Ασιτών Ηράκλειο Κρήτης 42380
667
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 42080
668
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 42072
669
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 42068
670
ДГ "Приказен свят", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 42000
671
Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 41930
672
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 41804
673
Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 41800
674
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 41800
675
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 41797
676
ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ ΔΙΣΠΗΛΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 41750
677
Highbury Primary Cape Town 41656
678
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 41626
679
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 41400
680
Ліцей №66 ЛМР Львів 41400
681
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 41295
682
ZŠ s MŠ Častá Častá 41200
683
Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст №3 Млинів 41200
684
ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 41116
685
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 41000
686
CEIP Alférez Segura HUESA 41000
687
Оржівський ліцей смт. Оржів 41000
688
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 40941
689
QUANTUM STEM Нур-Султан 40900
690
Зубівмостівська гімназія Кам'янка-Бузької міської ради село Зубів Міст, Львівський район, Львівська область 40858
691
СУ "Св.св. Кирил и Методий" - БЕЛОСЛАВ Белослав 40800
692
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 40800
693
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 40715
694
Csodafa Német Nemzetiségi Óvoda Úrkút Úrkút 40560
695
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 40499
696
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 40400
697
ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 40400
698
LICEUL TEHNOLOGIC DRĂGĂNEȘTI-OLT DRĂGĂNEȘTI-OLT 40400
699
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie Marzęcino 40362
700
ДГ "БРАТЯ ГРИМ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 40300
701
C.E.I.P. TRINA RULL Olula del Río 40300
702
Escola Montbou Carrer Progrés, 57 40296
703
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 40239
704
EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 40200
705
BRAȘOV, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 13 BRAȘOV 40200
706
Materská škola Turgenevova7 Košice 40200
707
Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 40190
708
Августинівська початкова школа Запорізька область Запоізьки район село Авгусинівка вулиця Молодіжна,63 40141
709
2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 40028
710
Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 40000
711
Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 40000
712
Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 40000
713
Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 40000
714
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 40000
715
КЗ "Жмеринський ліцей #3" м. Жмеринка, Вінницької області 40000
716
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 40000
717
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 40000
718
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΜΦΙΛΩΝ ΠΑΜΦΙΛΑ 40000
719
Zakladná škola Narnia Levice Františka Hečku 25, Levice 40000
720
ОУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-с. МАДАРА, общ. ШУМЕН ШУМЕН 40000
721
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa 40000
722
Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 40000
723
EB Pelariga Rua dos desportos 40000
724
НУ "Васил Априлов", с. ХОТАНЦА, община РУСЕ с. ХОТАНЦА, общ. РУСЕ 40000
725
Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі Өскемен 40000
726
КГУ «Общеобразовательная школа №5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области» Атбасар 40000
727
КГУ "Школа гимназия № 5А" отдела образования города Костаная " Костанай 40000
728
ZŠ Dr. Štefana Osuského Brezová pod Bradlom 40000
729
Súkromná stredná športová škola Užhorodská 39, 040 11, Košice 40000
730
Коммунальное государственное учреждение «МАКСИМА ГОРЬКОВСКАЯ СРЕДНЯЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА» отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области Павлодар 40000
731
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 40000
732
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 40000
733
Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 40000
734
Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 39938
735
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΧΙΛΛΕΙΟ 39844
736
ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 39820
737
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
738
17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 39712
739
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 39452
740
Klaipėdos lopšelis-darželis "Puriena" Klaipėda 39451
741
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 39406
742
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 39393
743
Scoala Gimnaziala Nr. 19 Brasov Brasov 39365
744
Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 39299
745
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ν. ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 39284
746
CENTRUM INNOWACYJNEJ EDUKACJI INTERESTING LESSON BARTOSZ JARZYNKA Morąg 39200
747
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 39001
748
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 38980
749
Základná škola Trebišov 38947
750
"Saulė" Joniškis 38899
751
EB 1 Arganil Arganil 38692
752
Chua Chu Kang Primary School Chua Chu Kang 38670
753
Bascov, Scoala Gimnaziala Virgil Calotescu Strada Paisesti, nr126 38620
754
Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 38440
755
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 38436
756
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 38400
757
5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ ΠΕΥΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 38200
758
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 38167
759
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 38060
760
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 37882
761
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 37872
762
Stapaskóli Reykjanesbær 37800
763
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 37759
764
Duhova škôlka Bratislava 37632
765
ZŠ s MŠ A. Vagača Detva Štúrova 12, 962 12 Detva 37600
766
Școala Gimnazială ”Sfântul Vasile” Ploiești 37520
767
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 37512
768
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT "FRUNZA DE STEJAR" PLOPENI 37463
769
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 37427
770
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 37340
771
Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 37300
772
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 37280
773
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Харківської міської ради Харківської області Харків 37204
774
Νηπιαγωγείο Χερσονησου Χερσόνησος 37100
775
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 36982
776
16ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Ηράκλειο 36962
777
Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 36926
778
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
779
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 36852
780
ZŠ Pugačevova Humenné 36810
781
ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" С. АРДА село Арда 36780
782
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 36769
783
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΒΒΑΔΑΔΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΔΕΣ, 49081, ΚΕΡΚΥΡΑ 36660
784
Міцівецька гімназія с. Міцівці 36600
785
Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 36560
786
13ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 36400
787
ДГ "Русалка", гр. РУСЕ РУСЕ 36400
788
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 36354
789
EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 36290
790
Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 36280
791
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 36086
792
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 36075
793
Základná škola Muránska Dlhá Lúka č.321 36022
794
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 36000
795
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 36000
796
ДГ СМЕХОРАНИ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 36000
797
44 Δημοτικό Σχολείο Πατρών Πάτρα 36000
798
CEIP LAS MATILLAS Miranda de Ebro 36000
799
Școala Gimnazială Curtișoara Curtișoara , jud Olt 35960
800
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 35922
801
Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Garliava 35800
802
ДГ 25,,Ален мак" Стара Загора 35800
803
N33Қ.Қайсенов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп Атырау қаласы 35800
804
Základná škola- Grundschule Kežmarok Hradné námestie 38, Kežmarok 060 01 35800
805
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙ 35700
806
Základná škola Levoča 35640
807
5o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 35620
808
EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 35600
809
Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 35600
810
Комунальний заклад Кагарлицької міської ради "Мирівський ліцей" Мирівка 35600
811
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 35600
812
13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 35539
813
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 35482
814
Materská škola Košice 35460
815
ОУ "Стою Шишков", с. Търън с. Търън 35400
816
ДГ "РУСАЛКА" - с. ТЪРЪН, община СМОЛЯН село Търън, Община Смолян 35400
817
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałem Specjalnym Zielona Lokomotywa Mysłowice 35400
818
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 35363
819
Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8 Херсонської міської ради" Херсон 35360
820
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 35309
821
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 35300
822
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 35200
823
3o Δημοτικό Σχολείο Ιτέας ΙΤΕΑ ΦΩΚΙΔΑΣ 35200
824
ДГ "Пинокио", гр. РУСЕ РУСЕ 35200
825
ДГ "Стадиона ", гр. БЯЛА БЯЛА 35200
826
ДГ "Първи юни", с. БАНИСКА, община Две могили с. БАНИСКА, община Две могили 35200
827
ОУ " Васил Левски", с. ТРЪСТЕНИК, община ИВАНОВО с. ТРЪСТЕНИК, общ. ИВАНОВО 35200
828
Jardim das Sementinhas Viseu 35200
829
SOŠPaSnV Žilina Žilina 35200
830
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΗΠΙΑΚΟΣ ΚΗΠΟΣ Θεσσαλονίκη - Δήμος Θέρμης 35000
831
7/θ Δημοτικό Σχολείο Νέου Σουλίου Σερρών ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ 35000
832
C.P. Nuestra Señora de la Humildad Soto de Luiña, Cudillero 35000
833
ОУ " Христо Ботев" с, Съдиево с. Съдиево 35000
834
Раденицький ЗЗСО І-ІІ ст. Раденичі 35000
835
ДГ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - С. ЧЕРЕНЧА, община ШУМЕН ШУМЕН 35000
836
ДГ СНЕЖАНКА - с. ИВАНСКИ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 35000
837
ДГ "РАДОСТ"- село НОВОСЕЛ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 35000
838
ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - с. САЛМАНОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 35000
839
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Μικροί Εξερευνητές Καστοριάς Καστοριά 35000
840
Δημοτικό Σχολείο Πύργου Ηρακλείου Πύργος Αστερουσίων 35000
841
19ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λαρισα 35000
842
9ο Νηπιαγωγείο Κορυδαλλού ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 35000
843
ZŠ Zemplínska Teplica ZŠ Zemplínska Teplica, Hlavná 209, Zemplínska Teplica 35000
844
МИР Самоков Самоков 35000
845
МИР Кюстендил Кюстендил 35000
846
5ο Δημοτικό Σχολείο Περάματος Πέραμα 35000
847
ДГ "Щастливо детство", гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 35000
848
ДГ "Райна Княгиня", гр. МАРТЕН МАРТЕН 35000
849
ОУ "Иван Вазов", с. ГОЛЯМО ВРАНОВО, община СЛИВО ПОЛЕ с. ГОЛЯМО ВРАНОВО, общ. СЛИВО ПОЛЕ 35000
850
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 35000
851
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 35000
852
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 35000
853
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 35000
854
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 35000
855
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 35000
856
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galați 35000
857
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
858
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
859
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
860
Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 35000
861
Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 35000
862
Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 35000
863
Ходовицька гімназія Ходовичі 35000
864
Liceul Teoretic Mircea Eliade, Galați Galati, Bd. Milcov 13, județ Galați 35000
865
Școala Gimnaziala Mihăilești Comuna Mihăilești, jud Buzău 35000
866
Scoala Gimnaziala nr.1 Eforie Nord Eforie Nord 35000
867
Острицький ліцей Магальської сільської ради село Магала 35000
868
Scoala Gimnazială Dimitrie Luchian, com. Piscu, jud. Galati Galati, comuna Piscu 35000
869
Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 35000
870
Școala Gimnazială "Adrian Păunescu" -Pitești Pitesti 35000
871
English Drama MicroSchool Θεσσαλονίκη 35000
872
Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 35000
873
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI FĂCĂENI 35000
874
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ Περαία - Θεσσαλονίκης 35000
875
ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - с. КНИЖОВНИК, общ. ХАСКОВО Хасково 35000
876
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola Kozármisleny, Alkotmány tér 53. 7761 35000
877
Кам'янський ліцей Кам'янецької ОТГ Чернівецького району Чернівецької області село Кам'янка 35000
878
Școala Gimnazială Sântana Sântana 35000
879
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 35000
880
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 35000
881
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 35000
882
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 34980
883
Vinnige Voetjies Sasolburg 34800
884
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 34765
885
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 34685
886
2ο Δημοτικό Σχολείο Ν. Μαγνησίας Θεσσαλονίκης Νέα Μαγνησία Δέλτα 34570
887
Lugoj, SCOALA GIMNAZIALA NR.3 LUGOJ 34330
888
ZŠ s MŠ Martina Hamuljaka Oravská Jasenica 141 02964 34294
889
Ceip Francisco Valdés Don Benito 34266
890
West Spring Primary School Bukit Panjang 34250
891
1.ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονικη 34084
892
"Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 33910
893
Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI Encs 33748
894
CZŠ svätého apoštola Pavla Sihelné Sihelné 214, 02946 Sihelné 33535
895
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 33492
896
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 33341
897
ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 33260
898
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 33241
899
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 33220
900
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
901
Атырау қаласы Қ.Қайсенов атындағы 33 орта мектеп Атырау қаласы 33143
902
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 33040
903
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΎ ΦΑΛΉΡΟΥ Παλαιό Φάληρο 33000
904
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 32959
905
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 32453
906
Grădinița Numărul 239, București București 32382
907
31ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 32320
908
1ο Νηπιαγωγείο Νέων Μουδανιών Νέα Μουδανιά 32300
909
Острозький ліцей №2 Острог 32300
910
Szkoła Podstawowa nr 37 z oddziałami dwujęzycznymi w Tychach Tychy 32222
911
Δημοτικό Σχολείο Αγίου Γεωργίου Λιβαδειάς Άγιος Γεώργιος Λιβαδειάς 32220
912
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 32200
913
Szkoła Podstawowa Wrocław 32183
914
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 32106
915
Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 32060
916
ОУ НИКОЛА ВАПЦАРОВ - ШИРОКА ЛЪКА Широка Лъка 32060
917
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 32004
918
32орта мектеп Атырау 32000
919
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 31856
920
Кролевецький ліцей №5, Кролевецької міської ради Місто Кролевець 31840
921
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 31820
922
Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 31800
923
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ 31800
924
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 31800
925
52o Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστέρι, Αττικής 31780
926
Leikskólinn Jörfi Reykjavík 31700
927
Запорізька початкова школа "Прогрес" Запорізької міської ради місто Запоріжжя , вул Бочарова 5а 31600
928
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 31600
929
Краснослобідський ліцей Обухівської міської ради Красна Слобідка 31560
930
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 31484
931
EB de Pedrógão Pequeno Rua da Escola 31460
932
C.E.I.P. LA ESTRELLA ZARAGOZA 31400
933
Algonquin Avenue Public School 31400
934
Spojená škola Spišská Stará Ves 31118
935
Nesskóli Neskaupstaður 31100
936
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 31100
937
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 31100
938
Прилуцький заклад загальної середньої освіти I-III ст. №7 (ліцей №7) Прилуцької міської ради Чернігівської області м.Прилуки 31029
939
Стебницький ліцей №7 м.Стебник 31000
940
Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 31000
941
Iasi, Școala Gimnazială „Alexandru cel Bun” Iasi 31000
942
Materská škola Žehra 10 31000
943
Przedszkole publiczne nr 1 promyczek Solec kujawski 30945
944
Сарненська гімназія №3 Сарни 30900
945
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 30900
946
Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 30800
947
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30800
948
Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 30800
949
Решетилівський ЗДО ясла-садок "Ромашка" Решетилівської міської ради Полтавської області м.Решетилівка 30800
950
Rosehill Primary School Durban 30800
951
LDT Doubrava (Doubraváci z.s.) Stará Říše Ev. č. 36 30800
952
Шоқан Уәлиханов атындағы №110 мектеп-гимназиясы Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 30800
953
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 30800
954
Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 30800
955
2ο Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 30800
956
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 30800
957
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30800
958
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30800
959
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30800
960
4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30780
961
Základná škola Bánovce nad Bebravou 30762
962
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30700
963
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 30600
964
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 30600
965
Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 30600
966
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 30532
967
СОШ60 Ул Ахунбаева 30500
968
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30500
969
Рівненський ліцей № 12, Рівненської міської ради Рівне 30500
970
СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Смолян 30500
971
Základná škola s materskou školou Ubľa 120 Základná škola s materskou školou Ubľa 120 30439
972
Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 30400
973
ZŠ Zarevúca Ružomberok 30400
974
Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області вул.Таврійська 1б смт.Іванівка Генічеського району Херсонської області 30400
975
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 30400
976
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 30400
977
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
978
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 30400
979
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30400
980
Materská škola Východná Východná, okres Liptovský Mikuláš 30386
981
ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená Trstená 028 01 30374
982
3ο νηπιαγωγείο Κιλκίς Κιλκίς 30320
983
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30300
984
ДГ "Зора", гр. РУСЕ РУСЕ 30300
985
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 30250
986
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 30246
987
Spojená škola Vranov nad Topľou 30241
988
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 30236
989
Materská škola Zohor Zohor 30200
990
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30200
991
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 30200
992
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 30200
993
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30200
994
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30200
995
Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 30200
996
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu Jeleniec 30200
997
ДГ "Незабравка", гр. РУСЕ РУСЕ 30200
998
ОУ "Н. Й. Вапцаров", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 30200
999
32орта мектеп Атырау 30200
1000
Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 30200
1001
Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 30200
1002
Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 30200
1003
7ο Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστερι 30200
1004
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 30200
1005
ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, Община Смолян 30100
1006
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30100
1007
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 30100
1008
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 30100
1009
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 30100
1010
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30100
1011
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30100
1012
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30100
1013
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 30100
1014
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 30100
1015
9 ОУ „Панайот Волов“ - кв. ДИВДЯДОВО, гр. ШУМЕН ШУМЕН 30100
1016
ОЗ" Монастирищенський ЗЗСО І - ІІІст. №2" Монастирищенської міської ради Черкаської області м. Монастирище 30000
1017
Колонтаївський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області село Колонтаїв Богодухівський район Харківська область 30000
1018
ДГ "ОСМИ МАРТ" - село ГРАДИЩЕ, община Шумен ШУМЕН 30000
1019
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Jana Pawła II Specjalna w Katowicach Katowice 30000
1020
Przedszkole nr 282 Warszawa 30000
1021
ZŠ Dukelská Strakonice 30000
1022
Základní škola, Brno, Gajdošova 3 Brno 30000
1023
Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 30000
1024
Primêre Skool Lumiére Primary School Sasolburg 30000
1025
Scoala Gimnaziala “Sfinții Împărați” ,Comuna Balta Doamnei Balta Doamnei 30000
1026
OTH Tampines 30000
1027
Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești Ploiești 30000
1028
9ο Δημοτικό Σχολείο Ανατολικής Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 30000
1029
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 30000
1030
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΛΙΟΥ ΠΗΛΙ 30000
1031
6/Θ ΔΗΜ.ΣΧ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΑ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΑ 30000
1032
Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Доецької області Гришино 30000
1033
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ 30000
1034
Частно основно училище “Светлина” София 30000
1035
Izmēģinājums - 30000
1036
ОУ "Св. св. Кирил и Методий", с. РЯХОВО, община СЛИВО ПОЛЕ с. РЯХОВО, общ. СЛИВО ПОЛЕ 30000
1037
ZŠ s MŠ Veľká Lomnica Veľká Lomnica 30000
1038
ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 30000
1039
32орта мектеп Атырау 30000
1040
"Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласындағы №7 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ Атбасар 30000
1041
Hajósi Szent Imre Általános iskola Hajós 30000
1042
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 30000
1043
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
1044
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
1045
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
1046
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
1047
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 30000
1048
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
1049
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
1050
Escola Joventut Callús 30000
1051
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 30000
1052
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
1053
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
1054
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
1055
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
1056
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 30000
1057
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
1058
Bellville Primary School Bellville 30000
1059
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
1060
Közép Utcai Óvoda Debrecen 30000
1061
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
1062
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 30000
1063
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
1064
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
1065
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
1066
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
1067
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
1068
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
1069
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
1070
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
1071
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30000
1072
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
1073
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
1074
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
1075
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
1076
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 30000
1077
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
1078
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 30000
1079
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 30000
1080
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
1081
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 30000
1082
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
1083
УВК ШГ38 Бишкек 30000
1084
СОШ 47 Бишкек 30000
1085
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
1086
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
1087
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
1088
СОШ 77 Город Бишкек 30000
1089
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
1090
СОШ 54 Bishkek. 30000
1091
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
1092
Гимназия 2 Каракол 30000
1093
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΙΡΟΥ Κέρκυρα 30000
1094
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 30000
1095
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
1096
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
1097
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
1098
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
1099
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
1100
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
1101
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 30000
1102
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
1103
Addo Primary School Addo 30000
1104
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
1105
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
1106
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
1107
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
1108
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
1109
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
1110
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
1111
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 30000
1112
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
1113
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
1114
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
1115
Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 30000
1116
Základná škola Čaklov Čaklov 30000
1117
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 30000
1118
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
1119
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
1120
Craiova, Grădinița cu Program Prelungit Traian Demetrescu Craiova, Dolj 30000
1121
Загальноосвітня школа І ступеня 37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницький 30000
1122
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
1123
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
1124
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
1125
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
1126
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
1127
Santa Creu Anglesola 30000
1128
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
1129
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 30000
1130
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
1131
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
1132
Școala Gimnazială Puiești, comuna Puiești Comuna Puiești, județul Buzău 30000
1133
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 30000
1134
Школа UMKA School Алматы 30000
1135
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
1136
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
1137
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
1138
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
1139
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 30000
1140
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 30000
1141
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
1142
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
1143
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
1144
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
1145
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
1146
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
1147
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
1148
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
1149
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 30000
1150
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
1151
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
1152
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu Oświęcim 30000
1153
SJKC Sin Hwa Parit Buntar Parit Buntar 30000
1154
C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 30000
1155
Școala Gimnazială ,,Radu Vodă” Fetești Fetești 30000
1156
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
1157
C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 30000
1158
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 30000
1159
Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 30000
1160
C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 30000
1161
Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 30000
1162
C.P.R. IZNÁJAR NORTE EL HIGUERAL (IZNÁJAR, CÓRDOBA) 30000
1163
Școala Gimnazială Jitia Jitia 30000
1164
Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 30000
1165
Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 30000
1166
Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 30000
1167
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 30000
1168
Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 30000
1169
Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 30000
1170
Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 30000
1171
Școala Gimnazială Suatu Comuna Suatu, sat Suatu, jud. Cluj 30000
1172
Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 30000
1173
Scoala Gimnaziala Nr.81 București 30000
1174
Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 30000
1175
PCF Sparkletots Preschool @Sengkang Central Block 208 Sengkang 30000
1176
Liceul Tehnologic Dimitrie Filipescu Buzău 30000
1177
Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 30000
1178
Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 30000
1179
Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 30000
1180
EB1/PE com creche da Nazaré Cidade 30000
1181
CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 30000
1182
Základná škola s materskou školou Vysoká pri Morave Vysoká pri Morave 30000
1183
ZŠ s MŠ Tovarné Tovarné 30000
1184
NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 30000
1185
Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 30000
1186
Grădinița cu Program Normal Nr 1 Balș Balș 30000
1187
Școala Gimnazială Nr.2, orașul Boldești-Scăeni Boldești-Scăeni, jud. Prahova 30000
1188
Основно училище "Христо Ботев", с. Мосомище с. Мосомище, общ. Гоце Делчев, обл. Благоевград 30000
1189
Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області місто Чернігів 30000
1190
Полянська гімназія С. Поляна 30000
1191
№ 28 мектеп-лицей Түркістан 30000
1192
19 ЖОББМ Уральск 30000
1193
Школа-лицей №36 имени А. Тажибаева Кызылординская область ,Сырдарьинский район 30000
1194
Alba Iulia, Școala Gimnaziala ,,Ion Agârbiceanu" Alba Iulia 30000
1195
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolájának Bácsalmási Telephelye Bácsalmás 30000
1196
Kuswag Primary East London 30000
1197
Grădinița cu Program Prelungit Rovinari Rovinari 30000
1198
Externato Frei Luís de Sousa Almada 30000
1199
ZŠ s MŠ Kalša Kalša 30000
1200
ZŠ s MŠ A. Felcána, Hlohovec Hlohovec 30000
1201
Pécsi Meszesi Általános Iskola Pécs 30000
1202
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
1203
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 30000
1204
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
1205
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 30000
1206
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
1207
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
1208
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 30000
1209
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 30000
1210
Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 30000
1211
Zssmš Margecany Margecany 30000
1212
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
1213
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
1214
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
1215
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 30000
1216
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
1217
Colégio João Paulo II Braga 30000
1218
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
1219
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 30000
1220
Bucuresti, Grădinița nr 189 București 30000
1221
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 30000
1222
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 30000
1223
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 30000
1224
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
1225
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 30000
1226
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
1227
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
1228
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
1229
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
1230
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
1231
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
1232
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 30000
1233
Bucuresti, Grădinița cu program prelungit București 30000
1234
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 30000
1235
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
1236
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
1237
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
1238
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 30000
1239
Полянецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області село Полянецьке 30000
1240
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30000
1241
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 30000
1242
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
1243
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
1244
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 30000
1245
EB de Pombal Pombal 30000
1246
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
1247
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
1248
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 30000
1249
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
1250
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 30000
1251
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
1252
Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 30000
1253
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
1254
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
1255
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
1256
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
1257
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
1258
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 30000
1259
Δημοτικό σχολείο λουτρόπολης θερμής Λουτρόπολη Θέρμης Λέσβου 29956
1260
Materská škola Obchodná 1241/27, 038 53 Turany 29848
1261
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 29746
1262
Școala Gimnazială nr 24 Timișoara Timișoara 29603
1263
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 29294
1264
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 29210
1265
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 29110
1266
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 28897
1267
ZŠ Mierová 46 Bratislava 28750
1268
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 28710
1269
Escola Carles III La Ràpita 28650
1270
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Бершадь 28520
1271
Centrum voľného času Šaľa 28506
1272
Grunnskólinn Hellu Hella 28176
1273
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza Ruda Śląska 28148
1274
Základná škola Piešťany 28136
1275
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 28017
1276
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 27920
1277
Základná škola Bátorove Kosihy, Modranská cesta 892,946 34 27853
1278
Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 27764
1279
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 27439
1280
Szkoła Podstawowa w Kamieńcu Kamieniec 27400
1281
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 27310
1282
Pusztavámi Német Nemzetiségi Általános Iskola Pusztavám 27280
1283
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 27279
1284
Základná škola Dunajská Streda 27029
1285
Ліцей 35 Кам'янське, Дніпропетровська обл. 27000
1286
Балахівська ЗШ І-ІІ ступенів, філія Новостародуського ліцею Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області БАЛАХІВКА 26800
1287
CEIP Trepalio Trobajo del Camino 26800
1288
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Μυτιλήνη 26800
1289
Πρότυπα Εκπαιδευτήρια Αφων Μαλτεζου Αργος 26800
1290
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Borów Wielki 26763
1291
Йосипівський ліцей С.Йосипівка 26600
1292
Leikskólinn Heklukot Hellu Hellu 26600
1293
Коростський ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської областіті с. Корост 26600
1294
Şcoala Gimnazială Nr. 38 „Dimitrie Cantemir” Constanţa Constanţa 26600
1295
CD Howe Public School Thunder Bay 26600
1296
Materská škola Budkovce Budkovce 119 26600
1297
ZŠ s MŠ Podzávoz Čadca 26600
1298
ОУ "ХРИСТО БОТЕВ" - с. ДОЛНО ГОЛЕМАНЦИ, общ. ХАСКОВО Хасково 26600
1299
Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 26600
1300
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 26598
1301
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 26463
1302
Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 26400
1303
Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 26400
1304
Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 26400
1305
2/θ Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Φθιώτιδας Άγιος Κωνσταντίνος Φθιώτιδας 26400
1306
Bajai Eötvös József Általános Iskola Baja 26400
1307
Școala Gimnaziala "Nicolae Caraș " Ciupercenii Noi, Dolj Ciupercenii Noi, Dolj 26200
1308
Langholtsskóli Reykjavík 26200
1309
C.E.I.P. CERVANTES Espejo (Córdoba) 26200
1310
Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області Харків 26200
1311
Одеська ЗОШ#26 Одеса 26110
1312
17ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 26100
1313
Zasskia Wiese Alberton 26000
1314
Teste teste 26000
1315
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ 26000
1316
27o Νηπιαγωγείο Λάρισας Λάρισα 26000
1317
Základní škola Opatovice, Brno venkov Opatovice 664 61 26000
1318
Escola de Cadetes e Infantes dos Bombeiros Voluntários da Guarda Guarda 26000
1319
СЗШ #83 м. Київ 26000
1320
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 w Tychach Tychy, 43-100 Al. Niepodległości 190 26000
1321
Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (43560) 26000
1322
E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 26000
1323
Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 26000
1324
Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 26000
1325
Νηπιαγωγείο Πελασγίας Πελασγία 26000
1326
27ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Θεσσαλονίκη 26000
1327
Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla Ežerėlis, Kauno r. 26000
1328
1/θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ 26000
1329
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25999
1330
Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa Novum Wołomin 25810
1331
Gymnázium Antona Bernoláka Senec Senec 25800
1332
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach Dywity 25800
1333
8ο νηπιαγωγείο Ελευσίνας Ελευσίνα 25800
1334
Centro Escolar de Areia, Árvore Vila do Conde 25800
1335
ДГ "Пролет", гр. БЯЛА БЯЛА 25800
1336
Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 25800
1337
Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 Вилкове 25800
1338
Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 25800
1339
Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 25800
1340
1ο Νηπιαγωγείο Φαρσάλων ΦΑΡΣΑΛΑ 25800
1341
Școala Gimnazială Raciu Raciu 25800
1342
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 25800
1343
CONSTANȚA, SC.GIMN. NR 28 DAN BARBILIAN Constanta 25644
1344
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 25624
1345
CEIP FEDERICO GARCÍA LORCA COLMENAR VIEJO 25600
1346
3ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Ανατολική Αττική 25600
1347
22ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας Κάνηθος 25600
1348
Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 25600
1349
Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 25600
1350
Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради Запоріжжя 25600
1351
Școala Gimnazială Nr. 2 Lugoj Lugoj 25600
1352
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 25500
1353
Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 25500
1354
1ο ΕΕΕΕΚ Πυλαίας -Χορτιάτη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25500
1355
Școala Gimnazială Costeștii din Vale Costeștii din Vale 25500
1356
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 25500
1357
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25500
1358
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 25500
1359
ДГ ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО- село ЦАРЕВ БРОД, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25500
1360
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI Székesfehérvár 25400
1361
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΔΙΚΚΑ Περδίκκας 25400
1362
Skylene science kids academy Θεσσαλονίκη 25400
1363
Szkoła Podstawowa nr 3 w Skawinie Skawina 25400
1364
Νηπιαγωγείο Ολυμπιάδας Ολυμπιάδα 25400
1365
Νηπιαγωγείο Κωσταραζίου Άργος Ορεστικό 25400
1366
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 25400
1367
7 Δημοτικό Καλσμαριάς Πρωτοβάθμια Αν. Θεσσαλονίκης 25400
1368
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 25400
1369
Удобненський ліцей Одеська область Одеський район село Удобне вул. Кочубинського, 59 25400
1370
КЗ "Харківський ліцей 1 Харківської міської ради" місто Харків 25400
1371
ДГ Незабравка Бяла Слатина 25400
1372
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25400
1373
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25400
1374
Escola Les Arrels Salt 25400
1375
Alessia Primary Ingelheim 25400
1376
Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 25400
1377
Základná škola s materskou školou Dedinka Dedinka 142 25400
1378
Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 25400
1379
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 25400
1380
BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 25400
1381
13ο Νηπιαγωγείο Αγίας Βαρβάρας Αγία Βαρβάρα 25400
1382
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25400
1383
Best School Grosswinternheim 25400
1384
Νηπιαγωγείο Αιγείρου Κομοτηνή 25400
1385
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
1386
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 25300
1387
ДГ "ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА"-село ВЕХТОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25300
1388
Δημοτικό Σχολείο Μόριας Λέσβου Mόρια 25300
1389
36.Ә.Тәжібаев атындағы мектеп-лицейі Қызылорда облысы. Сырдария ауданы 25300
1390
Engjaskóli Reykjavík 25200
1391
EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 25200
1392
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
1393
C.E.I.P. RUIZ DEL PERAL Guadix 25200
1394
EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 25200
1395
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 25200
1396
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 25200
1397
3ο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης ΔΡΑΜΑ 25200
1398
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμαιδα 25200
1399
Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 25200
1400
Școala Gimnazială Șerbănești Șerbănești, com. Corbița 25200
1401
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑ 25200
1402
8ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου ΑΘΗΝΑ 25200
1403
ZŠ s MŠ Lúka 135 Lúka 25200
1404
ZŠ Pohraničná Pohraničná 9, Komárno 25200
1405
Grunnskólinn á Þórshöfn Þórshöfn 25200
1406
ДГ "ИЗВОРЧЕ" - с. МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, община Смолян 25200
1407
1ο Νηπιαγωγειο Βροντους Βροντου 25200
1408
Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Chrobrego w Oławiel Oława 25200
1409
Малостидинський ліцей Село Малий Стидин 25200
1410
28 мектеп лицей Туркестан 25200
1411
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25200
1412
ThinkGlobal Рівне 25200
1413
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25200
1414
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
1415
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ студентів #97 Харківської міської ради Харківської області Харків 25200
1416
Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 25200
1417
ДГ ДОБРИ ЛЮЦКАНОВ"- село ДИБИЧ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25200
1418
Höfðaskóli Skagaströnd 25200
1419
San José de Calasanz de Aranjuez Aranjuez 25200
1420
2o Νηπιαγωγείο Ορμύλιας Ορμύλια Ν. Χαλκιδικής 25200
1421
2ο Νηπιαγωγειο Φιλιατών Φιλιατες Θεσπρωτίας 25200
1422
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΙΚΩΝ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΙΚΑ, Δήμου Πύλης, Ν.Τρικάλων 25200
1423
43ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 25200
1424
5ο Δημοτικό Σχολείο Κορυδαλλού Κορυδαλλός 25200
1425
31o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 25200
1426
2o Νηπιαγωγείο Ν. Μηχανιώνας Θεσσαλονίκης Νέα Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης 25200
1427
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΙΑΣ ΓΑΛΙΑ Δ. ΦΑΙΣΤΟΥ 25200
1428
4ο Νηπιαγωγείο Σιδηροκάστρου Σιδηρόκαστρο 25200
1429
Sarkad Város Önkormányzat Óvoda, Kossuth Utcai Tagóvoda Város 25200
1430
Βούρειο Δημοτικό Σχολείο Λιβαδίων Χίος 25200
1431
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ ΧΑΡΙΕΣΣΑ 25200
1432
Amor de Dios CÁDIZ 25188
1433
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25100
1434
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 25100
1435
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25100
1436
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 25100
1437
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 25100
1438
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25100
1439
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
1440
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25100
1441
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25100
1442
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25100
1443
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради" Волинської області Луцьк 25100
1444
Основно училище ,,Васил Левски" село Градище, община Шумен, област Шумен 25100
1445
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku Rajsko 25100
1446
Základní škola Kopřivnice Alšova 1123 742 21 Kopřivnice 25100
1447
СУ "Възраждане", гр. РУСЕ РУСЕ 25100
1448
"№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 25100
1449
CEIP VICTORIA DÍEZ HORNACHUELOS 25100
1450
EB1 de Samora Correia Samora Correia 25100
1451
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області Харків 25100
1452
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25100
1453
C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 25100
1454
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
1455
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
1456
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 25100
1457
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
1458
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 25000
1459
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
1460
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
1461
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
1462
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
1463
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
1464
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
1465
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
1466
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
1467
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
1468
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
1469
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
1470
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
1471
Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 25000
1472
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
1473
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
1474
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
1475
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
1476
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
1477
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
1478
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
1479
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
1480
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
1481
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
1482
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
1483
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25000
1484
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
1485
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
1486
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
1487
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
1488
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 25000
1489
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
1490
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
1491
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
1492
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
1493
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
1494
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
1495
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
1496
Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 25000
1497
Swartberg Primary Caledon 25000
1498
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
1499
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
1500
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
1501
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
1502
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
1503
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
1504
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
1505
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
1506
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
1507
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
1508
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
1509
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
1510
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
1511
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
1512
Fellaskóli Reykjavík 25000
1513
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
1514
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
1515
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
1516
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
1517
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
1518
19ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
1519
Școala Gimnaziala,, Gheorghe Coman"Braesti. Județul Botoșani Comuna Brăești, jud Botoșani ni ni 25000
1520
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
1521
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1522
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 25000
1523
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
1524
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
1525
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1526
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
1527
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
1528
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
1529
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
1530
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
1531
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
1532
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
1533
Средняя школа 21 Бишкек 25000
1534
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
1535
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 25000
1536
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
1537
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
1538
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
1539
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1540
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
1541
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ 25000
1542
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 25000
1543
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
1544
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
1545
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25000
1546
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 25000
1547
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
1548
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
1549
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
1550
СОШ 21 Бишкек 25000
1551
ЧОУ Образователни технологии София 25000
1552
Павлоградська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.#17 Павлоград 25000
1553
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
1554
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
1555
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
1556
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
1557
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
1558
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
1559
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
1560
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
1561
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 25000
1562
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
1563
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
1564
ДГ Снежанка Ловеч 25000
1565
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1566
GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 25000
1567
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
1568
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 25000
1569
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
1570
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
1571
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1572
Materská škola Kúty Kuty 25000
1573
10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1574
Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 25000
1575
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 25000
1576
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
1577
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
1578
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
1579
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
1580
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
1581
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
1582
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 25000
1583
ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 25000
1584
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
1585
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
1586
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 25000
1587
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 25000
1588
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1589
Materská škola Ševčenkova 35 25000
1590
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
1591
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
1592
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 25000
1593
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1594
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
1595
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
1596
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
1597
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
1598
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
1599
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
1600
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
1601
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1602
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1603
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
1604
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
1605
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
1606
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
1607
Grădinița nr. 24 București 25000
1608
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
1609
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
1610
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
1611
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
1612
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
1613
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
1614
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 25000
1615
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
1616
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
1617
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
1618
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
1619
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
1620
București, GRĂDINIȚA NR. 3 București 25000
1621
11ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1622
Корнинський опорний освітній заклад І-ІІІ ступенів Корнинської селищної ради Житомирської області Житомирська область, смт Корнин 25000
1623
Escola Guillem Isarn La Fuliola 25000
1624
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
1625
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
1626
94ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1627
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
1628
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
1629
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
1630
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
1631
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
1632
Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 25000
1633
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
1634
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
1635
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
1636
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 25000
1637
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
1638
Gradinita cu Program Prelungit Sângeorz-Băi Sângeorz-Băi 25000
1639
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
1640
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
1641
Academy Private School Cape Town 25000
1642
Van Reede Primary 8 High street 25000
1643
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
1644
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
1645
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
1646
28ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης 28ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης 25000
1647
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 25000
1648
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
1649
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
1650
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
1651
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
1652
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
1653
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
1654
CEIP Abdera Adra 25000
1655
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 25000
1656
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
1657
Academia Primary School Eersterivier 25000
1658
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
1659
Școala Gimnazială Nr 1 Motru 25000
1660
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
1661
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
1662
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
1663
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
1664
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
1665
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 25000
1666
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
1667
Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 25000
1668
Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 25000
1669
Ntra. Sra. de la Peña Añora 25000
1670
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1671
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1672
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
1673
Przedszkole nr 176 Warszawa 25000
1674
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
1675
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
1676
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
1677
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
1678
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
1679
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
1680
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
1681
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 25000
1682
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
1683
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
1684
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 25000
1685
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
1686
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
1687
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki Kutno 25000
1688
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
1689
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
1690
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
1691
Scoala Gimnaziala Nr 8 MUNICIPIUL BRAŞOV 25000
1692
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1693
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1694
Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Tauragė 25000
1695
Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 25000
1696
Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 25000
1697
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 25000
1698
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
1699
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
1700
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
1701
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
1702
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
1703
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1704
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
1705
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
1706
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
1707
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
1708
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
1709
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
1710
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
1711
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
1712
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
1713
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
1714
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
1715
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
1716
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
1717
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
1718
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
1719
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
1720
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
1721
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
1722
Academy International Wawer Warszawa 25000
1723
Воробіївська гімназія Дунаєвецької ОТГ С. Воробіївка Хмельницька область. Кам'янець Подільський район 25000
1724
Școala Gimnazială "Sfântul Grigorie Teologul", Galați Galați 25000
1725
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Охтирської міської ради Сумської області М. Охтирка 25000
1726
Kelmės "Kražantės" progimnazija Liolių skyrius s Lioliai 25000
1727
Scoala Gimnaziala nr. 2 Codlea Codlea, 25000
1728
ДГ "МАДАРСКИ КОННИК" - село МАДАРА , община ШУМЕН ШУМЕН 25000
1729
Szkoła Podstawowa im. Ojca Piotra Palucha 32-437 Skomielna Czarna 267 25000
1730
Szkoła Podstawowa nr 11 im. św. Jadwigi Królowej Polski w Mysłowicach 41-404 Mysłowice 25000
1731
2-Θ Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Ποταμού Κυθήρων Αγία Πελαγία Κυθήρων 25000
1732
Skylene science kids academy Θεσσαλονίκη 25000
1733
Νηπιαγωγείο Ράχης Άρτας Ράχη Άρτα 25000
1734
Нерубайський академічний ліцей №2 Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області Село Нерубайське 25000
1735
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ireny Sendler w Toszku Toszek 25000
1736
Akademia Kwadrat Starachowice 25000
1737
Mamma Beer Sasolburg 25000
1738
Kleine Einsteins Sasolburg 25000
1739
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach ul. Kolejowa 14 25000
1740
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Świdwińskiej Lekowo 25000
1741
Publiczne Przedszkole nr 1 w Osielsku Osielsko 25000
1742
Przedszkole Niepubliczne Krokodylek Chojnice 25000
1743
test test 25000
1744
test test 25000
1745
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Wałbrzychu im. Aleksandra Kamińskiego Wałbrzych 25000
1746
Zespół Edukacyjny w Konotopie Konotop 25000
1747
Publiczne Przedszkole Nr 2 Misia Uszatka w Sycowie Syców 25000
1748
CEIP ERNESTO CASTRO FARIÑAS TACORONTE 25000
1749
Scoala Gimnaziala Nr 168 Bucuresti 25000
1750
Одеський ліцей №62 Одеської міської ради м. Одеса 25000
1751
Estrategia sintonizarte- Sur Occidente Cra. 98 #16h-63 a 25000
1752
Ліцей с. Лисичанського Сєвєродонецького району Луганської області с. Лисичанський 25000
1753
Малоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Мала Олександрівка Бериславського району Херсонської області 25000
1754
Слободороманівський ліцей Слобода Романівська 25000
1755
"Опорний заклад освіти - Шировецький ліцей" село Ширівці,вул.Молодіжна 18 25000
1756
Colegio Altamira Peñalolen 25000
1757
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΠΕΛΛΑΣ ΝΕΑ ΠΕΛΛΑ 25000
1758
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Α ΛΑΖΟΓΛΟΥ Βέροια 25000
1759
Νηπιαγωγείο Στουρναραίικων Στουρναραίικα 25000
1760
Δημοτικό σχολείο ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ Κοζάνης Τσοτυλι 25000
1761
Νηπιαγωγείο Αραχναίου Αραχναίο 25000
1762
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 25000
1763
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Νέες Εργατικές Κατοικίες Αγίου Νικήτα Σερρών 25000
1764
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ 25000
1765
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΠΠΑ ΛΑΠΠΑ- ΠΑΤΡΑ 25000
1766
31o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 25000
1767
8ο νηπιαγωγείο Αλίμου Άλιμος 25000
1768
4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25000
1769
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ 25000
1770
6/θ Δημοτικό Σχολείο Κάμπου Βοιών Κάμπος Βοιών Λακωνίας 25000
1771
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ 25000
1772
1ο Νηπιαγωγείο Νικήτης Νικήτη 25000
1773
Δημοτικό Σχολείο Ζαρού ΖΑΡΟΣ ΔΗΜΟΥ ΦΑΙΣΤΟΥ 25000
1774
Szkoła Podstawowa w Kętrzynie Ketrzyno 9 25000
1775
МИР Папанчев София 25000
1776
46ο Νηπιαγωγείο Πατρών Πάτρα 25000
1777
Klaipėdos lopšelis-darželis "Eglutė" Klaipėda 25000
1778
Szkoła Podstawowa nr 1 w Dobczycach Dobczyce 25000
1779
15ο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσων Γιαννιτσα 25000
1780
Școala Gimnazială Șura Mică Șura Mică 25000
1781
2ο Δημοτικό Σχολείο Κύμης Κύμη Ευβοίας 25000
1782
Przedszkole nr 7 w Poznaniu Poznań 25000
1783
Stredná zdravotnícka škola Poprad 25000
1784
35o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ 25000
1785
1o Δημοτικό Σχολείο Σύμης Σύμη Δωδεκανήσου 25000
1786
Петриківська гімназія- філія Петриківського ліцею Петриківської селищної ради смт Петриківка 25000
1787
Miejskie Przedszkole nr 59 w Katowicach . Katowice 25000
1788
Комунальний заклад "Харківський ліцей №4 Харківської міської ради" Харків 25000
1789
Fundação Vida Nova Alcobaça 25000
1790
Univerzitní mateřská škola Hrášek Mendelovy univeerzity v Brně univerzity v Brně univerzity v Brně, školská právnická osoba UMŠ Hrášek 25000
1791
East Woods School Oyster Bay 25000
1792
ZŠ s MŠ Vančurova Trnava Trnava 25000
1793
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ 25000
1794
Escola Básica dos Brejos Albufeira 25000
1795
Základná škola s materskou školou Makov Makov 25000
1796
Петропавл қаласындағы Ж.Ташенов атындағы #20 орта мектеп Солтүстік Қазақстан обл, Петропавл қаласы 25000
1797
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 25000
1798
Жалпы білім беретін №32 орта мектеп Атырау 25000
1799
"Әлкей Марғұлан атындағы №71 ЖББОМ"кмм Ақтөбе қаласы 25000
1800
"3 жалпы орта білім беретін аралас мектеп"КММ Аягөз ауданы 25000
1801
Gymnázium P.J.Šafárika Rožňava Rožňava 25000
1802
ZŠ, Ul. Vajanského48, Lučenec Lučenec 25000
1803
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
1804
Kingsway Park Public School 25000
1805
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
1806
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
1807
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
1808
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
1809
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
1810
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
1811
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
1812
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
1813
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
1814
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
1815
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
1816
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
1817
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
1818
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1819
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 25000
1820
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
1821
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
1822
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
1823
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
1824
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
1825
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
1826
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25000
1827
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
1828
3ο Δ. Σ. Μύρινας Μύρινα Λέσβου 25000
1829
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
1830
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
1831
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
1832
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
1833
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
1834
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
1835
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
1836
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
1837
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
1838
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
1839
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
1840
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
1841
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
1842
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
1843
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
1844
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
1845
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 25000
1846
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
1847
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
1848
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
1849
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
1850
ZŠ Obyce Obyce 25000
1851
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
1852
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
1853
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
1854
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
1855
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
1856
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
1857
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
1858
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
1859
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
1860
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
1861
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 25000
1862
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
1863
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
1864
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
1865
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
1866
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
1867
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
1868
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
1869
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
1870
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
1871
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
1872
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
1873
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
1874
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
1875
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
1876
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
1877
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
1878
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
1879
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
1880
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
1881
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
1882
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
1883
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 25000
1884
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
1885
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
1886
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
1887
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 25000
1888
Brăila, Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila 25000
1889
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
1890
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 25000
1891
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
1892
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
1893
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
1894
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
1895
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 25000
1896
Midgard School Kyiv 25000
1897
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
1898
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
1899
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
1900
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 25000
1901
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1902
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
1903
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 25000
1904
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
1905
București, Școala Tudor Arghezi București 25000
1906
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
1907
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
1908
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
1909
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
1910
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
1911
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
1912
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
1913
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
1914
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 25000
1915
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
1916
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 25000
1917
Bucuresti, Scoala Gimnazială Herăstrău Bucuresti 25000
1918
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
1919
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
1920
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
1921
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
1922
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
1923
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
1924
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 25000
1925
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 25000
1926
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
1927
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
1928
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
1929
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
1930
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
1931
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
1932
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
1933
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ "Herastrau" BUCUREȘTI 25000
1934
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1935
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
1936
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
1937
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
1938
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
1939
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
1940
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
1941
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
1942
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 25000
1943
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
1944
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
1945
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
1946
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
1947
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
1948
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
1949
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
1950
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1951
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
1952
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
1953
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
1954
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
1955
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
1956
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
1957
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 25000
1958
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 25000
1959
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
1960
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
1961
Заставнівська гімназія Заставна 25000
1962
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
1963
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
1964
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
1965
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
1966
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
1967
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
1968
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
1969
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
1970
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
1971
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
1972
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
1973
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 25000
1974
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
1975
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
1976
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
1977
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 25000
1978
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
1979
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
1980
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
1981
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
1982
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
1983
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
1984
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
1985
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
1986
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
1987
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 25000
1988
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
1989
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 25000
1990
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
1991
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
1992
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
1993
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
1994
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
1995
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
1996
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
1997
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
1998
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
1999
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
2000
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
2001
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
2002
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 25000
2003
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
2004
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
2005
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
2006
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
2007
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
2008
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
2009
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
2010
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
2011
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
2012
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
2013
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
2014
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
2015
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
2016
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
2017
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
2018
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
2019
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
2020
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
2021
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
2022
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
2023
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
2024
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
2025
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
2026
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
2027
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
2028
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
2029
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
2030
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
2031
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
2032
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
2033
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
2034
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
2035
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
2036
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
2037
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
2038
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
2039
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
2040
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
2041
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
2042
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
2043
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
2044
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
2045
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
2046
C.D Santa María Micaela Granada 25000
2047
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
2048
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
2049
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 25000
2050
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
2051
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
2052
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
2053
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
2054
CEIP Puente Real Badajoz 25000
2055
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
2056
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
2057
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
2058
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 25000
2059
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
2060
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
2061
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
2062
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
2063
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
2064
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
2065
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
2066
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
2067
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
2068
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
2069
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
2070
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
2071
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
2072
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
2073
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
2074
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
2075
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
2076
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
2077
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
2078
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
2079
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 25000
2080
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
2081
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
2082
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
2083
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
2084
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
2085
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
2086
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
2087
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 25000
2088
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
2089
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
2090
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
2091
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
2092
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
2093
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
2094
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
2095
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
2096
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
2097
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
2098
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
2099
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
2100
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
2101
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
2102
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
2103
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
2104
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
2105
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
2106
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
2107
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
2108
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
2109
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
2110
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
2111
Одеський НВК 13 Одеса 25000
2112
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
2113
Біловізький ліцей Рокитнівської селищної ради Біловіж, вул. Центральна 25000
2114
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
2115
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
2116
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25000
2117
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
2118
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
2119
Гірський НВК с. Гірське 25000
2120
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
2121
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
2122
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
2123
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 25000
2124
ЗОШ№3 Рівне 25000
2125
Materská škola Štrba Štrba 25000
2126
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
2127
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
2128
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 25000
2129
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
2130
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
2131
Білозерський заклад повної загальної середньої освіти 1 Ім. О.Я.Печерського Смт. Білозерка 25000
2132
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
2133
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
2134
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 25000
2135
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
2136
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
2137
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
2138
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
2139
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
2140
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
2141
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25000
2142
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
2143
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 25000
2144
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
2145
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
2146
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
2147
Березинський НВК пгт Березине 25000
2148
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
2149
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
2150
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
2151
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
2152
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
2153
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
2154
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 25000
2155
EB Mamodeiro Aveiro 25000
2156
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
2157
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуц